15DPO hcg 32, 17DPO hcg 50. Biochemické?

biedronca
20. črc 2018

Snažíme se rok a čtvrt.

Jsem dnes 17 dpo zároven 16 a 18 dní po IUI.
Ve středu (15dpo) hcg 32 (šla jsem na krev, protože na mamatestu byl duch), včera ve čtvrtek hcg 42 a v pátek (17DPO)tj dnes hcg 50. Roste,ale velmi pomalu..to značí o bichoemickém, ze? :(

vendelinka08
20. črc 2018

@biedronca verim ze to bude v poradku...drzim vsechny palce..ver miminku...

biedronca
autor
20. črc 2018

@vendelinka08 verim, doufam, modlim se...ale díky tem nízkým a pomalu rostoucím hodnotám jsem skepticka, zklamana a ve stresu ☹

kjp
20. črc 2018

@biedronca Těsně po IVF jsem to měla podobně. Byla jsem hospitalizovaná, tak mě sledovali. Hcg asi 300, za dva dny vyrostlo sotva na 450. Řekli mi hned, že těhotenství neprosperuje. Po dalších dvou dnech už ale hodně narostlo. I tak byla doktorka dost skeptická. No a máme zdravého chlapečka. Zachovej klid a hodně štěstí...

biedronca
autor
21. črc 2018

MA VUBEC SMYSL , zítra dělat TT jestli sili?

utrikocku
21. črc 2018

@biedronca chápu, že už z toho blázníš 🙂 ale kašli na to! Počkej do pondělí. Co Ti to dá za odpověd? Podle mě žádnou, akorát budeš nejistá jako teď. Když sílit nebude, tak budeš zbytečně vypsychla a v pondělí to může být dobrý. Kdyz bude silnější, tak stejně není zaručeno, že hodnota HCG vzroste. Počkala bych až na krevní test, tohle je sebetrýznění a hádani z věstici koule. Vím, že je to klišé, ale fakt bych se zaměřila na to, jak naplnit svůj čas a resit to méně. Stejně s tím už nic neuděláš...

biedronca
autor
21. črc 2018

@utrikocku ja vim, mas pravdu.Pondělí rozhodne...

utrikocku
21. črc 2018

@biedronca chci říct, ale že Tě úplně chápu! Sama jsem stejná... Ale fakt se mi jedině osvědčilo vydržet a dát na mého racionálního muže, ktery je více nohama na zemi a vždycky mi dá vědět, že už je to "moc" 😀❤️

biedronca
autor
21. črc 2018

@utrikocku ja bych potrebovala taky proplesknout. zatim to doma neresim,a hystercim jen tady s zenskyma. Ale co ti budu rikat..... ve stresu, co bude v pondelí, jsem cely vikend.

utrikocku
21. črc 2018

@biedronca tak to res s mužem 😀 a on Ti řekne, jestli testovat 😉 zkus si říct, že třeba na tebe bude čekat v pondělí odměna za ten stres a čekání ❤️

biedronca
autor
21. črc 2018

@utrikocku nadeje umira posledni,takze verim, doufam,modlim se a cekam.... :( verim, ze v pondeli se stane zazrak

biedronca
autor
22. črc 2018

Zkusila jsem ...

kejt29
22. črc 2018

Nekomu jde ze zacatku narust pomalu. On ani spravny rust hcg neznamena automaticky, ze je vse v poradku. Drzim moc palce, at ke skoku dojde. Ja mam bohuzel tu opacnou zkusenost. Dosla jsem takhle po IVF pomalu az do 8tt a pak se konecne rozjel potrat. Dle utz se porad cekalo na srdicko i kdyz uz bylo celkem jasne, ze se ho tentokrat nedockame...

absintka19
22. črc 2018

@kejt29 no zacatky tehu by meli byt "ukazkove" az posleze mimi roste individualne. Ja treba 15dpo mela hcg 245 a 17dpo 1145. To stoupani zakladatelky je fakt malinko, zazraky se sice deji ale...

biedronca
autor
22. črc 2018

@kejt29 ono ty zacatky....tam se nedá spolehnout na nic :( ikdyz tt sili, ikdyz hcg roste, ikdyz nic neboli a nespini...

absintka19
22. črc 2018

@biedronca zazrak se stat muze, clovek by se mel ale pripravit i na to, ze to nedopadne. Telo se muze snazit a hcg zvysovat ale kdyz neni cemu...Musis to brat tak, ze treba bylo nemocne proto se to nepovedlo. Posilam stesticko 🍀🍀🍀🍀

lioness34
22. črc 2018

@biedronca tak si zajdi do laborky na testy.. nezlob se ale když to tady vidím ty tvoje neustále smutný smajliky 🙄 proste se vzpamatuj. Jak jsem psala dřív - chápu ze je to náročný ale tohle neustálý psaní o ničem - to ani nevypises ani se nic nezmeni, i kdyby na krasno sto holek mělo podobne a trhu měly nebo naopak tak to neznamená pro tebe nic, žádný závěr.... nikdo ti nezaruci... už jsme ti s holkama v pátek psaly ať tomu das čas ze to není špatný, ze se musí počkat a netřeba se stresovat a tobě to nestačí, ublizujes tím možná i miminku - nehledě na to ze takhle se upnout a vysilovat už na začátku.... jak jsem psala - chápu ze je to dlouhý ale už se seber vzpamatuj se. Moc Ti přeji aby jsi těhotná byla.

arevb
22. črc 2018

@biedronca přesně, musíš čekat...já měla dálnici, ale stejně v 9tt spontánně potratila. Ono ten test vypovídá jen o tom, že v těle je přítomen hormon HCG, ale jaká je situace v děloze o to nic neřekne. Tak držím palce a čekej. Jet na dovolenou a po ní uvidíš....

bajunka
22. črc 2018

je to individuální, neovlivníš to naopak stres ti vůbec nepomůže

alcar
22. črc 2018

@biedronca jestli te to trosku uklidni, tak ja mela testy takovehle. A cekala jsem dvojcata. Ale nebyla jsem po IUI. Drzim pesti, at se mimco udrzi.ten dnesni testik uz vypada hodne dobre. 😉

tortojs
22. črc 2018

Mě se hcg zdvojnasobovalo až každých 4-5 dní a mám zdravého syna 🙂 buď v klidu, pokud to má být, bude to a pokud je problém, stejně konec neovlivníš. Stres ubližuje miminku víc 🙂

biedronca
autor
22. črc 2018

@tortojs fakt rostlo pomalu, a nakonec to dopadlo dobře?? Juu, naděje!

biedronca
autor
22. črc 2018

Holky, děkuji všem za povzbuzení a postavení pred realitu.Jsem uz o něco v pohode a věřím , doufam a mám naději .Zitra kolem 15, 00 budou výsledky tak to rozhodne.Nema stejně smysl, se porad stresovat, jestli to ma odejit, tak to tak příroda chce, nez vážně postižené nemocné dítě.
Zitra se ozvu.
Pak od utery, uz řádně moře, písek a teplo.

jarmarca
22. črc 2018

@biedronca ja vzdycky kdyz stresuju...pri testovanim, pred screeningem atd, tak si vzdycky reknu, ze s tim stejne NIC neudelam a “naridim” si klid...jestli to ma dopadnout, tak to dopadne, jestli ne tak ne...a ver, ze vim jak je to vsechno tezky!!! Uzij si dovolenou a bud hlavne v klidu, to je fakt to jediny, co se da delat;) jo a jeste vypnout kone, to mi pomuze vzdycky se uklidnit!

absintka19
22. črc 2018

@biedronca neboj. Vsechno bude dobre,ted nebo priste 🍀🍀🍀

biedronca
autor
22. črc 2018

@jarmarca
@absintka19 dnes jsem už klidná, vim, ze asi zítřek rozhodne a neudelam nic.
Jen jsem po potratu v lednu, a ted kdyz to po Iui vyslo, vidím ze to hcg moc výrazně se nezdvojnásobuje , mam strach a plasim.Zbytečně, stejně co má být, stane se...

renuliena
23. črc 2018

@biedronca myslím na tebe a držím palce 🍀 🍀 🍀 dej vědět

absintka19
23. črc 2018

@biedronca drzim palce 🍀🍀🍀

vendelinka08
23. črc 2018

@biedronca myslim na tebe....

alcar
23. črc 2018

@biedronca ♥️🍀

biedronca
autor
23. črc 2018

@renuliena
@absintka19
@vendelinka08
@alcar holky dekuji.Na Uz porad nic,ikdyz gestacni vacek by aspon mel.Ve 15,00 budou výsledky krve.
Takze do Turecka s potratem... Tohle fakt nevypada dobre, verila, jsem ze se to 2x stat nemůže.......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru