Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nepovedená interupce. Zažily jste to?

magdalenka1
1. črc 2010

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli jste se některá nesetkala s něčím podobným. Minulý týden jsem zjistila, že jsem těhotná. Mám již dvě děti a obě měly po narození zdravotní problémy, které by se bohužel daly předpokládat i u následujícího miminka. S těžkým sdcem jsem proto v pondělí, tj. před čtyřmi dny absolvovala miniinterupci. Dnes mi volali z nemocnice, že v histologii nebylo potvrzeno, že by došlo k odebrání plodového vejce a že mám přijít proto ve středu na kontrolu hcg...jinými slovy, nejsou si jisti, že skutečně těhotenství ukončili. Takže následujících pět dnů asi bude opravdu hooodně dlouhých. Znáte někdo takový případ, že by skutečně po interupci bylo zjištěno, že těhotenství pokračuje? Já jsem slyšela o jednom v televizi a přišlo mi to dost neskutečné....

el267
2. črc 2010

@magdalenka1 no, já mám kamarádku. Ta na ní byla před nějakými 5.lety a stalo se jí to. Ale ona měla po interupci bolesti a hodně krvácela. Tak šla do nemocnice a tam jí zjistili, že je to špatně udělaný. Tak jí to provedli zdarma.
Taky jí řekly, že u velmi ranného těhu se to stává. Byla tuším kolem 5tt.

strouzek
2. črc 2010

ahojky já znám asi 3 případy kdy jim udělali interupci špatně a museli na vyčištění znovu, ovšem ony šly na interupci po zamklém těhu takže těhu nepokračovalo jen se stále vyskytovali v děloze

magdalenka1
autor
2. črc 2010

no já se přiznám, že pokud bych zjistila, že to mimi přežilo, tak už bych asi znovu nešla...teda pokud by mi neřekli, že ten nepovedený zákrok by znamenal, že to mimi bude postižené....i tak to pro mě bylo těžké to udělat a udělat to znovu, to bych asi nezvládla. Ale já si stejně myslím, že i pokud by tu interupci neudělal dobře, tak to mimi nemůže přežít krvácení po inerupci.

bobsove
19. črc 2010

Spíš jsem slyšela o případech, kdy udělali potrat (jak píchaj do mimi smrtící injekci ☹ ), mimi se porodilo ale stejně žilo. To, že ho pak nechávaj odložené v kyblíku s nápisem "biologický odpad", aby teda samo umřelo, se všobecně ví. ☹ Ale o těch ranných potratech, to fakt nevím, to jsem neslyšela.. Já byla jen na vyčistění dělohy po MA... Ale pokud by přežilo, bylo by to teda velké odhodlání žít, že jo?

bambulik
11. srp 2012

já jsem to zažila

marketulka
16. led 2014

Ano,me sestrenici se to stalo a ted ma problem mit deti. Uz je to devet let, a ted toho lituje, protoze my mame deti a ona ne.

Sem začni psát odpověď...

Odešli