• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zemřelo mi dítě

26. února 2017 
siw tj krasne rozhodnuti,neni dulezite ,ze tam nebude,jeho duse je stejne porad jen a jen s vami a jeho dcerou.netrap se tvoji snachou jak se rika bozi mlyny melou pomalu,ale rychle i na ni jednou dojde rada.......drz se siwamka
4. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@siwama, mrzí ma, že máš takéto trápenie :cry:
4. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mm1 dakujem veldmi pekne :wink:
5. čer 2010 v 05:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@siwama dakujem za gratulacie.
poznam tvoj pribeh a ked si sa k nam pridala tak som ti aj odpialsa ale asi si nepametas lebo vela dievcat ti odpisovalo.
takze idete dat urobit hrob na Cechach ako normalne na cintorine ci ako?
a na tie pozostalosti to musite ist na SK ci kde sa to bude riesit?
5. čer 2010 v 05:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bronia13 už Ste s princeznou doma ? daj jej pusinku od nás :wink: Maťko mal včera rok, strašne rýchlo utieklo bábätkovské obdobie,už je batoľa. Romanko mu na víkend vybavil krásne počasie, budeme v nedeľu grilovať, nech mi nikto nehovorí, že to neni tak, skrátka bráško má príma brášku :dizzy_face: tuším tu fotky nikto nevkladal, ale aby bolo aj trošku nádeje tak dám pár.
Dnes ideme Romankovi zaniesť kvetinky na hrob, zasadila som mu Voskovky a Sirôtky, snáď tie bláznivé dažde skončili a ostanú také krásne ako sú teraz :wink:
5. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéj zlatúšik ! aký je krásny !
Už chodí? Moja Evička mala tiež v piatok rok,ale ešte minulý týždeň :dizzy_face:
@dada78
5. čer 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadenka martinkovi prejeme spozdenim krasne narozeninky a plno pusinek :dizzy_face:
5. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadulka dodatocne Martinkovi vsetko najlepsie k narodeninkam cmuuuuuk :dizzy_face: zlatusik, aky je krasny...a zajtra prijemnu grilovacku, aj my sa chystame :dizzy_face: a aj Romankovi do nebicka jeden velikansky cmuk :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
5. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani3012 prejde sám niekoľko krokov, ale radšej sa ešte pridržiava za jednu ruku, taký je opatrný :wink:
Ďakujeme za všetky pusinky :wink:
5. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada78 vseyko naj naj k narodeninam :grinning: poriadne to oslavte!to je super ze bude krasne pocasie.twn cas leti co ? nedavno boli ty nase babetka no nie....
5. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Broni aky je Sebastianko fesacisko :dizzy_face: mat tak o 35 rokov menej no neviem neviem :grinning: ste nadherna rodinka :dizzy_face:
5. čer 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada78 som chcela vedieť,či malá už dobehla zameškané a ako vidím,tak sme taký zlatý stred.Aj mala sa tak opatrne púšťa.
5. čer 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwusska ja som kukala aj na manžela ,že aký je sympoš :dizzy_face:
a pekné od pána farára,že prišiel :slight_smile:
5. čer 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani3012
@ani3012
dakujem :wink:

hej hej pan farar no deacon to je nas rodiny kamarat, chodime do kostola do jeho farnosti a na nasu pocest tam vystavil Slovensku zastavu a to sme jediny co tam chodime. Velmi dobry clovek je. Hocikedy nas vezme do restiky zo segrou na obed a pokecame spolu, netvari sa ako farar ale skor kamos. Taky dobracisko rozdal by sa.
5. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bronia13 a tak by to malo byť všade,nie?
5. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani3012 hej hej vsade by mali byt taky farary ako je on, on nam nam velmi pomaha. no nielen nam ale vela ludom. a my zase jemu sa tiez snazime.

no uz som doma z nemocnice, tu drzia po cisarskom len 3-4 dni, ja som bola 4, podla mna dost malo na taku zavaznu operaciu. po normalnom porode 2 dni. no ale viem ze v Anglicku a Holandsku myslim ze este v ten den pustaju domov takze sa nemozem stazovat, a doma to je zase 5 dni co niekedy ani netreba a mamicky by boli najradsej doma zo svojimi ratolestam. Ja keby som nevidela drobca 5 dni by som sa zblaznila, tuna ku mne chodil vzdy s niekym na par hodin denne tak som si ho trosku uzila, ale keby som ho nemohla vidiet 5 dni tak sa asi pytam domov.
5. čer 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bronia13 ja som asi zase citlivejšia na bolesť,lebo ja keď som chcela ísť na WC,tak akoby za trest.Strašne ma to bolelo a veru som sa divila,že ako to iné maminky zvládnu aj o bábätko sa starať.Ale možno,keby som ju mala pri sebe,tak by som tú bolesť až tak nevnímala
Mliečko sa ti už rozbehlo?
6. čer 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani3012 ani uz sa citim trosku lepise a to WC ani mi nespominaj to je fakt za trest, hrooooza, berem aj nejake tabletky na to a nic moc ti poviem.
mlieko sa mi pomaly rozbieha dufam ze to bude lepsie, kojim a aj pumpujem aby sa rozbehlo, no uvidime... musim si kupit este tie caje na to, poslem manzela dufam ze to najde :wink: :grinning:
6. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím vás, neviete o nejakej slovenskej stránke, kde sú takéto príbehy? Už tu raz bol link, ale neviem kde.
6. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussy myslím,že tohle není četba senzací, holky to mají jako soukromou diskuzi a jetřeba mít na to heslo.....jako mě přijde ujetý hehel chci si to přečíst...... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Broničko tobě zpětně taktéž gratulace k nádherné sašence, at vám holčina dělá jen samou radost
6. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek - treba se lussy stalo totez a chce se s nekym podelit apod., tak snad neni treba hned takto odsuzovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lussy myslis toto? http://www.anjeliky.sk/
6. čer 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zezulicka většinou to holky, co toto prožijou písnou jinak, nějakej pátek to tady znám....
a jeden příspěvěk mluví za vše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nepisu, jen ctu, tuhle diskuzi znam bohuzel od zacatku :frowning2:
6. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je nasa Sasenka
7. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bronia13, tak toto je veeeeeelmi kraaaaaaasna Sasenka, este raz prajeme vsetko dobre. Posielame pusinky vsetkym trom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Broni Sašenka je nádherná moc moc moc :dizzy_face:
jsem ráda, že jste obě v pořádku a doma

holky prosím některé věci se dají psát přece do interní pošty od toho tady je a ne přes diskuzi, přijde mi, že spousta maminek už ani nepíše viz. Animan atd. :unamused:
7. čer 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Broni, mas krasnou rodinku! Jses moc sikovna! Tak se pekne za tou velkou louzi stale radujte!:slight_smile:

Jinak souhlasim s Radusv.
7. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
broni nadherna babika :dizzy_face: len sa drzkajte a budte zdravucke :dizzy_face:
inak aj ja suhlasim s radusv a gabtcha :confounded:
7. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bronia13 Krásná holčička :grinning: Mám velikou radost, Broni!
7. čer 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek