První menstruace po potratu?

pro89
2. čer 2019

Ahoj holky, ve čtvrtek ráno 30.5. jsem potratila, vše odešlo samo takže díky bohu než zákroku, ale chci se zeptat je možný ze jsem včera rovnou dostala menstruaci ? Vše tomu odpovídá ... bolest podbrisku , zad i krvácení . Děkuji za radu

vineta
2. čer 2019

@pro89 Ahoj, menstruace to nebude, spíš se prostě děloha dočišťuje.

pro89
autor
2. čer 2019

@vineta mě to také přijde hrozne rychle , ale překvapilo mě jak rychle mi kleslo hcg tak jsem si říkala , ze to muže byt ono. Já totiž první den po pouze spinila jen malinko krvacela opravdu hodně málo a v sobotu s bolestmi jako na menstruaci jsem začla krvacet .

vineta
2. čer 2019

@pro89 Ono to právě může mít různou intenzitu... byla jsi pl potratu na ultrazvuku?

pro89
autor
3. čer 2019

@vineta ano byla , doktorka řekla ze to je čisté na dasi ult jdu příští týden ve středu .

vineta
3. čer 2019

@pro89 Podle mě je to fakt dočišťování, tak držím palce, ať je to na příští kontrole už všechno v pořádku 😘

pro89
autor
3. čer 2019

@vineta dekuju moc 🙂

blueyonder
6. čer 2019

To, že je to čisté neznamená konec krvácení, ale to, že vše vyšlo ven a je to v pořádku. Po potratu i přirozeném je tzv. klasické šestinedělí a to se mužeš celou dobu dočistovat ( špinit). Zažila jsem dvakrát a měsíčky jsem dostala po zhruba měsíci a půl. Držím palečky, vše jednou přebolí 🙂

pro89
autor
6. čer 2019

@blueyonder dekuju , jediné co mě drží ze to snad brzy vyjde znovu 😞

blueyonder
11. čer 2019

@pro89 určitě, nám to do třetice vyslo. Loni ty dvě zt a teď jsem v 5tem měsíci. Ale vím, že to jsou nervy. Radu žádnou nemám, to si musí odzit každá sama, mě pomohlo být v práci, k tomu první dcera skoro už čtyřletá,snažit se na to nemyslet a po cca půl roce to zkusit znovu.