Spontánní potrat, jak dlouho jste krvácely?

mysicka00
10. led 2015

Holky je tu někdo kdo samovolně potratil v začátku těhu?
V pondělí jdu na kontrolu na krev, protože jsem měla ve čvrtek vysokou hladinu HCG v krvi a na ultrazvuku nic. Tak teď budu muset chodit na krev, zda klesá. Chci se zeptat, když jste nešly na revizi, jak dlouho jste cca kvácely? U mě to trvá tedy už druhý týden... přesněji 15dní.... První dva dny bylo kvácení silné světlé... pak šlo jen o špinění, pak tmavé krvácení a těď silné tmavé už s kusy.... zajímalo by mě jak dlouho to může tak trvat? 😨 CHystám se tedy od pondělí pít aji čaje jako šalvej a kontryhel snad to pomůže.
Děkuji

mysicka00
autor
26. led 2015

@sunshine125 To mě taky, nechtěla jsem a jsme ráda že jsem ji vyhla. A už jsi dostala MS nebo teprve má přijít? Na krev ještě chodíš? Já djdu zase zítra tak jsme zvědavá jak na tom bude Hcg

sunshine125
26. led 2015

@mysicka00 me dr nevzal krev jeste ani jednou. To ze mimi neni v poradku zjistil dle dvoutydenniho opozdeni rustu a krvaceni. Ted jeste spinim a beru prasky na docisteni. Az je doberu,do 3dnu by mela prijit MS

klaaaraaa
12. únor 2015

Ahoj holky. Minuly tyden jsem mela dostat ms, nedostavila se, tak jsem si delala test. Byly tam // celkem dobre viditelne.. Pri opakovanem testovani ob den carky stale byly ale o neco slabsi. Dneska rano me vzbudily krece v brichu a zacla jsem krvacet. Muj dr ma dovolenou, myslite, ze mam hned vyhledat jineho, ci to pocka do dalsiho tydne? Jinak, je to asi ztracene, coz? 😢

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz