Těhotenství po revizi. Jak dlouho vydrží hCG?

linda2112
4. dub 2023

Ahoj holky, jsem po revizi, která byla 24.2. Je to 5 a půl týdne. V pátek to bude 6 týdnu. MS nikde, podbrisek mi začal "popichovat" jako u v začátku těhotenství. Vždy jsem to tak cítila. Doma už mám malou dceru. Udělala jsem si test a tam duch a clearblue pozitivní. Šla jsem k Dr. Na krev, abychom zjistily hodnotu Hcg. Ve čtvrtek jdu znovu a uvidíme, jestli se bude zvyšovat a nebo ne... kvůli svátkům se výsledek dozvím asi až v úterý nebo ve středu.. takže za týden. Stalo se to některé z vás? V pátek si chci opět udělat test. Bude to přesně 6 týdnů a uvidím... to čekání je hrozne, ještě k tomu jsme se ani nesnazili, jen nechranena prerusovana souloz. Tak mi napište Vaše příběhy. Já se musela vypsat :D

lencaa11
5. dub 2023

@linda2112 HCG může jít pomalu doku i 2 měsíce důležité jsou odběry krve zda to jde dolů

marketa1218
5. dub 2023

@linda2112 přikláním se ke zbytkovemu hcg, mně to po biochemickem trvalo dva měsíce než jsem byla úplně na nule.

eviicka
5. dub 2023

Také jsem po revizi měla ještě asi 1,5 měsíce pozitivní test. Držím palce, ať je to, jak má🙂.

martina0888
5. dub 2023

Já měla 5 týdnů po samovolném potratu hodnotu hcg 5. A to už jsem měla i po menstruaci. Opravdu to trvá.

katherine177
5. dub 2023

@linda2112 můžete být i znovu těhotná

janches
5. dub 2023

@linda2112 podle mě po revizi hcg klesá rychleji než po samovolném potratu. Já jsem měla nakonec 2 revize po sobě, ale doktorka říkala, že po měsíci už by hcg mělo být pryč. A to jsem potratila ve 22tt. Takže uvidíte, jak dopadne ta krev,ale za mě klidně můžete být těhotná 🍀

krisstina93
5. dub 2023

Muze to byt obojí, ale já bych se teda po revizi bala hned otěhotnět bez toho, aby proběhla aspoň jedna ms. Tam reálně hrozí, ze se to neudrží.

katherine177
5. dub 2023

@krisstina93 to mi bylo řečeno od Dr.,že po revizi nebo potratu počkat aspoň 1 ms.

linda2112
autor
5. dub 2023

Ahoj holky, děkuji moc za reakce a dám vědět. Dnes jsem se konečně dozvěděla výsledek. Hcg 18 . Prý velmi nízké, takže asi zbytkove a zítra jdu na další krev. Pak napíšu verdikt ;)

linda2112
autor
8. dub 2023

Ahoj, tak nakonec to nejspíše přeci jen bylo zbytkové hcg. V pátek přišla MS. Jako hodinky přesně v den konce šestinedělí. Jinak je stejná, jako předtím. 🙂