Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

anta
20. bře 2010

Ani, moc moc gratuluji a hodně zdravíčka přeji, ať se vám daří, jak nejlépe to půjde 🙂

paegaska
20. bře 2010

Ani, blahopřeji, přeji hodně zdraví.

chymenitta33
20. bře 2010

Ani strašneee gratulujem, sa teším nech ste zdrvaučkí 😵 😵 😵

chymenitta33
20. bře 2010

Ani gratulujeeemm, teším sa vela zdravíčka a štastíčka 😵 😵 😵

r.severanka
20. bře 2010

Ani, sledovala jsem Váš příběh, jsem dojatá, moc a moc blahopřeji k synáčkovi, užívejte si to, a ať Vám Lukášek vše vynahradí!!! 🙂

oxan
20. bře 2010

anulka jejj tesim sa cmuk drzkajte sa....

takyna
20. bře 2010

Aninam zo srdiečka gratulujem 😵 a prajem vám všetko len to najlepšie , teším sa na fotečky malého 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lena13
20. bře 2010

Broni tak doufam,ze to bude vsechno ok 😉 ,mate uz vybrana jmena?a jak se sebastianek tesi na sourozence kdyz je jeste malicky chape to?nezlob se,ze se ptam 😅

siwama
20. bře 2010

Ahoj holky, krásný víkend, ikdyž tu prší, tak nálada nic moc

siwama
20. bře 2010

Tak Anička už drží Lukáška v náručí. Aničko, moc moc gratulujeme, hýčkejte ten malý uzlíček. Přejeme hlavně strašně moc zdravíčka a štěstíčka.

iveta6384
20. bře 2010

Ani moc moc blahozelam k Lukaskovi, velmi vam to prajem po vsetkych tych utrapach. Uz nech ste len zdravi, stastni a spokojni... Opatrujte sa 😵 😵 😵 😵

kijonkova.k
20. bře 2010

Ani,moc gratuluju k miminku.Sledovala jsem Tvůj příběh,tak bych Ti teď chtěla popřát hodně zdraví a štěstí pro chlapečka,Tebe i celou rodinu.Honzíček na vás dá pozor 😉

parybka
20. bře 2010

Ani, i já ze srdce gratuluji, přeji hlavně zdraví 🙂 😵

murinka
20. bře 2010

aj ja sa pridavam 🙂 mamke zelam vela sil,vela mliecka a pohody a Lukaskovi zelam vela zdravicka,vela lasky od mamky a aby ste si navzajom uzivali spolocne chvile 🙂 🙂 🙂

schwarzovka
20. bře 2010

ani...jsem moc ráda, že jste v pořádku...myslela jsem na vás...teď už jen hodně zdraví a lásky... 🙂

petrach
20. bře 2010

Ani taky se přidávám s přaním hlavne pevného zdraví Lukáškovi..at Ti prozaří celí život..Vaše štestí je vymodlené a Honzulka bude dávat na brášku pozor z nebíčka..určite se raduje s Vámi..je to ta nej zpráva co muže byt.. 🙂

bubba
20. bře 2010

ani,pripájam sa ku gratuláciam a prajem vela zdravicka a stasticka do zivota!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jupíííííííííííííí

asocka259
20. bře 2010

ahojte som tu nova pokecova kamaratka mi poradila ze sem mam ist potratila som minuli piatok a je mi hrozne strasne mi chyba drobcek malicky ☹

morca3
20. bře 2010

ani čítala som tvoj príbeh od začiatku a prajem vela zdravíčka Lukaškovy a tebe z celeho srdca prajem ten nadherny pocit držať v naručí tvojho chlapčeka a verím že anielik Honzula sa krasne usmieva že jeho maminka je zas konečne štastna ....

mihouk
20. bře 2010

Ani aj my sa pripajame ku gratulaciam, uz sa nevieme dockat fotiek, prajeme uz iba to dobre a lepsie....

