Potrat, opakoval se? Povedlo se hned otěhotnět znovu?

sunshine125
20. led 2015

Doufala jsem,že do této rubriky nikdy příspěvek nebudu muset dávat,ale bohužel člověk míní.... v sobotu jsme v 7tt přišli o miminko,prý se přestalo vyvíjet a tělo to nějak poznalo,tak jsem se v pátek rozkrvácela a v sobotu si mimi našlo samo cestu ven :( na revizi nemusím, dr. mě dočišťuje hormonálně... Chtěla bych vědet Vaše zkušenosti. Opakovalo se to jestě někdy? Byla zjiště příčina ? (u mě nejspíš pozdní oplodnění vajčka a nějaká genetická chyba), Můžu prý otěhotnět hned po dalších měsíčkách , povedlo se to některé z vás? Moc děkuji za odpovědi

lidka117
10. říj 2015

ahojte holky chtela bych poprosit o radu.jsem tehotna v 10tt a jsem nachlazena tak jestli to nejak muze uskodit plodu?popijim jen caje s citronem a na kasel pouzivem sprej bioparox co mi napsal gynekolog pri minulem tehu.kdyz sem byla nachlazena(to nam pak nevyslo v 16tt sem musela jit na potrat)ted mam strach aby se to neopakovalo.Ale v minulem tehu mi vubec nebyvalo spatne a ted jo.doufam ze mi ve stredu kontrola a ultrazvuk dopadnou dobre.

cukrik123
10. říj 2015

@sunshine125 povedlo se 10 dní po revizi a teď se mi vedle v pokojíčku plazí Dva malí kulíšci. Hlavu vzhůru 😉

kikosisko
2. pro 2015

Ahoj, píšu sem úplně poprvý. A rovnou do týhle skupiny :( Mám za sebou v červu zamlklé těhu v 7tt po IUI. Po šestinedělí a měsíční pauze jsem otěhotněla na potřetí - bez "asistence"! Světle růžová druhá čárka, 5 dní zpoždění MS... Takže veliká radost. Která bohužel dneska ráno skončila. Začala jsem krvácet a ne slabě. Takže zřejmě samovolný potrat. Neměla jsem to ani testovat ☹ a bylo by mi líp...Takže nevím, co si myslet. Všichni tady kolem píšou, jak po potratech hned znova otěhotněly a mimi je v pořádku. Je mi 34. Nechci malovat čerty na zeď, ale už asi nikdy nebudu psychicky "úplně v pohodě" pokud kdy znovu otěhotním... 😔

markyska88
2. pro 2015

@kikosisko ahoj, v kolikátém týdnu bys měla teď být ? Já krvácela od 6.-9.tt vkuse a pak i ještě v druhém trimestru a zatim je to ok. Takže třeba ještě nedošlo na nejhorší ..... ?....

kikosisko
2. pro 2015

Jestli bych to počítala klasicky, tak 4. týden +3 dny od poslední MS (cca 18 dní od ovulace), mám cyklus 30 dní. Určitě počkám a za týden udělám digitální test z moči a pokud bude stále pozitivní, půjdu na kontrolu. Ale to je spíš promile pravděpodobnosti....to co ze mě teče není rozhodně nic mírnýho... 😢 😢 😢