• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
ja by som to nevydrzala tajit...uz len z mojej tvare by to vycital a hlavne ze som s nim bola kupovat test :grinning:
19. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka neboj se nic kdyny náhodou byla jenom / tak se určitě brzy dočkáš těch //...budu se na ráno těšit :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule dosť má boli zub múdrosti sa mi tlačí a keďže si idem dať ten duphaston môžem si dať aj paralaen od bolesti???? a ešte sa chcem spýtať že či sa ten duphík má brať pred jedlom či po jedle??? dííík
19. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute ale ja nedojdem rano aj keby boli dve alebo jedna..nemam kedy mozem dojst len ked mi maly zaspi..a to nieje skor ako o pol jednej :unamused:
19. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka tomu nerozumím??
19. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ze nemozem prist skor ako o pol jednej ked ulozim maleho spat....dovtedy sa s nim hram a taaaak :wink:
19. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
rubi ake tajnosti :grinning: pekny darcek chystas,,
19. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zajtra dokonca mame velke upratovanie ...ale ked maly spi tak sa nerobi aby sme ho nezobudili :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha jojojo tak to jo .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no dobře to je v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
HALóóó babule môžem si dať ten paralen keď večer mám užíť aj ten duphaston??????prosím
rubi a vydrzis to do vianoc?? nevidiet na tvaricke aka si stastna??
smouli ja netusim... :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli můžeš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute nemá byť medzi užitím dáky odstup???
19. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja neviem či vydržim lebo sa ma vždy pýta na teplotu že či je dobra tak možno mu potom dôjde že už nejako dlho sa drží :grinning: Ked ja by som aj povedala ale ked sa troška bojím že či je to pravda...proste nemôžem si kúpiť na každý deň test či tam ešte sú //. Som chcela otestovať na ten štedrý deň, nech sú už aj pekné tmavé a nech mám aj tu potencionalnu mrchu za sebou...
19. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si dám rýchlo teraz duphaston a až keď pôjdem spať tak si dám paralen, keby to strašne bolelo...to sú svine tie zuby :angry: :angry: :angry: už sa rýýýýýjúúú asi rok
19. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, viete co ma napadlo? Ze sme sa s mm vzdycky snazili okolo 11-16 dna - keksikovali o zivot, a teraz ako meram, som zistila, ze mavam ovu az 18-19 den. :unamused:
Jaj, no som zvedava, na zajtrajsiu BT. Zelam vam vsetkym dobru noc. :wink:
19. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. pro 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki salute :confused:

kuk temu zistovanie tehu podla ovu testov :wink: napisala som tam prispevok. a ivana to tam pekne vysvetluje.
20. pro 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ahojík a kde je to napsané
20. pro 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute mne uz sa zda ta LH dlha na to, ze to nie je tehu :unamused:

netestovala si teraz rano ? ja by som isla na tvojom mieste k lekarovi "akoze " na vyvolavacku a pri tej prilezitosti, nech sa pozrie na usg preco to meska :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budes vedit na com si. :wink:
20. pro 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritko no četla jsem to ,ale já to měla jaký??co ty myslíš??
20. pro 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute no podla tvojich ovu testov by si mala byt tehu :slight_smile: ale to uz musi ukazat aj tehu test :pensive:

este ma napadlo, ci nemas nejaku cystu, oni zvyknu blokovat trosku MS.. ja som raz tak mala, MS meskala cca dva tt, BT hore, tehu negativny...isla som k lekarovi, pozrel na usg, povedal mi, ze mam zopar mensich cyst, ze pockame na MS a potom fakt prisla sama... to bolo po stimulke clostylom.
20. pro 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
netestovala jsem ted nemám testík, ale ty poslední jsem dělala ráno ty ovu testy..jo já si zavolám k doktorovi zítra ráno na vyvolávačku...snad tam bude .kdyžtak budu muset jinam ...no ,ale nějak mi nic není klasika na mrchu nic víc...
20. pro 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute no tvoja predpoved bola do utorka.

ale ja by som uz len zo zvedavosti isla na usg :grinning:
20. pro 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ta ysta by to být mohla taky já vím....no pokud pojedeme do města na trhy tak stejně koupím testy...už je to jedno ne??co by ne??stejně budu volat k doktorovi...jo jsem sama zvědavá co z toho bude...laurit já asi těhu nebudu bohužel ,ale znám i holky ,že jim testík ukazoval třeba až 16 den po ovu a to slabě....ale to by byl opravdu zázrak
20. pro 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky koukám nevyšlo mi to ...ta předpověd..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne nedelne rano baby
u mna to nevyzera dobre :cry:
mrchu cakam az 24.12., nie 22.12. :confused:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=75593/nummer=2
20. pro 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no huhu, este nemusi byt nic stratene :wink: este to moze ist hore.
20. pro 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek