• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
8. led 2010 v 18:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titul ahojík ,ahojík....neboj já taky nic zajímavého zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som sa konecne odrazila odo dna :grinning: : http://www.fertilityfriend.com/home/2b8326
8. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi: no vidis, a bala si sa :wink: :dizzy_face:
8. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted to bude napínavý tento měsíc !!těším se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao, len aby som znova nepadla na hubu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi: uvidime uvidime, ale pochybujem :wink: Len sa to tou chorobou cele posunulo :wink:
8. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi: ale rastieme inak spolu, ja som mala asi vcera ovulku :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/albao
8. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi no koukejte se tulinkovat dneska a pak ještě dva dny...nejméně..myslím ,že ovulka teprve bude dotří dnů :slight_smile:
8. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi já myslím ,že dneska asi je ovulka u tebe ..no uvidíme a já??já nic :confused:
8. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: no uvidime, ale apson je jasne, ze FF sa myli :slight_smile:
8. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo já jsem taky ten minulý měsíc neměla ovulku 30dc ,ale 36dc...jasně ..hlavní je když to končí těhu..jinak je to fuk..si myslím já... :unamused:
8. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule, ja som 6DC, zatial este nemeriam -este nic zaujimave teda. V noci sa mi snivalo, ze kojim babo. Tak som hned utekala kuknut snar a tam ze 1, otehotniem, alebo 2, pojdem na hostinu. Tak som sa vytesovala a poobede dosiel mm, ze zajtra nas jeho kamos pozyva na oslavu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hm, sny fakt neklamu. A bolo po dobrom pocite... :wink:
8. led 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni kyž se zdá o dětech miminka tak si to vlastně ta žena taky přeje...aby byla těhulka..tak nejdřív bude oslava a pak mimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, prosim vas, ak este nemam istotu, ze som tehotna a meriavam si bazalnu teplotu len 3 dni :grinning: ,dnes mam 22.den cyklu (moj cyklus ma 26 dni) a dnes sa mi znizila z 36,9 na 36,7... tak kedze mi klesla, znamena to urcite,ze nie som tehotna??
8. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja to ti nepovíme ..musela by jsi se měřit dýl né tři dny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nevíme ani kdy jsi měla ovulaci atd...musíš počkat a zkoušet asi těhu testík :slight_smile:
8. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste holky??zapadaly jste sněhem??u nás je ho hoooodně a pořád padá :cry: :cry: :cry: :cry:
8. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao, no veru ta choroba to cele pokazila :unamused:

salute, myslis ze dalsie dni su tie prave na snazenie?? :confused:
mne sa to zda strasne zlozite, ze najplodnejsich byva len 12hod... pochybujem ze nase stare mamy merali BT a triafali ovulku presne ako my :sweat_smile:
8. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ale tomu nerozumiem..tato metoda sa teda vyuziva iba na urcenie plodnych a neplodnych dni? ked to chcem pouzit cisto na urcenie ci som tehotna...neda sa to ?
8. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi ano myslím si ,že tulit a tulit!!jasně máš pravdu ,ale o tom trefení to bohužel asi bude ...tím se nic nepokazí myslím si ,že ovulka u tebe bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao, preco myslis ze vcera si mala?? graf ukazuje zle? :fearful:
8. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja dá se poznat těhu podle teplot ,ale nevíme ani kdy u tebe byla ovulka..po ovulce by měly být teploty nahoře minimálně 14 dní i déle...tobě klesla může to znamenat spoustu věcí,,,,
8. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, no ved musim dnes cakat do 22h kym pride priatel z prace a sup na to :grinning:
tebe sa prvy krat zadarilo necakane a na prvy krat? :confused:
8. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano já jsem otěhotněla hned první měsíc...ani nevím jak neznala jsem plodné neplodné dny nic....testy nebyly...prostě zázrak ,ale ted ...nic nic ....museli jsme se ,ale trefit to je jasný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajojte...tak som si pozrela TV a teraz som tu... kraasne babenka boli v reflexe :dizzy_face:
8. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi tak čekej a pak šup sem šup tam a j to ani to nebolelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..já vím je to všechno na palici ,ale jinak mimi nebude ,když se netrefíme
8. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to bežné, taký pokles teploty z mesiaca na mesiac? teraz meriam tretí mesiac, v prvom mesiaci som sa pohybovala vačšinou na 36,9, v druhom mesiaci merania 36,6 a teraz som na tom takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b07a0
8. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute, no mne sa zda ze pred rokmi sa vsetci zazracne trafili :grinning: a fakt nikto neratal konkretne hodiny plodnych dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale ako pokrocila doba, tak bohuzial klesla aj plodnost :rolling_eyes:
8. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi: no podla krcku maternice, hlieniku, pocitu, LH testu, ... proste mi to tak vychadza. Dnes sa to zdvihlo na 36.4 merane o 6:30, co je u mna presne ta hranicna teplota ... takze podla mna bola, ale uvidim zajtra. Uvidime aj u teba zajtra. :wink:
8. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi jé já se taky měřím v půl 7 ráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek