• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zemřelo mi dítě

14. prosince 2016 
@aninam no to já práve neumím a radeji si vše dělám sama ale ted se budu muset hlídat
25. lis 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusv moc gratuji a hlavne hodne zdravíčka a štěstíčka at dělá Karolínka jen samou radost :slight_smile:
25. lis 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninam no to já neumím radeji si vše dělám sama ale ted se budu muset hlídat
25. lis 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninam no to já právě neumím a radeji si vše dělám sama ale ted se budu muset vice hlídat
25. lis 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcame děkujeme :wink:

tady aspoň jedna fotečka
25. lis 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@radusv moc pěkna slečna :slight_smile: at dělá samou radost
25. lis 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusv no ty jo! To by byl obrik, kdyby vydrzela a vetsi byla nez Luky :slight_smile: Tak alespon sis vice odpocinula!
25. lis 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusv to je kocicka! Ja uz chci zase taky.... Se snazime 3 mesic a nejak to nejde, no nechavam to osudu. Od toho osudneho porodu jsem se naucila veci prijimat tak, jak prichazeji. Pokud ma decko prijit, prijde :wink:
25. lis 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcame :wink:
tobě přeji hodně sil a opravdu věř, že zase bude líp, jen to chce čas a naučit se s tím žít...

@aninam přesně vůbec si nedokážu představit, kolik by vážila, kdyby vydržela do TP :sweat_smile:
jee tak přeji ať se brzy zadaří :wink:
my si na berušku museli počkat rok a přesně týden před nástupen na laparoskopii jsem našla // - prostě osud
taky si od jisté doby vážím i obyčejných věcí a určité věci ani neřeším... teď teda kolikrát brečím kvůli kojení, ale pak si uvědomím co mám za velké štěstí
25. lis 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusv moc dekuji ale u mě je to moc čerstvé a zatím mi neni z toho moc dobře nemám motivaci nic delat
25. lis 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusv pokud by si potrebovala s kojenim poradit, obrat se na me. Kojila jsem do konce 17teho mesice a zazila si dost :slight_smile: Jsou na tvorbu mleka i homeopatika. Jinak Luky se mi odstavil sam, jinak bych kojila jeste ted :slight_smile: a rovnou na kravske mleko.
25. lis 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusv ja měla mléka dost a ještě ted po týdnu mi pořádne neodešlo a tak zkus odsavačku me hodne pomohla abychmela více mléka a pila jsem meltu s mlékem
25. lis 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcame
@radusv to me jde po zmacnuti bradavky mleko jeste ted a to nekojim od srpna :grinning:
25. lis 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninam aha no to jsem nevedela že to trvá tak dlouho nejhorší to bylo prvni tři dny já dostala i leky na zastaveni laktace
25. lis 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninam Ahoj Ani, pred tremi lety jsem prozivala to hruzne drama s Vami jako asi cely MK. Ted se raduju, ze se Vam povedl Lukasek a obcas jsem do tohoto tematu nakoukla. Dnes pisu, protoze by me zajimalo, jak se cela zalezitost ohledne Honzika vyvinula - omluvila se Vam nemocnice? Nebo aspon ta "doktorka"? Udelil soud nejaky trest nebo se to zametlo pod koberec? Doufam, ze ne!!
25. lis 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rydal mas to v IP, probehl soud, sice jsme ho vyhrali, ale tak napul....Nemam z toho dobry pocit jeste ani dnes. Doktorka si beha po svete. Nemocnice se omluvila prostrednictvim jejich advokatky pri soudu, ale spis me to prislo jako vysmech. A prakticky za to nikdo nepikal. Dostali jsme zakonne odskodne (jen ho hodne osekali, pac ho nedostali vsichni, co meli). Takze to spis dopadlo tak, aby se vlk nazral a koza zustala cela....Navic nemocnice to ani nepocitila, je na to pojistena. U soudu byl prave i pravnik one pojistovny.
25. lis 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninam veta tvojho svokra tchana presne vystihla to co dlho neviem nazvat.dakujem. :zipper_mouth:
25. lis 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusv blahozelam
25. lis 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusv nadherne dievcatko
25. lis 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninam Diky, Ani. Mezitim jsem uz taky v IP odepsala..Tak takovou neschopnost soudu a hlavne nemoralnost nemocnice jsem necekala - vzdyt jste preci meli jasne vyjadreni lekarske komory o pochybeni, ne?! No to je k placi :frowning2: Vazne nemam slov.
25. lis 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rydal to jsme sice meli, ale...
26. lis 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusv gratulujem
26. lis 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aninam a co se stalo?
26. lis 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je hrozné. Mám lednáčka 09 a nedovedu si něco takového představit. Ani nevím co říct, hodně sil. A at se podaří další sourozeneček.
26. lis 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinak11mk Honzik uz ho ma - Lukaska!
26. lis 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aninam To ano. Ale myslela jsem dalšího..všimla jsem si v pase, že se snažíte:slight_smile:
26. lis 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcame Je mi lito, co se vam stalo. Je to cerstve a moc to boli...nezbyva nam, nez se s bolesti naucit zit. Kdybys chtela, muzeme se nekdy setkat i osobne, casto (vikendy) pobyvam v Bozejove, coz je 10km od tebe, ale zalezi na tobe, jak budes chtit, bo ted mame rodit a chapu, ze pohledy na hlavne novorozenata ti nemusi delat nejlip. Jen ti chci rict, ze kdybys nekdy chtela a mela potrebu si osobne popovidat, tak jsem tu. Mi to aspon pomahalo, sdilet nas pribeh, procitat ac smutne pribehy na anjeliky.sk, nebo dlouhacesta.cz a tyto diskuze ...bo v prni chvili jsme myslela, ze jsme jedini...zel nejsme, ale paradoxne to dodava sily, ze se da s tim zit, ze prijdou znovu pekne dny a ze se dockame nove radosti...preji ti, at te dcerka potesi bud ve snu, nebo nejakou malickosti, co ti udela radost a ty budes vnimat jeji pritomnost. Ona tvoji lasku citi! Dalas ji to nejvic, a to je, ze je tebou milovana.
26. lis 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabtcha ahojky je to pro nas moc a moc těžke ... je to hodne čerstve a dcerka mi moc chybi :frowning2: . Moc mi pomaha si o tom popovidat ale nemám tu zatím moc kamarádek je to nedávno co jsem se sem přestehovala. Byla bych rada kdybychom se mohli setkat ale vetšinou mám volneji v týdnu. a moc dekuji za podporu. A přeji hodně zdravíčka pro Vaše ještě nenarozene miminko at Vám dělá jen radost.
27. lis 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek