• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklé těhotenství. Co pomůže, aby to vyšlo samo?

19. prosince 2016 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
13. říj 2016 v 07:57 • lukas86
Holky zamklé těhotenství jsem měla v 8 týdnu v únoru.Doktor mě poslal na revizi do nemocnice.2 měsíce jsme se chránily a v květnu jsem otěhotněla takže teď začátkem března budeme mít Lucinku.Bylo to hrozné období, jsem ráda že jsem na revizi šla oni mě vyčistili a teď Vše dopadlo dobře.Jedna se o jednodenní zákrok v narkóze a večer už jste doma.Jestě se tu někdo ptal jak se pozná zamlknutí. Doktor mi udělal 2 krát hCG z krve a to bohužel klesalo.Držím Vám všem palečky.Dobře to dopadne.:stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2016 v 08:27  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neudorflova gratuluju k miminku :slight_smile: Ale tady jde spíš o to vyhnout se tomu lékařskému zákroku a nechat tělo vyčistit se samo a přirozeně...
16. pro 2016 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. pro 2016 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No mě bylo řečeno že lepší jít na vyčištění do nemocnice. Jelikož by jste se nemusela vyčistit úplně a pak zase můžou nastat problémy. Kamarádka dostala menstruaci sama ,ale pak otěhotněla a zase má problémy sice je těhotná ,ale mimi se uchytilo k břišní steně a furt jí sledují a bude rodit 100 procentně císařem a i tak je to pro ní nebezpečné. Ale vše je asi invidualní jak jsem již psala bylo to děsné jít do nemocnice nějak to zvládnout,ale s odstupem času jsem ráda že jsem šla,a šla bych znova.Doktoři to nazivají připravením zahrádky. Vyčistí to a bude to snad ok.
17. pro 2016 ve 21:44  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neudorflova Každý, jak to cítí... U gyn.jsem byla 2 týdny "po", dostala jsem injekci na zavinutí dělohy a za týden na kontrole už vše v pořádku, tělo si poradí, když dostane šanci. Nejsem zastánce takových preventivních zákroků, navíc jsem cítila, že to miminko si zaslouží důstojný odchod doma za mého plného vědomí :slight_smile:
19. pro 2016 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek