Potrat v 11. týdnu. Kolik to stojí a jak to probíhá?

pajapaja19
9. črc 2012

Dobry den, jsem v 11 týdnu těhotenství chtěla sem si to s přítelem nechat ale nakonec mě opustil. Je mi 19, mám teprve ted po střední škole a sama bych mimčo nezvladla s těma příspěvkama od statu to fakt nejde ( jelikož nemám odpracovanyho vubec nic). Kolik to tak stojí a je to hodně rizokové? když je to tak pozdě......

camelinka
7. srp 2012

@pajapaja19 jak jsi se rozhodla?

taiza444
16. srp 2012

Snad jsi se nerozhodla podle rad druhých ale řídila jsi se svým vlastním rozumem a tím,jak jsi to cítila ty 😉 At už jsi se rozhodla jakkoliv,tak to bylo správně.Potraty neodsuzuji ale ani je nepodporuji a sama z vlastní zkušenosti vím,že občas jsou bohužel okolnosti takové,že i kdyby žena sebevíc chtěla si miminko ponechat,tak na potrat stejně půjde.Takové ty řeči že miminko si ponechat za každou cenu,jsou blbost!Pak tím trpí akorát to dítě ☹

jalkiewicz
22. srp 2012

ahojky pajapaja19.prosim vubec necti ty ty stresuji pripominky k tvoji otazce,ano k tvoji proste otazce kolik stoji pot
trat atd,ja sice nevim kolik stoji.ale jakolliv se rozhodnes to stojim pri tobe....a drzim tiplace kdyby si se nahodou rozhodla ze si miminko nechas..tak mi prosim odepis na email betyrudzika13@gmail.com a ja ti daruji mnoho jako novych vecich...drzim palce

maminkazelvinka
23. srp 2012

Holky vy tu odsuzujete,ale upřímně není lepší dát dítko pryč ted ,protože je to nejmín svým způsobem pořád zodpovědné a rozumné řešení ,než ho pak někde nechat fláknuté v příkopu,či mu ublížit,jak to bohužel spousta "matek" dělá ?A dát dítko k adopci na to musí být podle mě člověk opravdu vyrovnaná obdivuhodná bytost-a kdo z nás je takový? ,nebo naprostá hyena a flegma,jen málokdo ustojí ten tlak okolí.Už vidím sousedku jak lítá a vykládá doted měla pupek každým dnem msela rodit a...............
Navíc bych asi nezvládla myslet ,na každé narozeniny,kdy půjde do školy....na mé dítko ,které bych ani nevěděla jak se vlastně jmenuje.....
Každopádně držím slečně palce at to dopadne-jak to dopadne 🙂
Sama jsem taky byla těh.v 18,ale musím poděkovat bohu, že mám dospělého a úžasného dnes už manžela,který se chová jako milující chlap a né jako pako 🙂

monulka.h
23. srp 2012

Holky slečna tady položila dotaz. Nemáte sebemenší právo ji kritizovat, kamenovat a urážet. Nevíte v jaké je situaci, jak už finanční, bytové atd. To že vy by jste to neudělaly Vám nedává právo ji hanit. VZPAMATUJTE SE.

neurcena
23. srp 2012

Nevím sice jak si dopadla a jak si se rozhodla ale dnes uz je to urcite 100% Jen jsem chtela rict ze i ja jsem otehotnela brzy....dokonce v 18 a v 19 uz se na me koukala ta nejkouzelnejsi holcicka na svete 🙂 je sice pravda ze pritel (dnes uz manzel) si miminko moc pral 🙂 ale taky si myslim, ze zvladnout se da vsechno a nemusi se to hned tahkle resit 🙂preji hodne sil

koliotte
19. únor 2013

Pročítala jsem si odpovědi ... zadavatelce se nakonec narodil krásný chlapeček :o)

blahova_andrea
19. únor 2013

koukám, že jsi se rozhodla si prtě nechat. tak jak to tedy zvládáš? přítel se vrátil nebo pomohli rodiče? jestli teda nevadí, že se ptám 😉

helehe
2. bře 2013

ahoj eficenka,nebo holky jsem v 8tydnu a taky uvazuji o potratu protoze nemam na to koruny a a nezvladnu to pritel ma hodne dluhu takze budu na to sama.no moc o dite prijit nechci,a nechci abych zilo u nekoho bezemne.proto vas zadam,jestli by mi mohl nekdo darovat ,kocarek a postilku a nejake veci,prosim piste na meil: maladzein@azet.sk, treba bych jsi po to i prisla,moc vas prosim holky chci dat sanci na zivot tomu malymu,dekuji

lilinka87
14. bře 2013

Ahojky ja otehotnela ve 20 a bojovala jsem nasi to nechteli a ted by ji nejradeji meli doma naporad a uz nam je 5let. Po 5mes.jsem otehotnela znovu a sla jsem na potrat do ted toho lituji ze mi mohli vyrust spolu. S tatinkem dcerky neziji ale snazi se posilat take nee vzdy pravidelne... ted jsem 3 roky s pritelem a snazili jsme se o mimco, povedlo se, jsem v 8tt a porad si nejsem jista spise se naklanim kpotratu. proc? nema ted praci a ja vydelavam slusne jenze vych rada zustala s mimcem doma chlap je od toho aby rodinu uzivil min.si navzajem pomohli nee ze vse potahnu ja, takze zlati pokud te opustil zvaz to,jedno dite se zvladnout da a ver mi, ze nejsem z tech co ma na karte tisice ani ma rodina ne ale i z vody jsem uvarila polevku 😉 nicmene dve,tri deti je slozitejsi ale taky se da. Milujici matka udel cokoliv aby dite nehladovelo je to smutne ale znam x maminek ktere pracuji v nocnim clubu a nepotrebuji tatinka...nerikam ze to mas delat, ale rozhodni se sama ani doktor ti neporadi tak jako ty sama. Ten to ma naucene...A dnes je medicina tak vyspela,ze i po interupci se otehotnet da. Povedlo se to me i ne sestre, mamce kamaradce atd... tak nevim proc by nee tobe..Ale popremyslej sepis si minusy a plusy. ja mam vice minusu a stejne nevim, deti miluju ale proc by zas meli trpet za to ze nemame to co by jsme jim rady dali... omlouvam se za pravopis.

slecnaxx
25. čer 2013

prosím chci se zeptat kdyz pujdu na potrat sice nerada:( vrati se mi zpet moje vaha ze splaskne bricho?? nebo mi to tak zustane.

zuzikajdicek
25. čer 2013

Mě se malá narodila měsíc před 18 rokem a zvládla jsem to neměla jsem taky nic odpracované .... Ale je to její rozhodnutí,její život!!!
Tak ji nechte být........ Možná to ted napíšu blbě ale pořád lepší než miminko v popelnici atd... ☹

zhsbwdnjx
18. dub 2016

Dobrý den mám takový dotaz musím na interrupci z důvodu že plod nemá srdíčko a vůbec nevím jak se mám obednat jestli stači zavolat do dané nemocnice a oni me objednají Děkuji za radu

lucysmidkova
18. dub 2016

Ja platila za předporodní vyšetření 1000lc, pak odběr krve 1200, u doktora aby mi změřil srdce 350kc a potret samotný 5000kc

andrys35
18. dub 2016

Stoji určité kol 4500 min aspon co jsem zjistovala zalezi myslim jak kde. A opravdu zensky VZPAMATUJTE SE NIKDO NEZIJETE ZAKLADATELKY ZIVOT!! !!!!!nechte ji rozhodnout se dle sebe asi mela dost časů o tom premyslet!! !!!!uvedomte si sakra zevy ji ty naklady na dite a jeji zivot platit NEBUDETE!! !!

makronka222
18. dub 2016

Gynekolog mi dal zadanku, zasla jsem do nejblizsi gynekologicko-porodnicke ambulance, probehli 2-3 vysetreni a za 4dny jsem lezela uspana na sale... Den potom dom... Cca 6tis

majdy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pomoztekacence
5. bře 2018

Ahoj holky,u doktora jsem sice ještě nebyla,ale už jsem to mela před týdnem dostat.Možná je to brzo,ale kdyby mel někdo zájem miminko bych dala k adopci.Přítel s kterým bych to mela,je bohužel nemocny-lehke drogy a bývá dost zlý potom.Neumí si vsak pomoct.O dítě jsem před mou dcerou už přišla,proto to zabit neumím.Ale vim ze bych pak mela i rodinné problémy,tak jestli čekám rada bych předala hodne mamince pokud možno z moravskoslezského kraje,já si to ted bohužel dovolit nemůžu.Mrzí me to,dekuji

pomoztekacence
5. bře 2018
kadarka
16. lis 2018

@zhsbwdnjx objednává tě doktor,sestra nebo ti dají číslo kam volat.Ale nejvíc pravděpodobné je to první. držím palce a hodně sil.

caverina
16. lis 2018

Nečetla jsem všechno,ale je mi to jasné jaké příspěvky tu byly.Ted tady skoro všichni radíte at si dítě nechá....že bude mít nárok na takové a takové soc.dávky a pod.Ale až si tady za pár měsíců příjde pro radu na jaké dávky má nárok tak ji zase napíšete,že stát nemá povinnost se o ní a o dítě starat že si měla vybrat lepšího partnera.....