Přišla jsem o miminko v I. trimestru. Co dál?

hanka_75
25. led 2007

Ahoj holky, v 6.tt jsem přišla o miminko a je mi strašně. V nemocnici mi dali pouze injekti proti bolesti a druhý den mě poslali domů. Krvácela jsem, měla bolesti, ale neprovedli ani revizi. Co dál? Srovná se to samo? Podělte se, prosím, o své zkušenosti. Díky, Hanka

nemo
23. únor 2007

No vidíš montinko, dovolená a pak se sejdeme ve společném termínu, že čekáme mimi. Jsme tady už domluvení 😉 Bereme Tě do party. A kam vyrazíte na dovolenku vy?

divabara
23. únor 2007

Ahoj holky,vidim,ze diskutujete o sto sest 🙂 a to je dobre...Moc rada bych se pridala,ale bohuzel se stridame s manzou,tak vzdy napisu jen nejakou zkusenost,ci tak...

Ahoj montinko:
mrzi me,ze take nedobrovolne patris mezi nas...Mne osobne pomohl cas, ale predevsim lidi kolem me, a taky holky na koniku.Clovek aspon vi,ze v tom neni sam, i kdyz to mozna zni trochu sobecky.Urcite mne pomohli ruzne nahledy,nazory a zkusenosti dalsich, a moc me to povzbudilo v dalsim snazilkovani.Nejdrive ma clovek pocit,ze se ze vseho zblazni,pak dojde prvni Ms a pak uz to docela utece...a je tu dalsi snazilkovani!

Moc drzim nam vsem pesticky,aby nase miminka byla brzy v briskach a byla zdrava a spokojena!

nemo
23. únor 2007

Karla: No, kodnom je jasný. Já jsem žádný zánět nikdy neměla, až teď po té revizi a to jsem byla doma v posteli. Ale už v nemocnici mi říkali, že se to může stát, i doktorka jasně řekla, že je to z toho. Intimní mýdlo použávám pořád, sice ne s tea-tree, ale to je asi fuk. Akorát jsem si řekla, že budu nosit dlouhá trička, ať nenastydnu.

vladimuraz
23. únor 2007

Ahoj holky, já chci taky do party, na kdy jste domluvený? Já to mám jednodušší (ha,ha, to byl vtip), zavolám jen do centra, ať mi nějaké mé zmražené děti rozmrazí a jdu si pro ně 😵. A dovolenou Vám fakt schvaluju, já mám vždycky nějakou v záloze, kdyby se to nepovedlo a řeknu Vám, že jsem toho procestovala už hodně. I když bych samozřejmě seděla radši doma s břichem. Někdo tu zmiňoval Srí lanku, tak tu můžu jen doporučit, to byla dovolená, kterou asi už nic nepřekoná.

lucikpetik
23. únor 2007

montinko s nama ti to tady utece a brzo bude dalsi mimi, uvidis...
je fajn cist si, ze to tady nekomu pomaha...ja jsem tady taky rada..
karlo taky jsem byla u kartarky...docela zajimave...zabyva se tim nase znama, vykladala mi karty poprve asi pred rokem, do te doby jsem tomu neverila, ale od te doby...splnilo se snad vse...
a s temi zanety, taky jsem na to trpela, masti, cipky a na prd...pomohly mi ted az ty lazne...tak doufam, ze to prestalo...

nemo
23. únor 2007

Ahoj baro, nějak jsme se tu rozjeli, co. Děkujeme, píšeš to přesně, čas je důležitý a i to, že člověk zjistí, že v tom není sám. Tak nakukuj a klidně se přidej, jestli taky plánujete dovolenou na relax a tulení 😎

lucikpetik
23. únor 2007

vladimuraz, takze se sri lankou spokojenost? porad to zvazujem, jen kdyby to nestalo tolik... 😉

montinka
23. únor 2007

Jaj babule dakujem vam. Ano po case budeme mat nove babatka a tie budu zdrave a nic sa im nestane.

Nemo ja este eviem kam ideme hm najprv si musi najst priatel u nas pracu vies on byva daleko odo mna. ehm ale neviem kolko to je km.ale ked uz bude pri mne potom budeme planovat vela veci.🙂

Karla aj ja som mala zapal furt a nemozem sa ho zbavit, vraj to mam z mydiel a samponov tak uz sa umyvam iba cistou vodou a ked si idem umyt hlavu tak oblecana a iba naklonena nad vanou ale nepomaha to.☹

nemo
23. únor 2007

Vladimuraz: Jasně, v partě už jsi. Domluveni jsme, že květen/červen je na snažilkování nejlepší. Jak psala lucik, meze už jsou teplé, jak psala karla, nejsou žádné virózy a hlavně je čas na super dovolenou 😎

A zmraženmi dětmi myslíš jako IVF? A víš jak, nejdříve dovolená a pak budeme všechny sedět doma s tím břichem 😉

karla6
23. únor 2007

Holky, s těmi záněty jsem měla opravdu velké problémy a užila jsem si svoje. Mám to vyzkoušené; jděte do lékárny a kupte si gel na intimní hygienu s tea-tree-oil. Nedělám reklamu, tohle je jediné, co mi fakt pomáhá a vyzkoušela jsem toho opravdu hodně. Je takový pálivý, nechávám ho vždycky chvíli působit před opláchnutím. Ale zabírá to!!!

nemo
23. únor 2007

Luciku, takže lázně měly fakt ůspěch? Tak to se zkusím domluvit s doktorkou......

lucikpetik
23. únor 2007

nemo muzu jenom doporucit, ze zacatku jsem tam nechtela jet, ze co tam budu mesic delat, ale bylo to uzasne....odpocines si hodne i psychicky....navic jsem mela stesti na lidi, byla to parada...jizvy jsou mensi, asi to fakt melo neco do sebe, navic me tam prestalo porad pichat v brichu..

nemo
23. únor 2007

Montinka: Určitě to bude super, až bude přítel u Tebe. Bude to hned veselejší 🙂 Tak držím pěsti, ať si tu práci najde co nejrychleji!

lucikpetik
23. únor 2007

zkus se o tom s doktrokou pobavit

montinka
23. únor 2007

nemo vdaka. vsak ja mu pomaham. V hladani prace pre neho som az moc hyperaktivna.😀

nemo
23. únor 2007

Holky a jak se pozná normální zánět? Protože mě se ten po té revizi projevil je těmi příšernými bolestmi a horečkou. A měla jsem problémy s vyprazďnováním, jak na malou, tak na velkou, ale to byl důsledek toho zánětu a léků.

vladimuraz
23. únor 2007

Holky, přidávám se do klubu těch, co trpí pořád na záněty. Já je mám snad nepřetržitě a nikdo si se mnou neví rady. Už jsem dodržovala snad všechny zásady, co mi kdo radil a nic...
Jinak Bára má pravdu, čas je nejlepší lékař. Mně osobně hrozně pomohla k psychické pohodě koupě psa. Už jsem ho chtěla i předtím, ale manžel nechtěl, že je to moc starostí, teď je to jeho miláček a nedá bez něj ránu. Náš miláček je naví velmi akční a musíme se mu hodně věnovat, ale je to super. Právě mě tu tahá za nohavici, ať jdeme už ven.
Luciku, Srí Lanka je to nejlepší, co jsem kdy zažila. Jestli ovládáte aspoň trochu angličtinu, doporučuju jet soukromě, vyjde to na polovinu peněz. My tam byli s partou asi 15 lidí, procestovali jsme celý ostrov, bylo to dokonalý - hory, sloni, čajové plantáže, doly na drahé kameny, dílny na výrobu batiky, botanické zahrady s naprosto neuvěřitelnými rostlinami, zahrady s kořením, manufaktury na výrobu čaje,památky, národní parky, moře... krása. Nechali jsme si vytvořit program srílanskou cestovkou, vozili nás celých 14 dní jejich busíkem, měli jsme podle průvodce Lonely Planet pouze exkluzivní hotely (i když u nás si představujeme pořádek jinak). To vše za 8000,- Kč i se snídaní. Neuvěřitelný, co? Největší položka byla letenka. Hned bych jela zas.

nemo
23. únor 2007

A karli dík, koupím si ten s tím olejíčkem. Hned zítra pošlu manžílka. 🙂

lucikpetik
23. únor 2007

vladi 8 tis? to snad ne. to je zadarmo.... 😉
jinak s tebou souhlasim s tim pejskem, my to taky resili koupi hafana a dneska bych ji nedala za nic na svete....
jinak dnes se loucim, jedu na pokec s kamoskou tak se mejte a tesim se zase nekdy.

vladimuraz
23. únor 2007

Nemo, květen, červen beru, tyhle měsíce mám ráda. Dovču my letos neplánujeme, já mám zažádáno také o lázně, čekám na schválení. A pak se do toho hned dám - opravdu jsem měla na mysli IVF. Já mám vlastně z 1. IVF ještě nějaká embrya zmrazená, tak mám výhodu, že se nebudu muset cpát hormony, špatně jsem to snášela.

vladimuraz
23. únor 2007

Lucik, kdybyste měli zájem, pošlu Ti kontakt na tu srílanskou cestovku, někde to najdu. Mají sídlo hned v Colombu, vyzvedli si nás na letišti, celých 14 dní se o nás báječně starali a při zpáteční cestě nám ještě na letišti zamávali 😉. Téměř zadarmo.

nemo
23. únor 2007

Lucik: Tak jo, jsem ráda, že vím, že jsou lázně fakt účinné. Děkuji za radu, doktorky se zeptám.

nemo
23. únor 2007

Měj se, luciku a s kámoškou si to užijte!

nemo
23. únor 2007

Vladi: Ono se na lázně musí nějak dlouho čekat? Jinak s tím IVF je to zajímavé, že Ti zmrazí embrya. To jsem nevěděla. Takže už máte vlastně část "práce" za sebou 🙂 Každopádně štěští potřebuješ stejně jako my, aby se tam udrželo. Ale po lázních budeš odpočatá a budeš mít v děloze takovou peřinku, že se mimi nebude chtít pak ven 🙂

vladimuraz
23. únor 2007

Já budu muset taky zmizet nebo budu mít po nohavici. Naše psí slečna když si vezme něco do hlavy... 🙂 Máte taky někdo doma psa? Já si dnseka už život bez něj neumím představit. Jen mám trošku strach, jak bude reagovat, pokud opravdu přibyde do naší rodiny miminko, je dost žárlivá, já jsem jen její a kdybych pohladila třeba cizího psa, tak ho asi sežere 🙂
Tak se mějte a zas někdy. A nesmutněte!!!!! Bude líp, hůř už bylo.

montinka
23. únor 2007

vladimuraz ja mam doma psicka. Je to moj poklad a kebyze ho nemam neviem kde by som bola. tak utekaj lebo sa pocika.🙂

nemo
23. únor 2007

Jasně, utíkej, ať nemáš doma loužičku. Pa a zase někdy..... 🙂

vladimuraz
23. únor 2007

Nemo, ono záleží na pojišťovně, každá se chová jinak. Holky od pojišťovny Ministerstva vnitra měly schváleno za týden - 14 dní, já mám Všeobecnou a tam se to nějak seklo - to víš, než se ten papír dostane do správných rukou přes tolik úředníků. A taky mi to vůbec schválit nemusí, ale s tím odmítám počítat 😉 . Já tam právě kvůli té peřince jedu 🙂. To mražení je super, já se další hormonální bombě bráním zuby nehty, proto chci teď připravit svý tělo co nejlíp. Z prvních zmražených jsem bohužel mělo to mimoděložní. Tak zatím.

vladimuraz
23. únor 2007

Holky, vyčůraný jsme, ale ona je zvyklá, že takhle večer manžel vezme kolo a oběhnou aspoň půl sídliště. Ona sice lítá celý den po zahradě, ale je jí to málo. Dneska manžel není doma, tak jdu já 😒. Má prostě moc energie a potřebuje jí vybít, je to bullteriérka. Montinko, tak vidíš, pejsek Ti pomůže se ze všeho dostat velmi rychle. Jsou to zlatíčka. Jéžiš, jak mně se na to kolo nechce...

montinka
23. únor 2007

Karla si tu este