• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
ja uz by som sa tesila no,aj ked je pravda, ze sa to velakrat tvari ako tehu graf a potom nic...

ale aj tak, ak sa teplotky budu drzat tak si nadejna :wink:
23. led 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri, aj minulý mesiac som sa držala až som sa dodržala...
23. led 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
aknomis ale minuly cyklus si sa praveze nedrzala, len par dni hore , potom si bola dole.
toto je uplne iny graf, vzostup teploty byva vacsinou po uhniezdeni. :wink:
23. led 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
baby vy merate merate...haaaadam odolam :grinning:
23. led 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
- třífázová křivka - po ovulaci dochází k trvalému teplotnímu vzestupu, na určitém % těhotenských křivek se pak může objevit ještě vzestup druhotný, po uhnízdění vajíčka. Nejčastěji se objeví, stejně jako implantační pokles mezi 5.-11.DPO. Například před ovulací se teploty pohybují mezi 36,3-36,6, po ovulaci pak 36,7-36,9 a po uhnízdění se ještě jednou zdvihnou na 37,0-37,2.
- implantační špinění - opět pouze v některých případech se může objevit v období implantace slabé špinění.

Ideální těhotenská křivka by tedy vypadala takto - ovulace se projeví výrazným vzestupem, krátce před ní je milování. Zhruba týden po ovulaci dojde k prudkému jednodennímu poklesu, po kterém dojde k druhotnému zvýšení teplot, v tomto období také může dojít ke špinění. Po uplynutí obvyklé doby luteální fáze teploty neklesají a menstruace nepřichází.
Jak jsem ale psala, tato křivka by byla ideální a jak už to tak v životě chodí, ideální věci se vyskytují opravdu málokdy :wink:
Naopak většina těhotenských křivek se tváří stejně jako předchozí naměřené ovulační, a že je něco jinak, poznáte, až když teploty po luteální fázi neklesnou, ale drží se stále zvýšené. Dokonce ve výjimečných případech může dojít i ke slabé menstruaci, ale pokud jste skutečně těhotná, teploty by po ní neměly klesnout a měly bý být pořád stejně zvýšené.
23. led 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
baby bežím. ideme preč. objavím sa tu až v pondelok. pa
23. led 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
aknomis...sa bojis, ze by sme ta prehovorili co ;) ok papa, som zvedava na tvoje dalsie teploty, salute povedala, ze cucha tehulku, tak to budes nakoniec ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
heh...aj ja cmucham tehulku :grinning:
23. led 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ja obdivujem trpezlivost niektorych kociek :grinning:
23. led 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri :slight_smile: :sunglasses:
23. led 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
mn svrbia ruky miesto nich heh. :sweat_smile:
23. led 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
dievčatá, odporúčam túto knihu:

http://www.martinus.sk/?uItem=5579
:dizzy_face:
23. led 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
romantika ? :slight_smile:
23. led 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ahojky tak kontrola kontroly je tady!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak kde máme těhulku??
23. led 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
salute no nedozvime sa to, lebo nechce testovat :grinning:
23. led 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jo??tedy tedy to je pech!!!hm!!!tak to my by jsme testíkovaly hned vid??dneska už je mi lépe -žádné kusy nic tak jsem ráda
23. led 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri skôr kruto pravdivý príbeh (až sa nechce veriť, že to nie je podľa skutočnej udalosti)... samozrejme s romantickým koncom :grinning: .... ale veľmi zaujímavé čítanie.... zaujímavo zachytená neskutočná túžba po dieťati :slight_smile:
23. led 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
a vajenka a sonicc?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
salute ze vahas :grinning: ..tak to je fajn , zachvilu mas tady snazenicko :wink:
23. led 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,mozem vas vyrusit? prave mi vysiel pozitivny ovulacny test. viete mi poradit - kedy mám mať pohlavný styk? pise sa, ze v skutocnosti ovulacia nastane o takych 12 hodin, tak..teraz neviem :(
23. led 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je pravda ...už se těším ,ale měřit nebudu,,ale testíkovat jojojojojo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...zítra schválně udělám poprvé za život ovu test ráno a doufám ,že nebude pozitivnííííííííííííííííííííííííí...zajímá mě to jak bude při končení mrchy....
23. led 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
salute..ani ty nemeras?? jupi...tak aspon niekto sa ku mne prida :wink:
23. led 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
teda baby ja vam zavidim teraz aj snažilkovanie
ja mam cely cyklus utrum :pensive:
23. led 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
cukrus ahojík nenenene já měřit nebudu dávám si pauzu dva měsíce aspon!!!opravdu je teploměr v šublíku a měřit nebudu jenom tulit a testíkovat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
toja uz zacni :wink:

flami ja romanitku velmi nemusim, mam radsje knihy typu harry potter :sweat_smile:
23. led 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte

lauritka vidim ta tu,ako si na tom?
23. led 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
groka ahojík tak jak se máš??cvo doma??
23. led 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
salute.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja tiez... mna to dost stresovalo ked som merala ....a mam byt v klude :wink:
23. led 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
groka ako furt, po ovu a cakam co z toho mala bude... ale asi nic :unamused: malo sme snazili.
23. led 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek