• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
jerry ano ja mavam mega cykly len vinimocnu akciu som mala v decembri ...ja som mala ovu na 38DC ...a to som ju uz vobec necakala :wink:
4. únor 2010 v 16:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni ....no to si hovorim aj ja ...takze babulky tentokrat to vyslo ... nech zije vajce :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 16:21  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, sonicka, suhlasim s vami. :wink:

titu, ty sa merias urcite uz dlhsie, takze sa uz poznas. je to tak na houby, mat take dlhe cykly, co? niekto sa uz snazi druhy krat a my este len domeriavame. :confounded:
4. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja stale vravim, ze prichodom mrchy sa clovek ukludni, nervozita opadne a tesis sa na novu ovulku :wink:
4. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, moja rec.
najhorsie je to pred ms. by som niekoho aj v zuboch roztrhala, taka som zuriva. a zerem cokoladu ako najata. a s prichodom ms som zas pokojnejsia.
4. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry tak to mas pravdu ..trenuje to moju trpezlivost :grinning: :grinning: ...ja som mala taketo cykly od 3 porodu....inac som mala ako hodinky 28-max 30...len nechapem ten vianocny 27DC ..to som bola v soku....ale aspon davame priklad inym ze ovu prichadza aj po termine MS nie len na 14DC :grinning: :grinning:
jerry ako dlho sa snazite ???
4. únor 2010 v 16:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tento cyklus sa tesim aj na to, ze konecne zacinam aj nieco robit...ze som sa dokopala k tomu doktorovi...snad to bude k niecomu...
4. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry :slight_smile: ja tiez, som totalny uzlik nervov, vsetko mi lezie na nervy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som si dala dnes horalku, sa mi ulavilo heh.
4. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, presne tak.

no a my sa snazime rok a tri mesiace. ja mam problemy so stitkou, mm ma zly spg. takze sama slava. :stuck_out_tongue_closed_eyes: to urcite este potrva.
4. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni no jasneee ze bude ...aj ja ak to nahodou nevyjde co jasne ze vyslo :grinning: ....tak si budem kratit ovulku :wink: od dalsieho mesiaca
4. únor 2010 v 16:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
noooooo nikdy nevies ...aj motyka moze vystrelit , ako v nasich pripadoch ovu ....
4. únor 2010 v 16:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titu :grinning: Ja viem, ze je to na nervy, pred par rokmi som mala mrchu na 55-60DC, ale neriesila som, lebo vtedy o detoch ani pocut....Uvidime, zatial mi len bude robit HP, nic mi nepredpisal, ze az po tom...a mm ide o 10 dni na spermiogram...tak aspon zistime co a ako...kto ma toho "Cierneho Petra"...dufam, ze nie obaja :rolling_eyes:
4. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu, akosi to necitim, ze by ma to stastie postretlo uz coskoro.
boze, ja som ale pesimista. no asponze som vydata za optimistu. :grinning:
4. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry no nevadi ani ja ale ja som uz tehotna 1 den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vecny optimista :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 16:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde ste sa vsetky stratili ?????????????????????????????????
4. únor 2010 v 16:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu ty si už v 4d nie v prvom máš to v pase :wink: :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to som ja potom tehotna 9 dni. :grinning:
4. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu veru dnes tu je strašne pusto, to preto lebo väčšina už mrchuje.... a ja stále čakááááááááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ja budem tehotna o 19 dni... :wink:
smouli tak ty si este pockas par mesiacov len cakaj, cakaj ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 16:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu to by bolo to najpríjemnejšie čakanííííčko juuuuj :sweat_smile: :pensive:
4. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata,ja mam stale taku smolu :frowning2: .Vcera,alebo dneska som mala mat ovulku a dneska som dostala dost silny zapal mocovych ciest.... Mozem si davat hociaky pozor,stale sa nieco stane...
4. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi hmmmmmmmm tak to je smola naozaj a beries aj nejake lieky ?
4. únor 2010 v 16:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby nefungoval mi internet, normalne som uz z toho nervozna, uz som dvakrat volala na zakaznicku linku, tak dufam, ze teraz sme uz prisli na pricinu problemu. Keby som sa zase na dlhsie odlmlcala, tak to zase nejde :grinning:

Lauri, sonicka, tak mrchujeme spolu :wink:
4. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som bol znasilnena, ale aspon sa spusti mrcha poriadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, aj mna by z toho trafil slak. par vhodnych dni a taketo zabrany. dokelu :angry: dufajme, ze ti to rychlo prejde a budete sa moct snazit od buduceho cyklu.
asponze uz bude pomaly teplejsie. aj chut na keksik pride. :grinning:
4. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka tomu sa hovori zavislost. :grinning: co by sme bez konika robili.
4. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristina urologicky caj velmi pomaha, a ja na to mam ATB, je to taky prasok, ktory rozrobis vo vode a vypijes pred spanim, myslim, ze sa to vola Monural.
4. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
blue horse addicted ? :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja by som bola rada znasilnena, ale to by aj krv tiekla :sweat_smile:
fuj, aka som nechutna, ale mm mi dnes sluboval znasilnenie v sprche, tak uvidim ci splni slub :grinning:

Kristina urcite skoc na pohotovost a vypytaj si ten prasok, vezmes to hned dnes vecer a uz bude posobit. A urcite pij vela urologickeho caju, aj praslicka je dobra, aby sa to svinstvo cim skor vyplavovalo.
4. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek