• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
blum ..cystu na zltem telisku ...tak toto som este naozaj nepocula :astonished: :astonished: :astonished:
17. únor 2010 v 08:51  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
babulky ak by som mala cystu ...tak mi moze meskat ze :grinning: :grinning: :grinning: ..idem ja asi dnes na usg :grinning: :grinning: :grinning: ze pokoj v dusi :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 08:52  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
edit sledujem, že čím viac toho specifi tam zaznačíš (hlien, nafukovanie, bolesti krížov atď) tým je k tebe FF milosrdnejší a dáva ti väčšie percento pregnanci :grinning:
17. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
inac, lauritka dnes nemerala :unamused: dufam, ze jej vcera u toho dokyho nepovedali nic zle :frowning2:
17. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
blum a ani grafik sa netvari tak zeby ovu bola no neivem :sweat_smile:
17. únor 2010 v 08:53  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
petruci este nie si nad teplotami musia ti este vystupit aby ti ff vyznacil ovu

soldi a neznamena nova laska napr. dietatko :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katlin....tak podla ff som tehotna keby si naznacim ze ma dnes bolia krize?? :grinning:
17. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
cukrus ked to vidíte na ff?
blue, nevyznacil, lebo nemas vyssie teploty ako pred ovu, dokonca si teraz este nizsie, tak neviem :confounded:

ja som si tiez raz davala vestit z tarotov, zatial mi to vychadza, ale ja mam z takych veci strach a velmi to nevyhladavam, aj po jednej skusenosti, ked moja svokra sa na nas pytala jednej a ta jej povedala, ze nebudeme mat deti, no nezabili by ste ju? :angry: Akoze jasne, ze tomu neverim, lebo ja mam ine infosky :grinning: , ale tak ma to nasr...dilo, ze som najprv plakala od zufalstva a potom od zlosti, keby aspon bola ticho a take blbosti mi nehovorila.
jasne uz chapem,este musi vystupit,ale ovu bola urcite,ja ju citim,mala som aj taky hlien a citim,ze aj krcok je dole
dekuji moc za odpovedi
17. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
cukru neviem či to vidíš aj ty tam úplne dolu ale fakt. Čím vic tých vecí okolo cyklu do grafu značím, tým väčšiu pravdepodobnosť tehotenstva mi FF ukazuje :unamused:
edit... ja neviem... to len kat pisala ...ale neviem kde sa to znaci :sweat_smile:
evicka: keby znamenala bolo by to pekne :slight_smile: ale neviem, preto sa pytam :slight_smile: len je proste zvlastne, ze mi to vyslo tri krat, nezavisle na sebe :slight_smile:

evicka: inac sa mi velmi paci ten odbor, ktory studujes :slight_smile:

no nic, bezim ja do skoly, paaaa :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
katlin...a napr tie bolesti krizov si ako naznacis?
17. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
hlavne sa tesim,ze tentokrat to nebude 70Dc cylus :grinning:
o takych 15dni ju mozem cakat :sweat_smile:

katka to co bolo za bosorku?takym veciam neveeeeeeeeeeer,len beru peniaze a trepu sprostosti,nikto nevie co sa kedy stane,nikto nevie aku cestu si vyberieme
tak ako su 4 svetove strany,ona povie juh a ty si mozes vybrat sever,zapad,vychod, chapes? :wink:
17. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
edit a máš ešte VIP, ja už len tri dni. Možno to vidno len VIPéčkam
dobre lúčim sa s vami idem sa venovať malej potom ked zaspala sa zastavím :sunglasses:
ja som mala VIP ale od dnes uz nemam :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
kríže ako backache (dúfam, že som to správne preložila) :sweat_smile:
17. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
to co ma katlin maju len VIP clenky :grinning: , vola sa to pregnancy monitor a je to pod grafom, vam udava, ze aka je pravdepodobnost tehu podla priznakov a podla casu sexiku
katlinn to je logicke, lebo ked mas nejake priznaky, tak aj ty si myslis, ze si tehu, takze program je len tak nastaveny :wink:
17. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Negativna reklama - Iscare BA.
Ano ten posledny cyklus bol bez akychkolvek hormonov, vlastne iba jedenkrat som brala Clostil 1x1 a neurobilo to nic viac ako ze som mala namiesto jedneho folika dva, ale to som mala mesiac predtym aj bez clostilu. Tak naco vlastne?
17. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
cukru celkom dolu ti to muselo ukazovať taký prúžok a na ňom stúpala taká zelená hodnota z ľava do prava
17. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
kati..he..co ja viem...asi aj hej len som si to nejak nevsimla... :sweat_smile: aa sak ja do soboty pockam
17. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
soldi tak ma to napadlo ked nova laska tak potom je to laska k dietatku,no mne sa tiez paci ten moj studijny odbor :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte...keď môžem, rada by som sa tiež k vám pridala tak nejak oficiáááálne, už rok vás čítam a sporadicky prispievam .. :slight_smile:
Snažíme sa už rok. Ja ovulujem pravidelne (tento mesiac výnimka :slight_smile: ), mm ma horší (zlý) spg.

Tu je môj čudesný graf :

http://www.fertilityfriend.com/home/278da5
17. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
cukruš myslím si, že to o ničom nehovorí. Ja tam mám príznaky, ktoré mám už aspoň 3mesiace. Takže som zakaždým bola tehu asi :rolling_eyes: Ale je to príjemnejšie ako jednočiarkový test. Jasne sobota to istí :wink:
17. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
petruci, ja tomu neverim, lebo by som si nestastie aj sama mohla privodit, ale vies, ked raz to mas v hlave, tak ta sem tam prepadne zla myslienka, ale ja som optimista a verim, ze ja budem mat 3 deticky :slight_smile:

evicka a co studujes? Nejak som nezachytila a som zvedava :grinning: teda ked to nie je tajne :sweat_smile:
17. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
katlinn, to len sa na to dobre pozera, ak ti nejaky program vyrata, ze mas napr. 70% sancu, ze si tehu :grinning:
17. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj minewka, jasne pridaj sa, budeme rady, inak uz som si s tebou v nejakej teme pisala, ale neviem kde, mozno aj tu :dizzy_face:
17. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek