Po revizi bolest podbřišku, krvácení. Měly jste to také?

peeetha
9. lis 2012

Ahojky holky moc se omlouvam mozna uz tu nejaka diskuze je s takovymto tematem ale nemuzu to nikde najit.. V utery jsem byla na revizi ve 12 tydnu mimco odpovidalo 11+5 jednu revizi uz jsem prodelala v kvetnu v 5t..
Chtela bych se zeptat, po zakroku me bolelo bricho ale jenom slabe doma to bylo v pohode temer sem nekrvacela, druhy den jsem sla na vecer do sprchy a zacala jsem krvacet nijak extra ale byla jsem docela vystrasena druhy den rano opet nic tak jsem si rikala, ze uz je to pryc ale na vecer me zacalo docela silne bolet v podbrisku neco jako pri ms ale silnejsi az takove krece ale ne, ze by to trvalo asi tak minut bolest pak nic a tak se to porad opakovalo.. Dnes opet krvacim ne nejak silne ale vzdycky kdyz jdu na zachod tak ze me neco vytece a ta bolest podbrisku porad trva. Vcera jsem mela teplotu 37,6 a dnes 37,5 ale necitim se nejak na teplotu.. Meli jste to nekdo take tak? Jsem docela zoufala nevim jeslti je neco zpackane ale to bych preci krvacela vic ne? Spis mi nejde ta bolest do hlavy? Moc dekuji za odpovedi

lucifereeek
10. lis 2012

já jsem byla na revizi v 9tt a krvácela jsem a měla bolesti, ale teplotu jsem neměla, pokud se ti něco nezdá, raději bych zavolala do nemocnice nebo se tam zastavila.

besita
9. pro 2012

Ahoj, já jsem třetí den po revizi, podbřišek mě stále bolí, ba i víc než přímo po zákroku, ale nekrvácím. V nemocnici mi řekli, že můžu klidně přestat krvácet a zase začít, že je to normální běhěm cca 14 dní. Spíš trochu špiním, teplotu nic,ale ty bolesti mě trochu děsí, snad je to v normálu 🙂