15DPO hcg 32, 17DPO hcg 50. Biochemické?

biedronca
20. črc 2018

Snažíme se rok a čtvrt.

Jsem dnes 17 dpo zároven 16 a 18 dní po IUI.
Ve středu (15dpo) hcg 32 (šla jsem na krev, protože na mamatestu byl duch), včera ve čtvrtek hcg 42 a v pátek (17DPO)tj dnes hcg 50. Roste,ale velmi pomalu..to značí o bichoemickém, ze? :(

lioness34
20. črc 2018

@biedronca ještě to není ztracené a je to každé dva až tři dny dvojnásobek.....

biedronca
autor
20. črc 2018

@lioness34 No právě :(

lioness34
20. črc 2018

@biedronca prosím té klid. Každé 2-3dny... tzn žení za víc hodin než 48... mas to “jen” o páru jednotek a jsi na začátku..... dej tomu čas. Stejne ti nezbyde nic než čekat do pondelina nechat si udělat testy znova

keksikova1
20. črc 2018

@biedronca podle mě to je spíš nadějny, než biochemický, vždyť bys mohla mít i min. Je to přesně jak říká @lioness34. Hlavně se uklidni co to jde..

priefi
20. črc 2018

@biedronca vsichni nejsou tabulkovi. Hlavne ze hcg roste a roste docela pekne. Drzim pesti 😉

maice
20. črc 2018

@biedronca Hcg roste pekne,vse bude ok,uvidis 🤩

biedronca
autor
20. črc 2018

@priefi
@maice holky, myslíte? vzdyt to roste strasně pomalu. A vlastně bych měla být ted 5tt, což teda tak nizka hodnota absolutně neodpovída.
Jsem 17dpo. Jediné vysvětlující by bylo, že by se vajíčko uhnízdilo hooodněěě pozdě, než je obvykle.
Ale halvně... ja v den IUI dostala zanet močaku a užívala antibiotika (pro těhotné).

mishula11
20. črc 2018

U dcerky me taky rostlo takhle pomalu a pak z niceho nic narostlo uplne skokove a ted kdyz jsem minuly mesic prodelala biochemicke tak hcg nerostlo ale klesalo, dulezity je ze roste 🙂

priefi
20. črc 2018

@biedronca ono je na vajicku, kdy se chytne, ne vzdy to je hned, nekdy si dava na cas, plave si tam a "zakousne se" na posledni chvili. Klid, mrkni na tabulky, nekdy jsou hodnoty spise nizsi nez vyssi. Bude to dobre, neboj 😊 A IUI je co? Ve zkratkach pri um.se nevyznam.

lioness34
20. črc 2018

@biedronca podle mě to strašne hrotis. Chápu ze po jednom biochemickem a když se rok snažíš je to těžké, ale nemůžeš stát pomalu s knížku nebo tabulkami v ruce a vše mít ukázkové předpisově ... pokud budeš takhle přistupovat tak se z toho zblaznis....

biedronca
autor
20. črc 2018

@lioness34 Ja vim,že hrotím. Jsem ve stresu , což asi není dobré. Uz jsem 1 potrat zažila... a prostě se mi nechce veřit, že to samé se stane tomu samému člověku 2x :(
A v utery odlétame do Turecka

biedronca
autor
20. črc 2018

@priefi IUI je insmeinace.
Ale kdyz právě mrknu na tabulky,tak to absolutně nedpovídá 5tt, cca ve kterém bych měla být.

utrikocku
20. črc 2018

@priefi IUI je inseminace 😉

biedronca
autor
20. črc 2018

@mishula11 Mohu vedet ty hodnoty prosim?

biedronca
autor
20. črc 2018

@keksikova1 tím že mam už po 1 potratu, kde ale hcg kleslo z 1252 na 530, tak jsem ve stresu. Nebudu říkat že ne. Asi rozhodne pondělí, kde mi zase vezmou krev .....

priefi
20. črc 2018

@biedronca no.... tak u inseminace jak by smet. Nez se k vajicku ta spermie dopracuje, nez cubec folikula.praskne a pusti vajicko... vse ma svuj cas a pokud kazdy z techto procesu si dal na cas, tak tehu je mladsi, nez si myslis 😉 neboj 😊

thalia
20. črc 2018

@biedronca já měla 4+1 54 (krvácela jsem, proto krev tak brzo) a 5+1 700, nebylo to teda po IUI, ale přirozeně. A už to má skoro tři roky 🙂. Klid a vydrž 🙂. Mně trvalo po potratu otěhotnět čtyři roky, takže vím, že to není jednoduché. Výše zmíněné bylo další těhotenství po dalších dvou letech snahy.

keksikova1
20. črc 2018

@biedronca já tě úplně chápu, ale prostě nikdo ti neřekne, že to určitě bude dobrý,protoze to prostě nevíme. Moc držím palce a věřím, že zatím se to výviji dobře. Turecko si užij a snaž se být v klidu, sama víš, že stres nepomáhá. Zvládnete to spolu! ☺️

biedronca
autor
20. črc 2018

@priefi Ze by svitla prece jen naděje?
Ja vim presně kdy byla ovulace - dle UZ. Jedině ze by prasknul další folikul (ktery tam jistě jeste byl) později a z toho bylo oplodněno....

biedronca
autor
20. črc 2018

@thalia tyy jo, krasny narust, takový skok HCG! 🙂

thalia
20. črc 2018

@biedronca tak po týdnu by měl být 🙂. Jinak já taky vím přesně ovulaci a to první hcg je 14 dpo.

lioness34
20. črc 2018

@biedronca nemáš sanci to ovlivnit. Když odlétate do Turecka což upřímně nechápu když plánujete tehotenstvi a ještě takhle zkraje - osobně bych to nechala na přírodě a inseminaci řešila až po dovolené.... ale teď to Nechej být.... proste res dovolenou a ne tohle nebo se zblaznis. Na nic se neupinej - moc ti přeji aby to vyšlo ale čím víc to budeš řešit tím to bude horší

maice
20. črc 2018

@biedronca Hodnota krasne narostla temer na dvojnasobek, nekomu stoupa hcg pomaleji...podivej jaky rozptyl ma tabulka “normalnich” hodnot

priefi
20. črc 2018

@biedronca souhlasim s @lioness34 inseminaci jste meli planovat po dovci, resp.po letu letadlem. Pokud to bude ok, doufej, ze to je silne, let se v ranem tehu nedoporucuje. V pripade,.ze Ti tehu potvrdi, zeptej se na ten let lekare, at mas jistotu (je to podle uhlu pohledu, ale at vis, na cem jsi)

biedronca
autor
20. črc 2018

@maice No ja si taky říkala ,že ten rozptyl hodnot je šíleny.....

biedronca
autor
20. črc 2018

@priefi My byli rádi ze IUI vubec došlo. Od května se o to poukoužíme, vse směrovalo k IUI a nešlo se k němu ani přiblízit.
Nereagovala jsem na clostyl, ani pak na jeho zdvojenou dávku. Ani na injekce do bricha Menopuru...mam PCOS, a prostě folíky nerostly. A pak jsem dotala konskou dávku Ovaleap hormonů, co se používám pred IVF ke stimulaci. A konenčě byl folík 21mm, než se to vše nadálo bylo už 2.7 a bylo IUI a Ovitrelle, 3.7 ovulace a 4.7 znova IUI. A den první IUi jsem dostala zanět močových cest a uzivala ATB.
Ja si rikala, ze prece nam není dáno, a ani přáno. V den IUI chytnou zanět močaku.

dendinka
20. črc 2018

Nech to přírodě, stejně s tím nikdo nic nenadělá, šance je vždycky, dokud hcg stoupá. A s tím, že se ti nechce věřit, že to samé se stane tomu samému člověku 2x, tak může, já už to zažila 3x, obavy jsou ale bojovat a věřit se musí dál.

biedronca
autor
20. črc 2018

Asi jo...naděje umírá posledni.Treba to raketové vyroste najddnou pozdeji. TREBA se fakt vajicko zahnizdilo o hodně později, než je obvykle.Zatim se utesuji timto, třeba je naděje.... zat im pořád naivně věřím, ze to samé 2x se mi přece nemůže stát..to ne :(

renuliena
20. črc 2018

@biedronca ještě neztracej nadeji, v 5tt jsem už měla vyšší hcg, ale to neznamená že to u tebe musí být stejně, každá jsme jiná, držím moc palečky 🍀 🍀 🍀 a dej vědět 🍀 🍀 🍀

biedronca
autor
20. črc 2018

@renuliena ☹ no právě mělo by byt vyšší , o dost. Asi se začnu i modlit...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru