• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
albi no jasneeeeeeeeeee po ovulke sme kazda tehu .... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a albi, ako je to s hlienom? po ovu by uz nemal byt egg nie? len biely alebo kremovy. mna to dnes dost prekvapilo, aj ked som ho objavila len raz. ale aj tak.
20. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zde nakukuji ..byl tady mm díval se na film....jinak bolesti mám na rchu i v kříži...ach jo....tak nikdo netestíkoval,?jenom zase já maniačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry: no ak je uplny egg, mozno ovu nebola? Taky vodovy by este mohol, lebo estrogen este len zacina klesat, to znamena, ze este sa moze vodovy hlien tvorit jeden-dva dni. Tak neviem, vsak uvidis zajtra na teplote :wink:
20. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
salut a nijee tam duch ????????????????
20. led 2010 v 18:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: no sice male %, ale nejaka sanca tam je :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ked bdues tehotna, nezabudni si utahovat z MM, ci by sa mu pacili dvojicky :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi tak to si pis :sunglasses: :grinning:
20. led 2010 v 18:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no len aby potom na mna na usg nevykukli 2 fazulky :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: :grinning: :grinning: :grinning: no vsak potom bude MM pripravenya ty sokovana :grinning:
20. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry egg moze byt aj po ovu to nevadi :wink:

titu, urcite mm nehovor o tych dvojickach :slight_smile:

salute, tak ja som sa k tehu testom este nedostala, ale ak sa tri ovu testy na den povazuju za maniactvo a od 13 DC som ich urobila uz 13 a dnes som 20 DC, tak tiez patrim do tej skupiny :slight_smile:
20. led 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasneeeeeeeeee utekam do obchodu moje detuchy su maskrtneeeee :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: my zahovarame cakacku. Vyzera to, ze minula LF tych 12 dni bola vynimka. Dnes som 13 DC a nic sa na mna nechysta. Takze asi pride mrcha normalne, v nedelu, po 16 dnovej LF. A ty cakas zajtra mrchu?
20. led 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočenky tak ja som dorazila od nechtárky, mám krásne dlhné ružovo fialové nechty , len neviem ako nimi budem kontrolovať kŕčok.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no a urobila som teda ešte tretí ovu test za dnešný deň a je negatívny za chvíľku hodím foto do albumíku.... :confused:
20. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím ,že ano moje miniduchy jsou na prdlačku na nic jinýho ,ale ovu mám ukázkový a prd z toho..jsem asi případ sám o sobě...uvidíme ,ale asi mrcha bude :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
20. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky
tak ja dnes takto,http://www.fertilityfriend.com/home/2be3c0
20. led 2010 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka: jej, tak mate aktivne obdobie? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

salute: uvidime, uvidime :wink: Este netreba zufat dokial MS nedojde
20. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi to samé platí i pro tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi hej bolo ale teraz sme to neprehanali,lebo pri ex som otehotnela tak ze bolo malo sexiku tak som teraz trosku setrila a ty ako dnes som moc nestihla v praci mrknut vase grafy najprv si spinila a teraz ako?
20. led 2010 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli i ja som teraz urobila ovu test a je nagat. uvidim aky bude zase rano :slight_smile:
20. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka: spinenie je fuc :slight_smile: Tak cakam na mrchu :slight_smile:

salute: no jasne! Ja uverim az ked zo mna bude silno liat :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby zajtra sa vam uz zvysia teploty ;) citim to v kostiach...
20. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka, tak tvoj krcok bude odteraz kontrolovat tvoj muz. :grinning: :grinning:

katkamarek, myslis, ze egg by mohol byt aj po ovu?

albi, ja som ale mala pozitivny ovu testik pred dvoma dnami. myslela som si, ze ovu prebehla. to ma teraz poplietlo. :confused:
20. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ja som dnes 35den a zajtra to pride,, uz citim brucho :-P
jerry: aha, no tak to vyzera potom ze mas proste vela estrogenu :slight_smile: Netrap sa s tym, nie je to podstatne
evicka: to skusime buduci cyklus. Kazdy den to nie je taka zabava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi tak super :slight_smile: drzkam palce a mas aj graf aku mas teplotu
lauritka s tebou som tak zhruba narovnako ako minuly cyklus tak uvidime tak za 14 dni
20. led 2010 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi, co presne znamena ten estrogen? :sweat_smile:
20. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka: no pokial sa poznam, tak odteraz budem vselijako skackat
http://www.fertilityfriend.com/home/albao

lauri: bodaj by si mala pravdu. Od mscat ziadna tehulka!
20. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry no niekde som citala ze egg sa moze vyskytnut este aj po ovu, ale lauritka ti mozno povie viac o tom :wink: no a ked si mala ovu test pozitivny pred dvomi dnami tak ovu uz prebehla, len wunsch potrebuje viac vyssich teplot aby vedel vyznacit ovu :wink:

Lauri ja sa stavim ze zajtra budem mat opat rano pozit ovu test, akosi to tak citim
20. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi ale teplota ti pekne vyletela vyzera to nadejne nemohla si spinit len z tehotenstva ja ked som bola tehotna tak som skoro stale spinila alebo krvacala a mam deticky,nieco uzivas?
20. led 2010 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek