Mám si nechat 2. dítě?

mamina90
3. pro 2016

Dobrý večer.
Jsem podruhé těhotná. Jedno dítě mám s bývalým přítelem, našla jsem si poté druhého a jsme spolu chviličku a už jsem s ním otehotnela i přes ochranu (kondomy). Jde mi o To, že nevím, zda si to mám nechat nebo si to nechat vzít. Druhé miminko bych sice chtěla, ale ne teď. Sotva jsem nastoupila do práce, přítel ma osobní bankrot, takze jeho vyplata je tak akorat, abysme vysli, a jeste svoji dceru stejně starou jako mam ja syna. Bojím se, že bysme to neutahli, mame malý byt v pronájmu a paradoxně se nejvíc bojím svých rodičů (ja vím, je to hloupost). Oni mi strašně pomohli s malým, když jsem to potřebovala a věřím tomu, ze kdyz bysme si to nechali, tak budu na všechno úplně sama a zatím tak svoji rodinu. Vůbec netuším, co mam dělat. Přemýšlím nad tím celý týden. Prosím o názory nebo tady, moc děkuji.

mcarlita
8. pro 2016

Zdravím, jediné, co bych poradila, tak jít se poradit s rodinou. Když z nich máte strach, je nejlepší se poradit s nimi. Možná budete překvapena, jak se zachovají. Lepší, než když je pak postavíte před hotovou věc, ať bude vaše rozhodnutí jakékoliv. Nečetla jsem diskuzi, ale důležité je samozřejmě také, jestli při Vás stojí přítel. Btw.Žila jsem taky s matkou samoživitelkou, na střední i na VŠ jsem si sama vydělala v ní jsem měla oporu a lásku - to prostě dětem stačí.