Přišla jsem o dítě v 5. tt. Je tu ještě někdo?

yofresh
26. srp 2008

Ahoj všem..Tak právě tohle se mi stalo minulý týden. Klasika, byla jsem šťastná jako blecha, když jsem po roce snažení na testech objevila dvě krásné //..Jenže pak jsem začala silně krvácet, břicho neskutečně bolelo. Dr říkal, že se to prostě stává, že se miminko nazahnízdí a žena samovolně krvácením "potratí". Jste tu někdo se stejným "osudem"?

z359
26. srp 2008

Moje kamarádka taky před rokem a něco potratila, nevím, který týden, ale bylo to v prvních třech měsících, A dneska už má krásnou a zdravou holčičku, nesmíte to vzdát a snažit se dál. Přeju hodně štěstí na další snažení. Snad sem ti alespoň trošku pomohla

slunicko552
26. srp 2008

Ahoj yofresh tak to mě moc mrzí.Jak píše z359 taky přeji moc štěstí a pevné nervy.

silvik
26. srp 2008

Yofresh, taky se mi to stalo u prvního těhu, o to to bylo pro mě horší, že jsem měla týden před svatbou ☹ Příčina se nezjistí, asi to tak mělo být, příroda to zařídila jinak.... jak říkala sestřička u mudra, když mi tekly slzy, třeba tam nebylo něco v pořádku a je lepší, když to jde pryč dříve než později..... 😔 Ale nezoufej, za pár měsíců jsem byla znovu těhu a teď už si užívám řádění dvou princezen!! 😀 Tak hodně štěstí!! 😵

PS: Jo, a mudr říkal, že se to stává u prvního těhu dost často...druhé už bývá OK!! 😉

sarkal
27. srp 2008

Ahojky tak mě se to také stalo u prvního těhoteství.Bylo to v osmém týdnu a bylo to hrozné,ale jak píše silvik většinou se to stává,protože není něco vpořádku a to tělo to prostě samo pustí a je to tak určitě lepší.
V nemocnici mi tenkrát řekli,že za tři měsíce to můžu zkusit znovu,my jsme teda čekaly dýl(taky sme do toho řešily bydlení atd.) a teď za dva měsíce čekáme našeho broučka.A problémy s otěhotněním jsem neměla žádné,přišla jsem do toho ani nevím jak 🙂
Takže držím palečky a věř mi,že vše chce jen čas!!!

mmmk
27. srp 2008

Yofresh, co vyvadis? To se proste stane. Me se to stalo po roce a pul snazeni (prvni ovulace za tu dobu), za 3 dny jsem zacala krvacet. To je zivot. Mne teda prijde horsi, kdyz nekdo prijde o miminko az pozdeji, treba tesne pred porodem! 😢 Ze to odejde, se stava strasne spouste zenskych - kdyz se nepozorujes a nemeris, je to jen opozdena menstruace. Ber to tak, ze tam asi nebylo geneticky neco v poradku a nepanikar, prijde to znova 😉

akras
27. srp 2008

Yofresh, taky jsem si tím prošla.Vím jak to bolí i takhle brzy. Pitomý bylo, že se mimi asi od 4tt nevyvíjelo, ale nepřišlo se na to, protože moje býv. dr. neměla UTZ, takže se to spustilo až v 10tt na dovče v Itálii, v únoru. No a osud tomu chtěl a teď přesně na rok ode dne revize čekáme mimčo. Dávali jsme si pozor 3 měsíce po revizi a hned pak napoprvé se nám to povedlo. Zatím to vypadá dobře,gentetický screening v pořádku a tak doufám, že už to zdárně dotáhneme do konce. Jen už to těhu není nijak bezstarostné, protože minule jsem 5týdnů nevěděla, že se něco děje, tak teď s napětím čekám na každou kontrolu.
Někdo ani nečeká ty 3 měsíce a v pohodě otěhotní hned po 1.MS, ono je to tělo potom prý pěkně připravené na těhu. Tak držím palce a neboj, za chvíli budeš těhu znovu 🙂

akras
27. srp 2008

A to ty asi ani na revizi nepůjdeš, tak to je v poho, tělo si poradí a brzy zase vzhůru do dalšího snažení 🙂

yofresh
autor
27. srp 2008

mmmk - nevyvadim, jen jsem chtela najit nekoho kdo zazil to same 😉 Beru to ted tak, ze jsme si s manzou "overili", ze plodní jsme 😉

akras - nene revize díky bohu nehrozi. Prisla jsem o mimi na zacatku 5tt. Jak psala víc holek - opozdena jako by ms a hodne silna, bolest bricha..Jen jsem z toho trochu zdrbla. Pres rok se snazime a pak tohle.No ale lepsi nez aby to bylo nejaky spatny.. Taky jsem slysela, ze po prodelanem ranem potratu je pak telo zblblý a ze se velka pravdepodobnost otehotnet hned v prvnim cyklu - ze je telo jako kdyz pohnojis 😀 😀

tannawe
27. srp 2008

yofresh: vyklidneny pristup...jen tak dal! Drzim palecky at se vam podari otehotnet jak planujes a druhe tehu je pro tebe tim vysnenym! 😉 😉
Urcite je lepsi nelpet na tehotenstvi a pozorovat kdy uz konecne....pak je pravda, ze hodne zen potrati a ani si toho v podstatu nemusi vsimnout, protoze se jim "jen" opozdil menses. 🙂

ninus81
27. srp 2008

yofresh: Ahojky mě se stalo něco podobného v květnu byla jsem 4tt a odešlo to samo, bohužel je to život taky mě to chvilku mrzelo, naštestí na revizi jsem nemusela a dr. mě nasadil hormony Utrogestan 🙂 a díky nim se přesně po 3 měsících zadařilo a čekáme vytouženého mimíska a vše je zatím v naprostém pořádku (snažily jsme se rok a pár měsíců ) tak držím i tobě pěstičky at se brzy zadaří 😉 😉