Těhotenství hned po revizi

debie_p
4. črc 2016

Ahoj holky,
28.5. jsem byla v 7tt na revizi po tom, co se plod nevyvíjel a nebyla zjištěna srdeční aktivita.
Revize proběhla zcela v pořádku, 2 dny po ní jsem lehce krvácela, pak ani ťuk, za týden to na dva tři dny přišlo znovu s klasickými MS bolestmi, ale po pár dnech zase klid a ticho po pěšině. Psychicky jsem však hned třetí den po revizi byla v pohodě, jako by se víceméně nic nestalo, žádné depky, stres atd...
Dva týdny jsme poctivě zcela abstinovali, pak jsem šla na kontrolu k dr, ta mi řekla že je všechno v pořádku a po třech měsících se můžeme snažit znova. Ale že bude ráda když mě tam zase brzo uvidí 🙂
No musím říct, že jsem nikdy nepoznala, kdy mám ovulaci, před otěhotněním jsem cca 8 let brala HA, takže jsem vlastně ovu asi ani nezažila. Z prvního otěhotnění si pamatuju, že mě potom každé ráno bolelo v podbřišku jako by měla přijít MS, svědily mě prsa, nesnesla jsem určité potraviny a pachy, měla jsem silnější a častější výtok, test pak potvrdil že jsem v tom.
Teď vlastně už více jak 5 týdnů od revize čekám na MS, místo ní mám ale stejné příznaky jako předtím po otěhotnění. V tom 4. týdnu jsem si jen tak udělala test, byl negativní. Po něm však začaly tyhle příznaky a mě napadlo, jestli třeba nemohla těsně předtím proběhnout ovulace a byla bych teď v tom? Test mám v plánu udělat si zítra ráno, vím že teď je to jen spekulace, ale stalo se vám někomu, že byste otěhotněly hned v té době šestinedělí?
Je mi jasné, že všichni říkají počkat, ale holt se prostě stalo že jsme to chtěli bez kondomu, teď už s tím nic nenadělám. Zase všude slyším, že až bude tělo připravené, tak to bude, ať už dřív nebo později.

mrskato
5. črc 2016

@debie_p ahojky, já jsem potratila loni v září také v 7tt (samovolně) a nedodrželi jsme ani to šestinedělí. Myslím, že když se na to ženská cítí, tak může (a už nekrvácí), ještě takhle v počátku těhotenství. Mě doktor řekl, že máme počkat na jeden cyklus a pak se můžeme snažit dál. Otěhotněla jsem znovu asi 4 měsíce na to. Držím moc palce, je to ale o nervy - člověk se pak furt jen sleduje jestli je vše v pořádku, já zítra začínám 31tt a teprve nedavno jsem si začala připouštět, že je vše ok 🙂

debie_p
autor
5. črc 2016

@mrskato
Díky za povzbuzení. 🙂
Dnešní test byl teda průzračně bílý, takže zatím se radost nekoná.
Asi se moc pozoruju, mám pocit že už asi 5 dnů mám vyloženě příznaky buď ovulace nebo brzkýho těhotenství, bylo by to ale kolem 39. dne cyklu a to už mi přijde jako nesmysl, kor když test byl negativní...

mrskato
5. črc 2016

@debie_p já jsem měla po tom potratu hrozně rozházenej cyklus, za začátku jsem dostala MS po hrozně dlouhý době a pak se mi cyklus zas moc zkrátil (MS po 21 dnech). A přesně jak píšeš, taky jsem se moc pozorovala, každopádně příznaky ovulace jsem měla tak o 100% výraznější, než kdykoliv dřív. Od poloviny cyklu mě strašně bolela prsa, měla jsem táhlý výtok apod., vše odeznělo s příchodem MS. Vůbec jsem se v tom svym těle nevyznala a byla jsem z toho hotová. Pak jsem kvůli tomu krátkému cyklu začala pít kontryhelový čaj a MS už nepřišla. Já s ním měla dobré zkuenosti už dřív, když jsem měla silnou MS, pila jsem ho pravidelně a spotřeba tamponu minimálně o 40% klesla. Chystám se ho pít i po porodu. Drž se, určitě vám to vyjde znovu 🙂

salenas
7. črc 2016

ahoj, já jsem 6 týdnu po revizi, a dokud nepřišla první porevizní menstruace, stále jsem měla těhu příznaky, únava, bolest v podbříšku, svědění prsou, .. takže to všechno je k tomu, prý to odezní s první normální menstruací

hanafaustyna
7. črc 2016

Ted u sebe chovam 2tydeni holcicku a po rebizi zadna mrnstruace nestacila dojit a tehu uplnenbez problwmu. Takze zadny strachy

salenas
7. črc 2016

@hanafaustyna takový zprávy se dobře čtou 🙂

twoangels
28. srp 2016

Já taky otěhotněla po revizi, proběhla jedna MS a zadařilo se 🙂 dřív by to ani nešlo, pze dost dlouho trvalo, než se ty těhotenské hormony dají na nulu (MUDr. mi bral každý týden krev) a teď mám za chvilku už 4 letého krásného chlapečka 🙂 Držím všem pěstičky 🙂