• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
10. únor 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bod 3 . :wink:
10. únor 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,,
kolko dni pred ovulkou mavate fajny kremovy hlienik??
10. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia: teraz po potrate už ani jeden.. :frowning2:
lauri, aj tebe pomohla pupalka? máš s nou skúsenosti?
10. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia ja mavam v podstate stale, len niekedy je ho menej niekedy viac, to sa presne povedat neda :slight_smile:
10. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: ten preklad je vtipnyyy :grinning:
toja: tehu je negativny, skusala som pred troma dnami. a na ovu bola dnes poobede len slaba ciarocka. takze vobec nechapem, co sa deje, ale mi to jednoducho vychadza tak, ze ziadna ovu nebola- napriek teplotam :unamused:
10. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ste mi moc nepomohli,,,, ja len ze dnes je strasne kremovy,, a dufam ze sa ovulka posunie,, ze tak do tyzdna,, ale to je len take zbozne prianie,,
10. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis ani nie, ale baby hovorili, ze mali lepsi hlien :slight_smile: teraz beriem tri denne... uvidime, hoci neviem ci nie som v LF :grinning: podla teplot.
10. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: a nevieš čo by mi pomohlo na zvýšenie hlienu? ako som už písala, pred potratom až ukážkový a teraz nič... :confounded:
10. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ....
Lauri páni je to možné ta Tvoja BT???? už si to tak niekedy mala??? takú vysokú na začiatku cyklu??? :confused: :confused: :confused:

čo tu je inak nové??? dnes som bola mimo celý deň a teda určo sa mi nechce všetko čítať čo ste popísali :wink:
10. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.... baby mne ide hlavu roztrhat...katastrofa... a este mam aj nadchu....radost zit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj smouli :slight_smile: uz papas clostik? :slight_smile:
10. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknomis mozno by ti zabrala ta pupalka, skus si to kupit v DM... aspon male balenie na skusku, a potom som pocula, ze robutissun, sirup proti kaslu
10. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ahoj áno už od pondelka....teda a tie návaly tepla ma zničia fuuuuj

a Ty ako si na tom, nechce sa mi čítať čo ste popísali za celý deň :sunglasses:
10. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, no skúsim tu pupalku na začiatok
10. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaale smouli, ani sa nepytaj, vyzera to tak, ze ovu nebola, lebo ms nikde a tehu negativny.
takze asi zacnem brat dufik od zajtra, nech pride ms, a potom zacnem clostylkovat ako aj Ty :slight_smile:
10. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi hm je to ťažké....tak držím palčeky,aby si clostil dobre znášala a nemala také návaly ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a tu je môj aktuálny grafík, zatiaľ nuda http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
10. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi hoď mi sem Tvoj graf :dizzy_face:
10. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ludia ja mam uplne natahovaci egg hlien - co si mam o tom mysliet, som 6dc. mam to poznacit do grafu?
no, dufam smouli, ze budem :slight_smile: zatial mam predpisany len 1x1, tak verim, ze to bude stacit :slight_smile:
a ake mas este priznaky okrem navalov tepla?
a tie mas stale, ci len tych 5 dni, co ho beries?
aknomi aj ja beriem pupalku, 3x denne po 500mg = 1500mg pupalky denne ...lauri je to OK????
10. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/2bb89a

ozaj, smouli a tunis mala pozitivnu ciarku na 6 DPO :slight_smile:
maja: jasne, zaznac to do grafu, ak je to ten pravy natahovaci :slight_smile: ovulka moze byt aj kratko po ms.
10. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, no mne to nestacilo, teraz beriem 3000mlg denne :slight_smile:
10. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi tie návaly mi prešli až po ovulke...úplne z dňa na deň to seklo, ale je to fakt dosť nepríjemné....normálne mi ostanú kvapky potu na čele a chrbte a nemôžem sa akoby nadýchnuť, trvá to pár minút, normálne si musím sadnúť a ostať v kľude až kým to neprejde a v noci ma to normálne zobudí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj, smouli, tak to je neprijemne, ale co by sme neurobili pre babo, vsakze? :wink:
ozaj, a co Ti povedal mm na spg?
10. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mne ta stranka o tej pupalke pustila do pocitaca trojkeho kona...ale uz som ho odstranila :confused:
10. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka ja som minulý cyklus brala 1000mg denne a hlienik bol....až sa tak naťahoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak teraz nech ho je teda ešte viac .... :grinning:

soldi hm ten Tvoj graf, neviem myslíš, že ovu nebola??? a na mrchu sa necítiš??? žiadne príznaky??? :confused:
10. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus fakt ? :confused: mne nic, tiez mam antivirak.

smouli no tebe to asi staci, len moj hlien je narocny :grinning:
10. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukruska aj mne vbehol trojsky kon do PC.... :unamused:

soldi môj mužo je už objednaný na 4.3. na SPG.... :grinning:
10. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: a zbadala si nejaký výrazný pokrok k lepšiemu ohladom hlienu vdaka pupalke? a ako dlho ju berieš?
10. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek