Umřelo mi miminko na infekci. Máte stejnou zkušenost?

Umřelo nám miminko na infekci, narodilo se nám zdravé, ale den po porodu mi doktor oznámil, že jej převezou kvůli zvýšené žloutence a podezřením na infekci!! Ta se bohužel potvrdila a náš malý nám 13dní po narození umřel. Maminky máte stejnou nebo podobnou zkušenost s bakterií serácie?
milin
30. pro 2008
pi1nk to je opravdu hrozne.Preji ti mnoho sil k zvladnuti k tehle osudove rane.
Verim tomu ze jste z manzel silni a cas vse zahoji i kdyz vzpominky zustanou.
chaala
30. pro 2008
Je mi to opravdu moc líto,je to tak veliká bolest. Mně umřelo miminko ještě v bříšku,ve 28tt. Pomohly mi stránky www.anjeliky.sk Zkus se podívat a zeptat i tam. Je tam spousta maminek s podobným osudem.
krista
31. pro 2008
pi1nk upřímnou soustrast|-| zkus se podívat sem:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThread...
inneska
31. pro 2008
pi1nk...je mi moc ľúto, čo sa vám stalo a viem čo prežívaš, je to najväčšia bolesť akú matka môže prežiť, ked jej odíde bábätko do nebíčka...ja tam mám od augusta 2,5 mesačného synčeka... |-|
s infekciou skúsenosti nemám, ale ako písala chaala, skús anjeliky.sk, tam sú všetko mamičky, čo prišli o svoje detičky..
prajem veľa síl na prekonanie veľkej bolesti, i ked tá nikdy nezmizne a našich anjelikov budeme mať navždy vo svojich srdiečkach..posielam veľké objatie...
lienka9488
2. led 2009
Ahojte všetci, prajem vam uprimnu sustrasť |-|
Mam podobnú situaciiu, ktora sa odohrala 17.11.2008 , sice nie mne, ale v mojej bezprostrednej blízkosti. Naša Timejka / dcerka priatelovej sestry/ sa udusila v brušku v 31 týždni, bola uplne zdravučka, odtrhla sa jej placenta a mala sa udusila krvou, taktiež aj nastavajúca švagrina bola uplne stečena z krvy a zachranovali aj jej život. Timka mala dnes termín porodu, čakali prve babatko a všetci sme sa na neho tešili, o to zvlašť, že sme nevedeli čo to bude, aj ked oni si všetci mysleli že je to chlapček,len my s priatelom sme verili, že to je dievčatko, nikto nam neveril. Bolo to dievčatko krásne, sladký anjeliček. tak isto poznam stranku anjeliky oddavna a povedala som o nej aj švagrinke a velmi jej to pomaha, každu chvílku si tam chystaju dať aj svoju TIMUŠKU, ako ju pekne stale volaju. Nikdy sa s tou bolesťou nezmieríme, to bude bolieť stale. papa 😞
kikina666
2. led 2009
ahojte vsetky,

uprimnu sustrast pi1nk a ostatne ... velmi ma mrzi co sa stalo, aj ja mam prispevok na anjelikoch, uz som 2x potratila na zaciatku tehotenstva, aj ked ta bolest sa neda porovnat s tym co si si prezila ty. Teraz musis byt silna aby si mohla mat dalsie babetko, je to velmi tazke lahko sa mi to hovori, ale z celeho srdca Ti strasne prajem aby si cim skor bola stastna maminka zdraveho babetka 😉 😉 😉
veroninna
2. led 2009
Ahojte, aj mne je to veľmi ľúto, čo sa Vám stalo. Prajem Vám zo srdca veľa veľa síl na zvládnutie žiaľ aj takýchto smutných a krutých rán

Začni psát odpověď...

Odešli