dada78
21. bře 2010

Anni, aj my sa pripájame s gratuláciou, prajeme celej rodinky samé krásne spoločné chvíľky 😵 posielame Lukáškovi pusinku

gogoska123
21. bře 2010

Ani, jsem ráda, že je vše v pořádku a moc moc moc gratuluju a přeju hodně štěstíčka a zdavíčka 🙂

murinka
21. bře 2010

ahoj asocka.je mi strasne luto co si prezila.do tejto temy prispievam minimalne ale vzdy citam osudy mamiciek a ich babatiek 😢 ja som nastastie nic take neprezila a dufam ze nikdy ani nezazijem ☹ ved smrt vlastneho dietata je najhorsie co moze clovek zazit-a to aj keby malo ,,dieta,, 5Orokov...moja kamoska potratila v 5.mesiaci a niezeby nemala svojho trapenia dost tak aj lekari sa ku nej spravali ako ku nejakej ciganke ☹ a otehotnela 2mesiace od potratu lebo nemohla vydrzat tu prazdnotu ☹ zelam tebe aj vsetkym mamkam s podobnym osudom aby sa im nic take v zivote viac nestavalo ☹ do certa!ake je to nespravodlive! kolko narkomaniek,alkoholicok porodi zdrave dieta a nestaraju sa on ☹ 😠 a takej zene,ktora skutocne tuzi po babatku tak jej to nie je dopriane 😠 v com su potom alkacky ine ako tie ktore to babo chcu?! je to nespravodlive 😢 _!ôzakoncim to jednym mottom ktore som tu citala kdesi-ked dieta straca svojho rodica straca svoju minulost...ked rodic straca svoje dieta straca svoju buducnost...zelam ti aby si mala vzdy vnutornu silu...aby si porodila dietatko ktore ta konecne urobi stastnou...a tvoj maly anjelik vas bude z nebicka ochranovat... 🙂

asocka259
21. bře 2010

dakujem ti murinka pekne si to napisala a vistihla aj mne doktor povedal ze mame skusit za 3mesiace ale ja sa uz toho dako bojim ☹ ze sa to znovu zopakuje a to by som uz absolutne nezvladla ☹

siwama
21. bře 2010

Ahoj děvčátka. po smutné zprávě, kterou jsem musela zdělit před měsícem, dnes oznamuji radostnou.
Budu podruhé babičkou, termín se dozvím zítra.

murinka
21. bře 2010

blahozelam siwama,nech vsetko dopadne dobre 🙂

siwama
21. bře 2010

Murinka, děkuji, až zítra budu vědět víc, dám vědět!!!

permonik7
21. bře 2010

Ahoj holky, píšu vám se poprvé, ale čtu vás už dlouho. Nestalo se mi to co vám a doufám, že snad nikdy ani nestane. Sleduji příběh Aninym, siwamy, Adámka a vůbec vás všech. Moc vám všem držím palečky, ať jste silné a přeju vám, ať se štěstí na vás usměje a pomůže zdolat tu ukrutnou bolest. My o Lukáška málem přišli už dvakrát..poprvé při porodu a podruhé ve 3 týdnech, kdy ho akutně operovali, broučka... To co jsme zažili, už nechci zažít nikdy víc a nikomu to nepřeju, ani tomu největšímu nepříteli...

asocka: Mrzí mě, co se ti stalo...

Aninam:Ooooobrovská gratulace k malému Lukáškovi 😵 😵 😵 Ať jste oba v pořádku a co nejdřív doma 😵

siwama: blahopřejuu, určitě se moooc těšíš 😵 Trošku to nastávající mamince závidím..můj Lukášek se bohužel netěší zájmu ani jedné z babiček - a to má obě dvě. Ty budeš ta nejlepší babička, kterou děti prostě milují 😉 Těším se na miminko s tebou 😵

crysmile
21. bře 2010

siwama blahozelam 🙂

bronia13
22. bře 2010

siwama tiez blahozelam - a to je od Filipa? takze budes mat dalsie vnucatko - super!