• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
Ahojte baby, tak moj grafik je takyto, co vy na to? http://www.fertilityfriend.com/home/2d18e3
Bola ovulka ci nie? Uz som z toho jelen :grinning:
17. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther este musis pockat, ake budu dalsie teploty, ale ovulka moze byt aj dnes, nemusi byt nutne pri najnizsej teplote, mas este hlienik? Lebo ten zvykne byt naj pred ovu, pocas ovu moze aj vymyznut, alebo uz nie je v takom mnozstve
17. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkamarek tak študujem 2 ročník misiu a charitu :slight_smile:

bambi no ja merám o 7 hod ale ak som sa zobudila napr o 5 hod a potom uz nezaspala a len ležala v posteli tak teplota o 7 hod bola dosť vysoká,ak som po prebudení o 5 hod ešte zaspala tak to bolo ok,keď sa takto budíš skús si merať večer pred spaním keď už ležíš v posteli a si v klude mne sa to osvedčilo to čo zmeriam po 23 hod tak to isté mám aj ráno
17. únor 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka pekný odbor :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej evicka,to je pekne, a to aj taky odbore sa da studovat? to znamena, ze sa niekedy chystas napr. do Afriky na misiu?
17. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ovu uz tento cyklus nedojde, uz musela byt, aj ked je to rarita :sweat_smile:
17. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vymiznut by nemalo byt s ypsilonom, vsak? Normalne teraz neviem :grinning:
17. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, ja som sa len uistovala, ze ake mas plany :grinning:
17. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.No vidím že sa bavíte o Benji.Najlepšie by bolo keby to napísala ona sama,ale myslím že sem nechodí.Ale je pravda že je konečne tehu a velmi šťastná a nieje to s jej manželom,lebo sa rozviedli.A je to úplne náhodou a úplne krásne.To musí stačiť odomňa.Velmi sa s ňou teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak flam mala si dobreho tusaka :wink:
Dolezite je, ze je stastna
17. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri toto se ti ještě nikdy nestalo s tou ovu,za celou dobu co měříš?
17. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi a vtedy benji ani nemerala :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie natulaa, kuk vsetky grafy mam v albume.. toto je 38. v poradi :grinning:
17. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie vôbec nič.Neplánovali hneď miminko a to sa zadarilo na prvú šupu.Je to skvelé. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simib, tak to je skvele :wink:

Lauri a mozno prave taky vykyv nieco znamena :wink:
17. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fajn, naozaj im asi nebolo sudene mat dieta spolu,... :wink:
17. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib: jeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to jej velmi velmi gratulujem, ak s nou budes!!! :wink: Velmi sa tesim!
17. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano je to skvelé.A všetky sa tu dočkáte,len asi presne vtedy,keď to ani nebudete možno chcieť.Tá psychika zas potvrdila,že nemyslieť na to znamená tehu. :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
17. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odkážem.Dík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam dík :slight_smile:

katkamarek ano dá v Ba a v Prahe,ale aj v Keni,Kambodži :slight_smile: no môžeš ísť napr. do Afriky,Arménska,na Ukrajinu hradí to škola,ale má to aj iný rozmer napr.pracovať v krízových centrách, s väzňami,pomáhať ľuďom v núdzi atď
17. únor 2010 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :wink: :dizzy_face:

uvidime tu psychiku...., ani ja som na to nemyslela, lebo som mala mrchu :grinning:
17. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej to aka nadherna sprava.. takze Benji je tehulka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
17. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, nerada to priznavam, ale teraz by som dala za pravdu wunschu, ale mozno sa mylim :wink:
17. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna ovu na 20 DC zuzi :wink:
17. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, alebo tak ako hovori lauritka :sweat_smile:
17. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: katka udialo sa tu nieco podstatne ? nemama prehlad, a citat to vsetkoo dozadu je nadludske sily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
katkamarek, hlienik uz nie je najväcsi bol dva dni dozadu, vcera taky ruzovy, akoby spinenie (joj a ta bolest vajecnikov, brr) a dnes uz nic :slight_smile:. Tak uvidime, aka bude zajtra rano teplota :wink:
Lauritka ahoooj, nech balicek pomoze :slight_smile:
esther dakujem, len asi budme musiet pockt na dalsi cyklus :slight_smile: kym sa tato mesacna zahada nevyriesi
17. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule, iba tolko ze ovulka sa mi prehodila na 14. cize dufam ze budeme mat valentiske prekvapenie :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
17. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek