Revize v 7.tt, ZT a krvácení. Je to normální?

luciere
23. čer 2020

Ahoj, chci se zeptat, jsem den po revizi vsude jsem cetla i Dr rikala ze budu krvacet. Nekrvacim jen neco hodne malo včera. Přes noc a dneska vubec nic. Je to normalni?

cysticka
23. čer 2020

Ano

kmarie81
23. čer 2020

já nekrvácela ani po podání MTX - bez revize jen taková slabá jakoby menstruace a pak jen špinění asi týden, doktor říkal, že pokud mám i slabou menstruaci tak krvácet fakt nemusím

luciere
autor
23. čer 2020

@kmarie81 co to je MTX? Tak to jo, jsem vsude cetla o krvaceni a ja nic tak me to trosku vylekalo. Menstruaci mivam celkem dost slabou

kmarie81
23. čer 2020

@luciere to je metotrexát, kterým se může řešit mimoděložní těhotenství nebo miniinterubce tuším fo 2000 hcg - je to neinvazivní metoda. Pichnou ti tu látku do žíly - je to vlastně taková slabá dávka chemoterapie, která ničí tkáň, která roste díky kyseline listové (plod) a to embrijko se rozloží a buď vstřebá nebo odejde s krvi. V mém případě mi to zachránilo levy vaječník (mimoděložní bylo právě tam) jinak by mi ho nekompromisně vzali a díky tom, že sme zvolili tuto metodu, která má samozřejmě taky svý mouchy, jsem teď po ivf (vajíčka šly vzít právě jen z levého) v tom 🙂

luciere
autor
23. čer 2020

@kmarie81 jo aha takhle je to. My prave muzem jen tak po ivf a s DV