• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
luli a meris hore alebo dole ? :slight_smile:
12. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka moc ti děkuju za vyhodnocení. Jseš fakt odborník :wink: Tak uvidíme co z toho bude, ale asi nic, moc nadějí si nedávám. :unamused:
12. pro 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luli to mi lichotis :slight_smile: ani ja si niekedy neviem dat rady s grafmi, ked su velmi nejasne teploty :sweat_smile: a pokial ste mali sexik vcera a okolo toho dna tvojej predpokladanej ovulky, tak z toho stale moze nieco byt. :wink:
12. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka, umíš povzbudit :slight_smile: Hned mám lepší náladu. Tak až zase něco nebudu vědět s grafem, tak sem za váma juknu. Jinak vám přeju moc štěstíčka při snažení, ať najdete co nejdřívě // a hlavně ať dopadne vše v pořádku a můžete držet za devět měsíců ty vaše uzlíčky v náručí.

Jo a taky vám přeju krásné vánoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulli dakujem a prid sa ukazat ako si na tom :wink: a ze vraj vam v Cechach uz snezi :grinning:
12. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dievčence....ako víkendujete?
12. pro 2009 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evit pri pc , ako inac :grinning:
12. pro 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som ho zapla len nedavno, boli sme doobedu na nakup, potom na trhoch na cigansku a potom som piekla veterniky, takze o zabavu postarane
12. pro 2009 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebola ti zima ? mne staci ked idem so psami, klepem sa. :slight_smile: ja radsej pohodlne a doma v teplucku.
12. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ano padá tady snih celý den ,ale hned taje ....ale padá a padáááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri nebola, ja zimu milujem a toto pre mna este nie je zima, sneh a -10 20 stupnov to je moje....neznasam leto
12. pro 2009 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to budete mat aspon biele vianoce ;) ktovie, ci s my dockame... :confused:

evit ja zase milujem leto a zimu neznasam :sweat_smile: ja som juzny typ, mala by som byvat v Spanielsku :grinning:
12. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sice augustova, cize by som teplo mala mat rada, ale nemam vobec
12. pro 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evit a ako ti je ? nemas nevolnosti ?
12. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka, zatial som este nezvracala, ale zaludok mi strajkuje ked ho mam prazny takze vzdy si musim nieco male dat aspon piskotu
12. pro 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, malicke si pyta papat :wink:
12. pro 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
snazim sa toto tehu jest s rozumom takze skor tak dietne a radsej pravidelne viackrat denne, kedze nechcem vela pribrat tak uvidime ci sa mi to podari
12. pro 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a minule tehu si nejedla s rozumom ? :slight_smile: ale zase, ked si telo ziada, no neviem, j som po hormonoich strasne pribrla, ked som bola tehu chvilu... a to som ani vela nejedla :unamused: ale stale nejake blbe chute :sweat_smile:
12. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri nejedla som veru s rozumom a preto som aj ku koncu vela pribrala, ale teraz si davam pozor.....zatial som nepribrala ani gram
12. pro 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky

jsem tu nebyla celý den tak ani nevím co nového.

u nás jen to že jsem byla dnes s malým na pohotovosti. :frowning2: :unamused: má akutní zánět průdušnice a a je dehydrovaný.vůbec se doktorovi nelíbil..bobka mojeho pichali do prstíku aby zjistili virus jaký má.no a když se to do pondělí nezlepší tak jde ležet do nemocnice :frowning2:
dnes celý den spí..snad jen bez dvou hodinek co jsme byly v té nemocnici.
antibiotika by měli prý zabrat dnes v noci.

jinak můj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
myslím že ovulka nebyla.jak mi je lépe tak teplota klesá zítra bude beztak už tak 36,6 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat:( tak to na vas pekne lezie pred Vianocami sakra. :pensive:

myslis, ze nebola ? ty si bola aj chora, ze ? preco si dva dni teraz nemerala :confused:
12. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:no to ano...malému uplně vyplivl hlas kdybys ho viděla jak vypadá :frowning2: očička jak dvě malé škvírky jenom.osypaný po celém obličeji.jen vydává chraptivé skřeky..a u doktora jak se třepal on z nich má už strach :frowning2:

tak jsem to poopravila.neměřila jsem jen ve čtvrtek to jsem měla nejvíc ty teploty a bylo mi nejvíc blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
myslím že nebyla a že zítra to ještě padne dolů lebo už mi je plus minus dobře.. od těch 36,8 asi na mě lezl bacil v těle
12. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidis ako dalej, je to blbe, ze teploty a choroba to tak skresluju. :unamused: a co ovu testik ? robila si dalej ?
12. pro 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka:nee nedělala..měla jsem jich jen pět tak jen ty pak vlastně onemocněl už malý tak jsem měla jiné myšlenky.a to všechno ostatní šlo dopozadí :sweat_smile:
12. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jasne. :slight_smile: ja zase na zaciatku, mrcha tomu nejak moc nedala... zajtra uz budem len spinit :confused:
12. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, clovece, ty si rychla. ja mam ms tak 4 dni, ostatne 3 spinim. mm sa uz nevie dockat, kedy tetka pojde zase do ameriky. :grinning:
12. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry len ci je to v poriadku no, mam dajaku malu mrchu po tych kyretoch :confounded:
12. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to ja neviem :unamused: , ja mam zase stale taku dlhu- pred antikoncepciou, pocas nej a aj po nej. mrcha sa ma drzi ako kliest. asi sa jej pacim. :grinning:
12. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry no tak ti narastie pekna sliznica, to je podla mna dobre ak krvacas par dni :wink:
12. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, akurat sme sa vratili z mesta, boli sme kuk vianocne stanky na namesticku a na veceri,, bolo super zima :grinning:
12. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek