Opakované zamlklé těhotenství, prožil někdo?

dadaanela
27. zář 2012

Jsem po revizi delohy 6tydnu,doktor rekl ze je dobre pockat aspon pul roku a ze se to stava jen jednou za zivot.Je tu nektera ktera to prozila vickrat?Jaky byl duvod zamlkleho tehu?

bobulka28
6. zář 2018

Prosím můžete mi to nějak vysvětlit? V úterý na gynde viděla zloutkovy vacek a na pohotovosti nic nevím co si mám myslet děkuji za odpověď

sangina
6. zář 2018

i na tomto listě je zpráva o tom,že se v děloze nachází gestační váček..odpovídající délce těhotenství 5*3..zatím v ranné fázi dělení...nejde vidět zárodek...

bobulka28
7. zář 2018

@sangina moc děkuji dnes zase kontrola hematon velikosti 13,5mm a embryo už bylo tak snad vydržíme moc děkuji

sangina
7. zář 2018

@bobulka28 snad se Vám to podaří....já měla také hematom,a nakonec se narodil klučina....

bobulka28
8. zář 2018

@sangina moc vám děkuji nic víc si momentálně nepřeji dnes ze mě vyšel velký kus jako moje dlaň tak jen doufám že to byla jen ta srazenina bolesti nemám snažím se ležet beru celkem 12 prášku denně a doufám že to na počtvrté vyjde moc děkuji.

sangina
10. zář 2018

@bobulka28 tak jak to s Vámi vypadá?

bobulka28
10. zář 2018

@sangina děkuji za dotaz mám neschopenku dnes ult a bylo i ❤ jen ta srazenina je tak špatně že když se utrhne vezme sebou i to malé tak jen ležím a dělám jen to nejnutnější pořád není vyhráno určitě dám vědět a moc děkuji za zájem 😊

sangina
11. zář 2018

@bobulka28 ..tak jen ležte a opatrujte se...já ležela týden v nemocnici a pak pěkných pár dnu doma..a hematom se vstřebal...celou dobu jsem ale špinila....v 13 týdnu již bylo vše v pořádku

bobulka28
11. zář 2018

@sangina děkuji za pozitivní konec já doufám že to bude i u mě opravdu ležím a odpočívám ano spinim denně a do toho někdy i krev no doufám že to tentokrát vyjde moc vám děkuji

biedronca
12. zář 2018

Ja chodím do CARU, jednou potrat samovolny a ted pred 3tydny zase zamklé těhotenství s revizi... behe půl roku dva potraty.
Po první porevizní MS se normalne snažte, vysvětloval mi to přímo odborník v CARu. Ono ani neexistuje "sestinedělí". Sestinedělí je prostě striktně po porodu, né po "nějaké revizi". Kdyby na to došlo,tak klidně 3 tydny po revizi s kondomem mužete mít spolu styk,tak mi to rekl.
Ja ted ale otěhotnět ani nechci, nějak se bojím v další zklamaní,takže aspon 3 měsíce pauza..
Ceka mě genetické,imunologické a hematologické vysetrení...
Ja jsem po revizi 3 tydny a stridavě furt krvacim, nebo spinim. Jeste jsem "nebyla čista" , ale to k tomu patří. A sex? už taky byl...

mari90
12. zář 2018

Mam za sebou 3 ZT, po nich nastala serie mnoha vysetreni, zjistili problem jak me tak manzelovi, oba jsme dostali leky, ja je brala i v tehotenstvi a nyni mame dve zdrave a krasne deti. Kdo by chtel mohu se o vysetrenich a lecbe rozepsat vice, nicmene kazde z vas preji at to dopadne tak jako u nas 😉

annamarie88
3. črc 2019

@mari90 mohla bys mi prosím napsat kde jsi byla na vyšetření? My byli taky a nic nám nezjistili. Teď budu mít možná 4. Zamlkly potrat. 😢

bobulka28
4. črc 2019

@annamarie88 my byly v Genetu taky nam nic nezjistili a v breznu jsem porodila holčičku ve 33tt drž se dřív nebo později to vyjde vím co prožíváš bud silná držím palce

mari90
4. črc 2019

@annamarie88 jaké vyšetření myslíš? Imunologii?

annamarie88
5. črc 2019

@mari90 psala jsi že nastala série vyšetření. A které prosím? Abych věděla jestli mi něco neuniklo.

mari90
5. črc 2019

@annamarie88 genetické, na trombofilni mutace, Štítná žláza, prolaktin, infekční nemoci, imunologie, tam byl i chlap,kde mu dělali spermiogram

annamarie88
6. črc 2019

@mari90 Dekuju moc za odpověď. To sedí, my jsme měli to samé. Přeju vám hodně zdravicka s malou! ❤️

vnoucek2
5. led 2020
shatee
10. led 2020

@vnoucek2 označila jsi mne. 😊 Avšak nevidím žádný dotaz.. Chceš se na něco zeptat?

karol_87
20. bře 2020

DOBRÝ KONEC PO TŘECH POTRATECH
Dobrý den, kdysi jsem tady hledala informace a teď bych se chtěla podělit o svoji zkušenost a dodat vám všem sílu. Měla jsem 2 zamlklé a 1 biochemické těhotenství. Byla jsem snad na všech vyšetřeních - hormonální profil, štítná žláza, genetika, hematologie, hysteroskopie, manžel spermiogram. Nikde se nic špatného nenašlo. Gynekolog nás poslal do CARu a tam nám samozřejmě nabídli hned tu nejdražší variantu IVF cyklu. Pořád mi to vrtalo hlavou a nechtěla jsem do toho jít, dokud nebudu mít vyšetření z imunologie. Tak mi odebrali krev a zjistili, že mám zvýšený počet NK buněk(zabíjí embryo). Začala jsem dojíždět do Prahy k Mudr. Malíčkové, která mi sice nepomohla, ale dala mi s sebou Fraxiparine 4 ml, at si píchám po případném otěhotnění. Pořád jsem se bála otěhotnění a dalšího potratu, že jsem prosila gynekologa o další žádanku na imunologii. Poslední šance - Mudr. Ulčová Gallová z Plzně(genetička, imunoložka) taky nic nenašla a doporučila jen správnou životosprávu a vitamíny. Hned další měsíc jsem otěhotněla a začalo 9 měsíců plých obav, očekávání dalšího potratu a stresu. Gynekolog mi nasadil Utrogestan a když jsem mu řekla o doporučení píchání Fraxiparinu do břicha, řekl mi, že ano a od té doby mi ho předepisoval. Pochopila jsem, že v tomto množství krev neředí, ale zajistí správné proudění krve/živin placentou a zamezí nějakému ucpání tohoto proudění.
Těhotenství po všech těch útrapách dopadlo dobře a mám krásné půlroční miminko. Bylo to hodně náročné, ale stálo to za to🙂. Myslím, že ten Fraxiparine tomu hodne pomohl. Nechci nikoho nabádat, at běží k doktorovi a vyžaduje injekce Fraxiparinu, ale pokud má někdo podobný příběh jako já, tak abyste se poptaly u gynekologa, zašly k imunoložce, případně načetly něco o imunologii a prohledaly nějaké diskuze. Přeju všem moc štěstí, trpělivosti a dobrý konec🙂