• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
a lauri? ja mam to spinenie,nevie to nejak ovplyvnit tehu test?
22. pro 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie. :slight_smile:
22. pro 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som si urobila ovu testik :slight_smile: taky je akurat na tento den, ovu na ceste :stuck_out_tongue_closed_eyes: dam zachvilku do albumiku.
22. pro 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...tak uz sme u nasich...drahy robi s maminou stromcek a ja teraz vegetim
22. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri no ovu na ceste....hihi :grinning:
22. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
spýtam sa ... teraz som 19DC a predpokladám, že ovu bola 17DC..od 16DC beriem duphaston....a na ďalší cyklus od 3DC mám brať clostyl...len čo ak to špinenie bude možno aj tehu špinenie a ja začnem brať ten clostyl neuškodí to bublinke?????
22. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit..gratulujem k ovulke... tak sup sup do snazenicka
22. pro 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, len prave dnes sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz sme aspon raz poisitili :wink:

smouli to uz davno uvidis na tehu teste :wink:
22. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko babule. Lauritka, pekny ovu test... :wink: :wink: , ahoj smouli, cukrus... :grinning:
22. pro 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej ale podla mna je uz po peeku. bolesti som mala trochu vcera.
22. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj son1cka :grinning:
22. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, hlavne, ze bol keksik. Mavas tie bolesti pri ovu vzdy? Aj mna pobolieva podbrusko, ale ja to mam asi s prekeksikovania :confused:
22. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri och jasné ....diiik :grinning:
22. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, videla som tvoj graf...pekne stupas :wink: :wink: :wink: len tak dalej. :grinning:
22. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka aj mne to mužík hovorí, že má to brucho boli už z toho keksíku.... :grinning:
22. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj, chapi...to sa len vyhovara, ak mas ovu -a ty ju MAS, tak len do toho. Baby, stale nemam darcek pre mm... :confused: Pre celu rodinu hej, len pre neho este nie :fearful:
22. pro 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mavam dost sln bolesti soni, ale tento mesiac je to nejake utlmene, mozno aj tymi femi kvapkami :slight_smile:
22. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka ja som dnes mužovi kúpila voňavku tu DIESEL tak dúfam,že sa mu bude páčiť...lebo inka :angry:
a myslíš, že ešte nemámpo ovu???
A ty,ktorý si DC???
22. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule, neviete ci sa moze bioparox v tehu?
22. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatu ahoj ...môže sa v tehu, lebo aj moja švagrina je tehu a jej ho Dr. doporučil.... :grinning:
22. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj soni... uz aj ja hadicujem :grinning:
22. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, je fajn, ze sa ti bolesti zmiernili, ale je super, ze vies, kedy ovu je...Ja som teraz u kamosky a femi ostali doma...ale rano som si dala, tak aspon nieco. Ja som 25DC
Smouli, ja tiez asi vsadim na parfum. Na narodky dostal Hugo boss, ale on toho na seba leje kvantum. Par dni a je po drahej voni...A co sa tyka tej ovu...dovol mi zasmiat...podla mna sa absolutne neriad, na toto je tu Lauritka, ja som s toho stale magor...Nevidela by som ovu, ani keby na mna z grafu mavala. :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ani ja nie som vestec, tiez nemusim mat stale pravdu, ja len dedukujem :sweat_smile:
22. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsimla som si cukrus, ale zevraj je to dobre znamenie :grinning: len tak dalej...nech je to superhadica
:grinning:
Tatulienka, Bioparox je ATB, radsej konzultuj s lekarom. Neriskovala by som.
22. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
san1cka no môj muž je na tom s tými parfumami rovnako ja mám jeden pol roka on zatiaľ minie tri-hrozné už mal asi všetky ..no dúfam,že tento si už do štvrtka nestihne kúpiť....u neho je to dosť možné...preto som čakala až do teraz.....
no ja si myslím, že ovu už bola aj laurita to potvrdila podľa BT, ale vždy tam je to ale a možno..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, ty si uz videla tolko grafov, ze to uz proste musis mat v malicku. Ak o tom ty nevies, tak my to vieme, a preto sa stale bombardujeme otazkami. :sunglasses: Ad Bioparox-Smouli, si si ista? Aj na zaciatku tehu sa moze?
22. pro 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá,

kto najbližšie testuje?
22. pro 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano videla, len niektore aj mna zmiatnu :slight_smile:
22. pro 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, este ma napadli hodinky. Stratil svoje nedavno...boze, zajtra ma v obchodaku aj udupu... :confounded: Ja pomalicky zacinam rozumiet len tomu svojmu grafu - nizka pred ovu teplota-o.k., nizka poovu teplota - malo progesteronu - som dobra Lauritka, nie ? :wink:
22. pro 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni....ja sa na tom bavim..davam tomu este par dni a pojdem dole :grinning:
22. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek