Kdy jste se od narození miminka konečně vyspaly?

verushe20
23. říj 2014

Ahoj, mam dotaz. Kdy jste se od narození miminka poprvé v noci pořádně vyspaly, respektive kdy miminko začalo spát v kuse celou noc..

carrie_b
24. říj 2014

Tak koukám, že jsem asi jedna z mála, které spí dcera celou noc od 2. měsíce. V listopadu jí bude rok a spí pravidelně od 20,30 do 9,30 ráno s max. jedním probuzením na čaj. Jak bylo uvedeno již výše, také doporučuji nerušit dítě svojí přítomností, né všechny děti musí preferovat noc u rodičů v ložnici či dokonce ve společné posteli (u nás by to neprošlo, dcera potřebuje na spaní absolutní klid a zatemněno, v ložnici bychom se akorát vzájemně budili), u nás se osvědčilo spaní ve vlastním pokojíčku.

luciksima
24. říj 2014

malý je 17m. a ještě jsem se pořádně nevyspala 🙂

mafeska
24. říj 2014

asi v 6 měsících, do té doby jsem k ní vstávala jen jednou. Je spáč po mamince a tatínkovi 🙂 spí krásně celou noc až doteď

sarkar
24. říj 2014

Zrovna řeším můj strach z druhého dítěte...první spala "celou noc" sama v postýlce (myšleno od posledního kojení v cca 22h do cca 5.30h - jinak spát chodila kolem 18.30, ale ve 22h ještě jedla.) od asi 6 týdnů, teď je jí 20m a pěkných pár týdnů zvládá spát od 19h do minimálně 6.40h a déle, záleží, jestli jí vzbudí manžel když vstává do práce. ALE byla období, kdy se probouzela častěji, v létě jí asi budilo světlo a někdy teplo, v jednu dobu asi měla takové ty problémy s usnutím když se člověk na chvíli probudí v noci, takže se dožadovala mlíčka a taky abych spala vedle ní, apod.
Od měsíce spí sama ve vlastní postýlce, od 10m sama v pokojíčku.
Paradox bylo, že i když spala jako mimčo celou noc, tak já se nevyspala - nekojila jsem, ale odstříkávala a poctivě jsem vstávala na odstříkávání min. 1x za noc, někdy i 2x. Odstříkávat jsem přestala v jejích 7,5 měsících teprve, takže se dá říct, že pořádně spím poslední cca rok 🙂

antarres
24. říj 2014

Naštěstí nám obě holky dobře spaly, ze začátku krmení tak po 3 hodinách, pak jednou v noci a až ráno v 7 hodin. Takže my jsme měly celkem pohodičku. 🙂

kate013
24. říj 2014

v Listopadu dva roky a ještě jsem v kuse celou noc nespala..😀, ale sem tam příjde noc, kdy jsem i vyspalá 🙂

dana3262
24. říj 2014

Starší 4,5 a budí se v noci pořád a často když s ním nespim přijde za mnou. Mladší 3 a ten více méně dokáže spát celou noc.

caboonek
24. říj 2014

Teď máme 9. měsíců a můžu konečně říct, že k malýmu vstávám 1x za noc někdy vůbec, jen zase vstává kolem 6h. Ale cítím se odpočatá a mám energii na další den. Pevné nervy.

lrg
24. říj 2014

V 19. měs. se budí nejdéle po 3 hodinách, někdy i častěji 😒

frapik
24. říj 2014

Co jsem rezignovala na noc na látkování a koupila sem pampers, tak spí cca od 19.30 do 6.00 v kuse, a to bylo v jejích 4 měsících.

terry1512
24. říj 2014

Co se Juli odstavila tak spí celou noc.Takže u nás v necelích 10ti měsících.V 20:00 jde spinkat vstává mezi 8:00-10:00 🙂

audi1986
24. říj 2014

po ukončení kojení - 15. měsíců....

yildiz
24. říj 2014

holky, vsechny ktere jste se od narozeni miminka / ci deticek/ nevyspaly obdivuji ! A preji, at se brzo zase krasne vyspite ! Ja mam 3 holky a vsechny me od narozeni spi nonstop ....je teda fakt ze byly vyjimky, takze jedna mala prestavka na mlicko ale tech 15min co se najedly bud kojeni a nebo pak flaska s mlickem do postele, ani nepocitam, pac se to pak zase polozilo do postylky ...a spalo se dal az do rana ..takze ja mam pravy opak ...a neznam ani jednu probdelou noc ...navic holky nejsou ani nemocne takze ani tak nevstavam...nejmladsi sice mela ted asi 2dny teplotu k zubum, nic vic...dal se sirup na teplotu a chrupala i tak celou noc..... tak vsem pevne nervy a brzke krasne vyspani ! 🙂

jaja01k
24. říj 2014

Romča spí celou noc od 4 měsíců

jge
24. říj 2014

Mala spi od 18.30 - 5.30 - 6. To povazuji za vyspani a dela to tak od 5 mesicu. Mozna je to i tim, ze od zacatku spala ve svem pokojicku a tak me a ni mlicko necitila....

achjonetusim
24. říj 2014

Kolem tretich narozenin. Mam lehky spani a vzdycky mi dlouho trva nez usnu, dcera se budila dvakrat trikrat za noc. Ted spi jak dudek od deviti do pul osmy, parada 😵

veronikaka
24. říj 2014

Starší dcerka začala spát od 4 měsíců a začala se budit od 2 let, mladší dcerce jsou 2 roky a celou noc ještě nespala 🙂 Teď je to takový náročnější. Ke každé vstávám min. 2 x za noc, tak mám pocit, že vůbec nespím a přes den vrčím.

veruska007
24. říj 2014

Nejstarší spal celou noc od 3 týdnů. Do té doby jsme nespali nikdo. Dr. tvrdila, že je moc drobný a musí se budit po 2-3h ve dne v noci. Ve dne to šlo, v noci hrůza, nešel vzbudit, i když jsme ho probrali, odmítal jíst, pak řval a nespal až do rána... takže po 3 týdnech jsme to zabalili a spal celou noc. Prostřední se budil na kojení do 7 - 8 měsíců. Poté, co začal vyžadovat kojení po hodině, jsem dospěla k názoru, že mu nejde o jídlo.. a tak jsem se odstěhovala z ložnice. Asi dvakrát brečel, pak zjistil, že manžel ho nenakojí a byl klid. Po měsíci šel k bráškovi do pokoje a já zpátky do ložnice. Nejmladší první tři měsíce neuměla v noci spát. Usnula večer, vzbudila se na další kojení... a pak byla v polospánku a chtěla cucnout cca co 20 min., případně začala řvát, sotva jsem měla pocit, že zabrala a sebrala jí prso. Ty tři měsíce nechápu, jak jsem žila, protože jsem skoro nespala, max. 2h zkraje noci... jednou v noci to manžel nevydržel, malou sebral, položil do kočárku v pracovně... a pak jsme se chodili dívat, jak poprvé v noci spokojeně a tvrdě spí. Zjistili jsme, že prostě potřebuje spát sama. Od té doby nám spí sama v obýváku, a to celou noc 😵

ckei
24. říj 2014

Malý mi začal spávat celou noc od 8. týdne, nyní jsou mu 2roky a za tu dobu mě v noci "potřeboval", všeho všudy tak 10x...on je naštěstí to dítě, které když spí, tak prostě spí, usíná v osm, vstává kolem 8:30...

tina_7
24. říj 2014

Spánek celou noc? Dodnes nic - bude jí 16 měsíců a rekord jsou tři probuzení za noc, rekord z opačného konce je buzení cca po 40ti minutách... ona je děsně akční "myslitel", takže proto asi i neklidné spaní... takže tak 🙂

terezapetrova
24. říj 2014

synovi jsou 3 roky a 2 mesice dobře vyspana jsem se neprobudila za cely jeho život nebo si to nepamatuju 😒 🙂

melodygirl
24. říj 2014

První třičtvrtě rok první dvě hodiny po usnutí se budila po 10 minutách, pak tak 5x za noc, od 4 měsíců spala přes den 1x, od 1,5 přes den už vůbec, za noc buzení do 2 let 5-10x, od dvou let do 2 a třičtvrtě tak 2-4x, rekord byl, že se vzbudila 1x jen 1.

smardik
24. říj 2014

starší syn spal poprvé celou noc v 10měsících,mladší už v porodnici

krounka
24. říj 2014

Tak od 4 týdne spinká malá 7 hodin v kuse,do té doby byla po třech hodinách vzhůru 😀 Ale já jsem nevyspalá pernamentně ☹ Zkuste dát alespoň o víkendu lahvičku s mlékem tatínkovi,pokud nekojíte..

breberka
24. říj 2014

Kluci spali celou noc az kdyz jsem je prestala kojit....az po 1. roce.....myslim ze to tak bude i ted.....

markkketa
24. říj 2014

Nechci strašit, ale mojí dceři je 2,5 a celou noc v kuse spala od narození asi 4x, ještě jsem se kvalitně nevyspala a to už čekáme druhý 🙂

ladik1
24. říj 2014

Sotva syn začal spát celou noc (cca po 1,5 roku), narodila se dcera a ta zas vstávala co dvě až tři hodiny 😖 Syn od dvou let nespí přes den vůbec, chodí spát ve 20 - 20:30, dcerka se v noci budí pravidelně kolem půlnoci, oba pak vstávají v šest ráno, a to ještě syn každou noc ve dvě ráno chodí čůrat a dožaduje se doprovodu... já mám pocit, že už se nevyspím nikdy 😀 Když mám doma jen jednoho je to relax, ale oba najednou jsou spací očistec 😀

cuma
24. říj 2014

malá od šestinedělí spala celou noc od 19 do 7hodin, jak byla větší vstávala třeba kolem půl paté a pak už nespala,ale super když to čtu jinde

jamia
24. říj 2014

Ja jsem male hned na zacatku diplomaticky vysvetlila, ze jestli chce hodnou maminku, musi ji nechat vyspat. :D Takze se na kojeni budi v noci jednou, a to uz od prijezdu z porodnice. Snad ji to vydrzi.

klaire22
24. říj 2014

Do roka se budila tak 2x za noc max, do dvou let to bylo tak 1x za noc, někdy ani to ne. Teď jí jsou dva a něco a spí krásně celou noc. Tedy pokud jí nerostou zoubky, nebo nemá rýmu.