• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
katkamarek bez hlienu mi to nic neukazuje teraz http://www.fertilityfriend.com/home/2be3c0

lauri meriam kazdy den o 7:00 hod ale teraz sa vzdy budim skor aj o hodinu tak toto su teploty po prebudeni potom lezim az do 7 hod v posteli a zmeriam ale to do grafu nedavam lebo to je aj napr ako dnes 37.4 a teplotu telesnu mam v pohode,cloveka by svihlo z takeho pekneho grafu
1. únor 2010 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby už som tu nemám šancu všetko prečítať, iba so zahliadla laurin album......

juuuuuuj lauritka sa asi aj ja picnem...gratulujem...vidím vidím ho tam aj ja ružovučkýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
neboj teplotky stúpnu verím tomu...

no a ja nič ráno bielo biely test...len teraz ako som sa presúvala z roboty domov ma začalo bolieť podbruško - aj včera večer ma tam tak jemnulinko pichalo, ale som si to nevšímala...lebo myslím, že sú to iba fantómové príznaky ako každý cyklus

http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
1. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak uz som to nasla :slight_smile:

NORMÁLNÍ HODNOTY SPERMIOGRAMU:
Objem 2 a více ml
pH 7,2 a více
Koncentrace spermií 20 000 000 / ml a více
Celkové množství spermií 40 000 000 a více
Pohyblivost 50% pohyblivých* nebo 25% progresívně pohyblivých
Morfologie nejméně 15% morfologicky zcela normálních spermií
1. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi: myslim, ze mozes byt pysna na bojovnikov :wink: Este sa naucit tanec plodnosti, aby si ich pekne utriasla na spravne miesto :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ked mate normospermio, tak nemusis nic zlepsovat. :slight_smile:

vecernice: tu slisznicu som ani nevedla, ze tam je :slight_smile: ale to len ked chodis na usg pravidelne ma ais vyznam.
vysoka je pre MS a pri tehu. LOW ja vecsinou po mrche. ten peak neviem presne kedy je.

evicka: ano verim ti, to je uplne na tehu sakra. ale kym nei ej mrcha nadej je.

smouli : dakujem a uvidime este rano :wink:
1. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka hmm, bez hlienu asi nevie kedy ma dat tu liniu, ale ved is ho nechaj. ked si ho mala, a oznacila si to sama.
1. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit pfuj pfuj nech to dopadne dobre..zatial sa mi pacia tie cciarky mas taku ako som mala ja 29dc :wink:
1. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejinka dakujem. ja som dnes 24 DC :wink:
1. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já neměřím a nebudu zatím měřit...laurit pšššššššššššt pššššššššššššt !!!ale vidím vidím a držím vše cvo mám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute a ovu testik si kukla ? :slight_smile: uvidime, ci bude silniet :sweat_smile:
1. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: a testujes? Ja som dnes ocikala moj posledny a jediny ovu test, ktory je krasne negativny :grinning: Aspon ma to uz nelaka. Ale hlienik je vysity eggac, tak to som si uz nevsimnut nemohla .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit uz vybledol?? ukaz nam vyschnuty :wink:
1. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit koukala jsem a musím ti říct ,že to vypadá dobře...pokud máš hodně těhu pocíkej i večer těhu...držím vše co mám a hlavně tady musí být aspon jedna těhulinka...albi testuju ovu zatím negat ,ale dneska teprve budu dělat ..za chvilku tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, oki idem fotit.
1. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ruzove ma tam dost matie..ale urcite tam je no chcelo by to taky vies bez toho ruzoveho pozadia..vtedy sa to da dobre pozriet a nie tak davno mi tu flam ukazovala testik ktory bol 17dpo a taka slaba ciarka ako mas ty teraz..dokonca slabsia...pokial si pamatam ja som ju ani nevidela nedokazala som ju tam najst a aj tak to bolo tehu :wink:
1. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej ja som to dlho namacala, tak to bol dost ruzove na zaciatku . :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tam veji, kuk
1. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri je tam!! :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth:
1. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam a je presne taka ako ten moj na 29dc :wink:
1. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravdu tam je!!!ocíkej ještě večer!!je tam a hotovo tak jak jsem psala držím vše co mám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim si ist oholit nohy...sakra sa mi tak nece ale idem rano dokimu tak aby sa nezlakol...ale drzim vsetko co mam aby to bolo uspesne tehotenstvo...lauri a odteraz si na seba davaj sto nasobne vacsi pozor! :wink:
1. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute naco budem cikat vecer hihih, ocikam rano :slight_smile:

uplne mi hori tvar a az sa mi z toho vzrusenia zvysila teplota . mam 37,1 :confused:

veji ;)
1. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka ja tam vidim krasnu ciarku....
jeeej bodaj by len silnela.....drzim palceky...
1. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně já jenom ,že by mohl být zase trošku jasnější vidíš ,že se mění ,ale ano tak ráno..nedivím se ti taky bych byla celá horká :grinning: :grinning: :grinning: :- D já ocíkala ovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri teraz už nie je o čom je to ružový duch...a nie sivý supeeeeeeeer...opatruj sa a večer čakám ešte ďalší ocikaný test... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no a to by som nepovedala, že to dokáže aj počas dňa takto silnieť..hm keby som mala viac testov -teda mám ich 4ks ale z toho sú dva 25ky tak asi ocikám aj ja dnes ešte jeden, ale u mňa to nemá význam, keď som ani ráno nemala dušíka
1. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
svokas mi dnes povedala, ze nas cierny kocurik nam prinesie stastie...

michaela , no len aby tam rano nieco bolo :slight_smile: ci to nebude len najaka haluz no. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri na haluze nemysli, pohladkaj bruško a povedz fazulečke, že ak tam je, tak nech sa nikam nezberá a pekne búva :grinning: :grinning: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli u teba mam stale pocit,ze ovulka bola fakt neskor. takze je normalne ze nemas nic. :slight_smile:

eh nebudem uz cikat, mm mi povie ci mi sibe, uz som mu otrcala test a vidi to aj on. cize ked to muz vidi, je to asi pravda :grinning:

ale tiez to berie triezvo kedze obidvaja sme si tym uz presli a vie, ze toto je este len zaciatok. myslim, ze si to poriadn euvedomime, az ked budem mat brusko a budeme to vidiet na usg... atd.
1. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak nohy oholene.. :wink:
1. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji ty si ako blesk :sunglasses:
1. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek