Revize dělohy v 8. týdnu a doporučovaný klidový režim

bibianca
27. dub 2013

Ahojte, chci se zeptat vas zkusenych. Vcera mi delali revizi po zamlklem potratu a ted premydlim co dsl. Zda je nutnost nebo doporucovan nejaky specialni klidovy rezim. Myslim ze na vycisteni hlavy by bylo treba nejake aktivity. S muzem radi jezdime na kole, ale nevim jestli by nebylo lepsi se spis setrit. Dale pak uzivam euthyrox nastitnou zlazu. Premyslim jestli nepodstoupit nejake spesl vysetreni, ale zase dr. Mi rekl ze aspon vie ze problem s neplodnosti resit nemusime. A nakonec me zajima otazka sexu. Kdy je mozno? Snazeni o mimi asi po 3 mesicich, ale tak dlouho bez sexu?
Timto bad prosim o vase rady a doporuceni.

Dekuji

simi1510
10. zář 2016

@janea823 právě, zkusit, aby se člověk dal co nejdříve dohromady a tak. Já jsem si vybrala kliniku, kde jsem registrovaná k jedné doktorce... Jenže jsem ji za celou dobu viděla jen jednou, mezitím mě háže ke kolegům, jelikož je jen čtvrtky a pátky, nebo když, tak z čista jasna má dovolenou...

Doktor, který mě svým způsobem možná zachránil, byl cizí člověk, prováděl i zákrok, mám k němu jít i na kontrolu za 14 dní, kdy se mám případně dozvědět i histologii... A přemýšlím, že u něj už možná chci i zůstat, když mě poznal za 2 dny víc než co moje...

janea823
10. zář 2016

@simi1510 Člověk by svým doktorům měl věřit ( i když ten doktor to nemyslí osobně, tak přece jen to může působit špatně). Pokud se svoji doktorkou máš nějaký problém, tak bych klidně i přešla k tomu doktorovi. Mě poslala moje doktorka do nemocnice a tam v podstatě jsem mohla narazit na kohokoliv..nakonec mě operoval můj spolužák se střední (celý den jsem přemýšlela, že tam prostě nepůjdu a nechám to po víkendu, nakonec jsem ráda, že jsem tam zůstala). Pak jsem si řekla, že to prostě nemůže podělat...🙂))

simi1510
10. zář 2016

@janea823 já vůbec nechtěla, chtěla jsem to vzdát a čekat, až to samo odejde... i při nástupu a čekání na pokoj, jsem chtěla zdrhnout... ale na druhou stranu jsem byla ráda, že jsem to podstoupila na klinice, kde nebyla porodnice, že vlastně ten doktor mi prováděl zákrok sám a dá na mě nějak pozor ještě. Večer si mě byl po zákroku ještě zkontrolovat na vizitě.

Doktorka, která mě ještě prohlížela před zákrokem, mi vynadala, že jsem blbá úplně, že jsem se nenechala očkovat proti rakovině děložního čípku... a říkám si, že ještě to není tahle kráva, co by měla zákrok provádět...

hold to tak mělo být no a teď se jen z toho dostat úplně

wercs
10. zář 2016

Holky pokud se vam nebude neco zdat radeji jdete k doktorovi na kontrolu. Ja po revizi bricho citila jen trochu, ale doktorka mi na kontrole po tydnu od revize zjistila ze tam neco zustalo a pokud by se to neresilo tak by to mohlo blbe dopadnout. Dostala jsem kapičky na čištění a pak chodim na kliniku cinske mediciny kde mi dali bylinky. A na dalsi kontrole uz byla deloha naštěstí čistá. Me bolel podbrisek hlavne pri curani a to je pry tim jak se deloha stahuje.

janea823
10. zář 2016

@simi1510 ja jsem ani na minutu nezavahala..ten pocit, ze je ve me mrtvé malé, to nebylo uplne ok...takze jsem si rekla, raději hned. A to ti závidím, neboť ja jsem čekala asi 15 minut pred operačními sály a tam brecici mimina...

simi1510
10. zář 2016

@wercs spíš mě propouštěcí sestra skoro nic neřekla, tak nevím, zda člověk po revizi krvácí skoro jako při ms atp. 😉

ale bolesti jsou jen občas přes den, vždy když ze mě odchází krev právě... a je to +- jako ms

plameny
13. zář 2016

Devcata ja jsem cekala pred operacnim asi 40 minut fakt nekecam chtela jsem utect taky jsem plakala ale drzela jsem se🙂 krvacela prvni den po revizi dost a pak min a min a ukoncilo se to spinenim ale par dni sme krvacela 🙂 me taky nic nerekli kdyz me propousteli na netu jsem si nasla dodrzovat 6 nedeli a tak dale a bricho me bolelo par dni treba kdyz jsem varila nebo delala neco delsi dobu a dokonce me pichalo u konecniku nevim proc :( doufam ze brzo se nam to prani vyplni a budeme mit male ja si dam pauzu strasne se bojim toho ze se to z opakuje

pulkerova
28. pro 2016

Chci se zeptat doktor mi napsal 14dny bez pohlavního styku a nic mi neříkal až tet to tu čtu stane se něco když jsem už 3 krát mnela pohlavní styk s přítelem a taky jsem mnela zmeklem potratů?děkuji za rady

simi1510
28. pro 2016

@pulkerova ono během těch 14 dní, defakto 6 týdnů po revizi, hrozí infekce, jelikož se od revize vše spravuje... potřebuje se tělo zahojit a dát dohromady

My měli taky dříve sex, když jsem cítila, že jsem v pohodě, ale chráněný...

Jakmile bys měla teploty, bolelo tě tam, podbřišek nebo tak, tak šup k doktorovi

pulkerova
28. pro 2016

Děkuji moc takže mám používat kondom rači ?

simi1510
28. pro 2016

@pulkerova Jj, moznost otehotnet je i v sestinedeli...

luciferkaklaris
28. pro 2016

@pulkerova Ahoj, jak už tu někdo psal, doporučuje se abstinovat min. 14 dní, mně řekli po revizi 6 týdnů a problém jsem s tím neměla, myslím, že se to dá v pohodě vydržet 😀 Navíc se tělo potřebuje zahojit, tak mu to dopřej 🙂

simi1510
28. pro 2016

@luciferkaklaris me doktor rekl po revizi ze 4 dny po ni klidne muzu mit sex, ale s ochranou 😂😂😂

fejt
15. srp 2017

Devcatka zitra jdu na revizi v 8+3!Bohuzel přestal se plod vyvíjet!V pátek odjizdime k moři,stále si říkám zda odjet!Ano koupání v moři se me nebude tykat!Jeli byste?Zas nechci zklamat dcerku,ktera se moc těší!!