Zase zamlklé těhu - kapky na vyčištění. Máte s nimi zkušenost?

kazrei
7. bře 2022

Ahoj holky, tak v 8 tt opet zamkle tehu. Dokonce dva vacky jsem mela ale nic z toho. Prsa natekla a boli. Testy tehu pozitivni vsechny priznaky mam ale uvnitr mne nic neroste. Takze dr. Dala kapky mam uzivat 3x20 kapek a pockame zda to samo odejde jinak revize. Uz nejak neverim ze se mi podari donosit prcka. Jsem z toho zoufala. Mate nekdo zkusenost s tema kapkama na vycisteni? Funguji? Vyhnu se revizi?

martiniquest
7. bře 2022

Revizi se vyhnes, kdyz budes chtít. Nikdo te do ni tlacit nemuze. Proste cekej. Muze trvat i nekolik tydnu, nez dojde k potratu. Jedine, co je treba hlidat, tak teplota a pripadne krece bricha - pokud by nastalo jedno nebo druhe, pak je to znamka zanetu a revize je nutna. Držím pesti. Sama jsem zazila samovolny potrat. Cekala jsem na nej jen tyden a musim rict, ze ani trochu nelituji.

kazrei
autor
7. bře 2022

@martiniquest dekuju. Je to bolave. Ja uz mam hlavne psychnu hodne unavenou. Loni jsem byla na revizi a prave jsem sice byla vycistena ale necitila jsem se vubec dobre. A s tema kapakama mas zkusenost?

martiniquest
8. bře 2022

@kazrei Ne, ja žádné kapky ani nic podobného nemela

vavrovamichaela
11. bře 2022

@kazrei kapky neznam,ale já jsem měla potratove tabletky Mispregnol místo revize -ZT v 8tt(odpovídající 6tt).

kazrei
autor
11. bře 2022

@vavrovamichaela no ja jsem 6 den s kapkami a zatim se nic nedeje