• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
ahojte kocky, mozem sa nieco opytat? Ked meravam teplotu 6:30 , ale ked sa niekedy rano prebudim skor , okolo 5:30 a nechce sa mi dako spat, tak mam odmerat teplotu , ked sa prebudim, alebo ked bude az 6:30 ?
Dakujem.
21. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
matusik ja to robím tak, že ked vstanem o hodinu skôr, tak zmeriam a do grafu dám o jednu desatinku vyššiu teplotu... mám to odsledované, že u mňa to funguje... čo hodina, to vzostup o desatinku... čiže ked nameriam 36,5, tak viem, že za hodinu by bola 36,6
21. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matusik , ja mám podobný problém..zrovna keď meriam o 6,30 h. tak vstávam 05.00 ......... :confounded: :confounded:
21. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dnes merala az podla casu 6:30, ale uz som bola hodinu hore a neviem ci je to spravna teplota. Lebo raz som spravila, ze som merala aj ked som sa prebudila a druhy krat ked bol ten cas, a viem , ze teplota bola uplne ina,.... ale teraz si uz nepamatam kedy bola vyssia.
Asi si to musim odsledovat sama.

dakujem za radu.
21. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam tento cyklus som tak spinila mimoriadne-inokedy po ms tak jeden den..teraz to boli tusim tri ak nie viac...
21. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ustúpilo to samo, alebo ti museli niečo pichať na stiahnutie maternice?
21. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokonca 4 dni to boli... to inokedy urcite nie...flam neboj-to sa upravi..ja budem dnes volat koli vysledkom z krvi..uz by som mala byt na 0... a neviem ci som to spominala... tak dokina povedala ze pauzu v snazeni netreba.. tak som sa rozhodla ze skusim tento a buduci cyklus a potom od oktobra do decembra si dam pauzu a potom zacneme... :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ustupilo to samo
21. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ďakujem :slight_smile: tak už sa len obrniť trpezlivosťou... :unamused:
21. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nakúpiť ešte vložky :grinning: :grinning: :angry: :rolling_eyes: :sweat_smile:
21. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pouzivam intimky stale-lebo mam aj alergiu na prasok na pranie.. takze mi to az tak nevadilo :grinning:
21. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne to už lezie dosť kvalitne na nervy :grinning: lebo pred krámamy som už týždeň špinila... takže mám pocit, že už mesiac chodím s vložkou :angry: :angry: a najhoršie je, že jeden deň nič, potom trošku hnedé, potom nič, potom krv... proste čisté kocúrkovo.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ahojte,tak ja dnes takto....teplotka klesla,ovulka sa blyzi :wink: :http://www.fertilityfriend.com/home/284c90
jaaaaj vy ste toho popisali od rana.... :grinning: mam co robit,aby som docitala a bola v obraze :sunglasses:
21. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvetka zeby ovu? treba znasilnit manzela :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
...magic...super grafik...uz nech teplotky stupaju a stupaju....az do //...a na priznaky je asi este skoro...aj ked kazda sme ina a mne kamoska spominala,ze obe tehotenstva vedela na 4DPO....pichlo ju v maternici,cigaretu uz nemohla ani citit a s kavy ju natahovalo :grinning: ...tak mozno.... :wink:

micha....super,ja uz by som to videla na // ale pockaj este 2dni,a test zopakuj...mozno ti len stupa pomalsie hcg....drzim palceky aj na nohach

bonsai ty si v ocakavani ovulky tak ako ja :wink: ....tak snazilkuj a snazilkuj :grinning:

a kati....super cena za tie ovutesty....aka je to znacka :confused: ?
21. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a moze byt rodielne stupanie hcg pri tehu? ak mi napriklad pri prvom stupalo rychlo, teraz by mi mohlo stupat pomaly???
21. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kv3tka, ja to tiez vidim na ovu :slight_smile: :wink:
21. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvetka aj ja si myslim, ze na priznaky je skoro, velmi skoro. v minulom tehu boli az okolo 15 DPO. No asi si to len nahovaram, lebo velmi chceme.... no uvidime treba len vydrzat do konca mesiaca. Inak mna tiez pichlo v maternici hi-hi :grinning:
no neriesme to, nech neodplasime, psssssssst.... :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mam taku otazku odveci - mate niekto poistovnu "doveru" a nejake problemy s nou?
21. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ja mam doveru a teda aj cela nasa rodinka a zatial sa mi nestalo zeby som s nou mala problem :wink: ... preco ty mas???
21. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
potrebujem sa do nej prepoistit koli sukromnemu lekarovi - lenze kamoska doktorka mi prave napisala-ze v ich nemocnici mali s doverom taky problem-ze napriklad nepreplaca CT-cize ho tym pacientom neurobili...co sa mi zda sila
21. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :confused: :fearful: :confused:
21. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sak sa divim aj ja... a neviem co robit..lebo sukromny doktor zase nema zmluvu so statnymi poistovnami - cize mi to pride ako ticha vojna medzi statnym a sukromnym sektorom :rolling_eyes: :angry:
21. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja to vidim na ovu,uvidim co ukaze dnesny ovutestik....a co urobi zajtrajsia teplotka....kedze ovu cakam az piatok....na 16DC....ale poistujeme to :wink: ....drahy uz vravi,ze pojde na policiu...ze ho znasilnujem :grinning: :grinning: :grinning:

aaano magic...psssst :zipper_mouth:
21. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kv3tka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
...pozitivny ovu test je az vtedy,ked je testovacia ciarka silnejsia ako kontrolna :confused: ???

bo dnes testujem treti den....(13DC)....11 a 12DC tam boli //...testovacia o malinko slabsia....a dnes uz su rovnake// :grinning: ....
21. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvetka takže dnes a zajtra to treba roztočiť :wink:
21. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelka ty si moj pokladik...ty mi vzdy odpovies :wink: ...roztacame to uz par dniii....snad vo finale nedojde "elektrina" na roztocenom kolotoci :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
21. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte :slight_smile:

u mna dnes takto :wink: už včera poobede bol negatívny testík, a aj dnes... takže ja už mám asi po :slight_smile: :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/maahuliena
21. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kv3tka, tak par dni treba znasilnovat muzika a potom uz len cakat, drzim palce aby sa to podarilo s uspechom // :wink:
21. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek