Za jak dlouho do práce po samovolném potratu?

samarah
30. kvě 2016

Ahoj, nikde jsem to tu nenašla, tak se snad nebudu opakovat. Včera jsem zacla krvacet a dnes u dr zjisten samovolny potrat. Drobek se prestal vyvyjet tak se telo postaralo. Mela jsem byt v 8tt. Mate nekdo zkusenost jak dlouho to asi trva nez se telo vycisti a jak dlouho budu na neschopence? Dekuji za odpovedi, jsem v tomhle novacek...

bajana
30. kvě 2016

Samovoľne som potratila po MA v 11+0, silné krvácanie s bolesťami a "kontrakciami" som mala v nedeľu ráno, po kontrole na pohotovosti som oddychovala a v pondelok som normálne pracovala, od ôsmej ráno do siedmej večer(lektorka). Ale ja som OSVC. Nasledovalo krvácanie bez bolesti, ako pri MS. Ešte som 2x bola na kontrole, lebo sa dr.zdalo, že som sa nevyčístila úplne. Po 30 dňoch prišla ďalšia MS a po nej úspešné tehotenstvo🙂
Takže za mňa - neschopenka vôbec nie je potrebná. Ale už som čítala, že nejaká holka ostala doma 6t, čo mi príde extrémne.

kmotra87
31. kvě 2016

Já jsem byla doma jen týden po potratu při ZT a následné revizi. Fyzicky jsem byla v pořádku, ale psychicky jsem si potřebovala odpočinout.

hanik73
1. čer 2016

Samovolný potrat jsem prodělala asi v 7.tt.Bolesti začaly odpoledne v práci,pak se přidalo krvácení a bylo po bolesti.Druhý den jsem šla do práce,na revizi jsme nemusela,vše odešlo samo.

kaja2016
10. čer 2016

Standardne se nechopenka nepise. Ale jde to domluvit jak s gynekologem, tak praktikem, jsou-li chapavy.