Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

bronia13
15. bře 2010

dneska sme boli v takej restike/bare co robili rakovinu benefit - mali tam obrovsky stan, hrala hudba, zadarmo jedlo a platilo sa 10$ ale to slo na tu rakovinu benefit peniaze takze aj tak by som dala nejake $$$ na donaciu - tak tam bolo asi 1000 ludi a asi 10 kadernicok a vela chlapov/chlapcov si davalo holit hlavu a za to dostali tricko myslim, bol tam aj jeden chlapcek 2 rocny!!! vyzeral ako dievcatko take mal dlhe vlasy tak aj jeho dala mama ostrihat - tak chudacik plakal ale potom sme mu vsetci tlieskali a nasej Emilke (mojej 9 rocnej neteri) ostrihli asi 30cm vlasov a tie ide darovat na parochne pre ludi s rakovinou tak tiez mala velky uspech - no som na nu hrda ze chce takto pomoct. Bolo tam aj par detickiek co mali asi leukemiu lebo mali vypadane vlasy - to bolo velmi smutne. boli tam aj dievcata/zeny co si dali hlavu oholit - tak mam taky dobry pocit ze sme aj my trosku prispeli. no samozrejme som sa dorevala ked som vydela tie chore deticky.

aninam
16. bře 2010

dnes jsem byla nejak na mekko, zitra nastupuji do nemocnice a ve ctvrtek mi delaji planovaneho cisare.... Sledujte moje album, manzel do nej vlozi fotku prcka 🙂 Moc na vas vsechny budu myslet a prosim drzte mi ve ctvrtek od 8 hod. rano tak hodinku pesticky, to stesti budu mocinky potrebovat......

bronia13
16. bře 2010

ahoj aninam!!!!!!!!!! no to bude u nas streda v noci a ja tak chodim okolo tej 1-2 rano spavat tak to akuart bude u vas 8 rano takze budem na teba mysliet!!!!! neboj nic vsetko dobre dopadne a budes hrada mamina!!!!

radusv
16. bře 2010

Ani budu na tebe myslet a přeji hodně štěstíčka ať vše dopadne dobře 🙂 🙂 🙂

aleachim
17. bře 2010

ani, hodně štěstí, myslím na tebe.

oxan
17. bře 2010

ani....drzime tu vsetky velmi velmi palce ale bude to oki urcite.....

pepibubu
17. bře 2010

Ani, budu na tebe myslet. Od zítřka už ti začne štěstí ukazovat svou tvář, i když nikdy nezapomeneš (ale to myslím ani nechceš).... tak se drž a užij si maximálním možným způsobem poslední "bříškatou" noc.

gogoska123
17. bře 2010

Ani, už na tebe moc myslím teď a držím pěsti. Všechno bude v pořádku. Zítra už budeš prcka držet v náručí 🙂

hadimrska
17. bře 2010

Ani, já tou dobou zrovna s malou vstávám, tak na tebe budu moc myslet, držím pěstičky a všecko co mám.

lenkavano
17. bře 2010

Ani i já na tebe budu moc myslet,neboj všechno dobře dopadne.

mm1
17. bře 2010

Ahojte dievčatá občas vás čítam... prajem veľa síl.... veľa síl ďalej bojovať a nevzdávať sa....

Animam, držím silno palčeky aby všetko dobre dopadlo....

kulimka
17. bře 2010

ani taky moc držím pěstičky a budu na vás myslet 😉

nety
17. bře 2010

Ani držíme palečky a budeme posílat moooc pozitivní energie 🙂

janetina
17. bře 2010

ani držím palčeky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

diapozitiv01
17. bře 2010

Anim, vsetko bude ok, uz sa tesime na mrnouska a stastnych rodicov 😉 😉 😉

emanka
17. bře 2010

ani, budem na teba moc myslieť 🙂 🙂 držíme palce 🙂 🙂

jakoubka
17. bře 2010

ani-taky držím palečky a těšíme se na fotečku Lukáška 😵

lucenek
17. bře 2010

Aničko.....
moc moc moc ti přeju zdraveho synáčka.....budu na tebe myslet... 😵

anta
17. bře 2010

Ani, neboj, budeme Vám všem moc držet palečky 😉

veruleg
17. bře 2010

aninam : moc moc na Tebe myslime a drzime palecky at jde vse jako po masle. Moc se tesime na fotky. 😉 😵 😵

kristi
17. bře 2010

ani, taky na vas budu zitra myslet 🙂

janula34
17. bře 2010

Ani, myslim na teba, nech je vsetko ok 😉 .

veronika.m
17. bře 2010

Ani, zítra na tebe budeme myslet.... Hodně štěstí.... 😵

dzio2
17. bře 2010

animam drzim palceky 🙂 , baby mate moj obdiv , vela sil zelam

chymenitta33
17. bře 2010

Ani držím palčeky a teškám sa fotečky🙂neboj všetko dobre dopadne

luciferek
17. bře 2010

Ani, držíme zítra moc, moc palečky 😉 a myslíme na vás oba 🙂 , holky, všechny tady v diskuzi máte můj velký obdiv, držte se!!!

crysmile
17. bře 2010

ani drzim palce, modlim sa za teba a urcite vsetko dobre dopadne..

magimary
17. bře 2010

ani, držím ti "pěsti" (zopäté k modlitbe), lebo viem, čo pre Teba práve tie "pěsti" znamenajú 😉

sue
17. bře 2010

Ani,moc moc na Vás tiež myslím a posielam veľa síl 😵

aleachim
19. bře 2010

tak animan to má za sebou. Ze srdce doufám, že vše dopadlo dobře a ona už nespí, protože má v náručí zdravé, krásné děťátko.