• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
ahojte babulky. som tu trochu ilegalne. musim sa ucit na zajtrajsiu skusku, nic neviem. a vobec sa mi nechce. som rozladena z roboty. a zavisla na koniku, musela som vas prist pozriet. ale nemam sancu docitat. takze co mate noveho?

http://www.fertilityfriend.com/home/Maja2

ja som bola dnes u zubara, jeden zub plomboval, ale inak ok. aj ma pochválil, som rada. a bola som si pre výsledky krvi na HP. Prd tomu rozumiem, snáď mi to v utorok rozlúštia. inak tie moje teploty nejak divno skáču, dúfam, že do utorka nedostanem ms, to by ma fakt nasr... dilo.
26. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maji, nic prevratne, ako ja hovorim :grinning:

ja som u dr. dopadla dobre, podozrenie na PCO vylucene, zatial :slight_smile: Idem na folikulometriu buduci mesiac, ked to teraz nevyslo a mm ma odporucenku na spg. Ovu mi viac menej potvrdil, presne z laveho vajecnika, bolo tam nieco ako zlte teliesko vidiet a tekutinu, tak sa tesim. Bol velmi mily a zlaty, na vsetko odpovedal a hovoril: "no, len sa pytajte" :sweat_smile:
26. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ti drzim palce, a ked budes mat cas, hod aspon hodnoty hormonov :wink:
26. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka to som rada, ze ti to dobre dopadlo. a to si bola u toho isteho, co ti povedal, ze ma podozrenie na PCO?
26. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, ja som ho dopredu odsudila, lebo vela zien tu na neho nadavalo, tak som sa nechala strhnut, ale som mu potom povedala,ze odber na 5 DC mi endokrinologicka brala az ked som zacala brat HAK,tak povedal,ze to mohlo skreslit vysledok, cize nemal vsetkz infosky a UTZ mi vtedy nerobil, lebo som este brala HAK :wink:
26. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
FSH - 2,1
LH - 2,3
Prolaktin - 21.15
Estradiol - 486,8
Progesteron 31.6
Testosteron 1,3

Odber bol 21 dc, čiže luteálna fáza. Katka ty sa v tom vyznáš?
maji, este mi dokonca povedal, ze musime zaklamat, ze uz sa snazime aspon rok, lebo inak by poistovna nepreplatila spg :grinning:
toja...tak stastna som bola ale strach je velky kedze mam dve zle skusenosti :frowning2:
26. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždy ma naštve, keď si omylom zmažem napísaný text. ble

dnes u zubára som platila 17,50, keby som mala minulý rok prehliadku, tak by to bolo o 5 euro menej. myslela som, že je tam väčši rozdiel.

ale s tým spg som prekvapená. inak my sme cvakali dosť - 20 eur.

ale v utorok to bude zadara. vrámci prvej konzultácie.
26. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fsh a lh mas dobre, to by malo byt 1:1, neviem teraz ake su referencne hodnoty na progesteron, ale sa mi zda, ze to je ok, nemas to uvedene v zatovrke za hodnotou?

testoren asi tiez v pohode, ked kukam na svoj 2,4, myslim, ze ten by mal byt do 2,1
26. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru - veď to. keby už aspoň bol nejaký termín, kedy by sme si mohli povedať, že keď sme sa dostatli až sem, už sa nič zlého nemôže stať.
26. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
proste nie som vobec odbornik, ale sa mi zda, ze HP mas v pohode, ale neber to 100%, to len tak laicky na to kukam :wink:
26. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka neviem, či to majú všetky laboratoria rovnaké. podľa mňa by to malo byť. ja to mám perfektne rozpísané - rezerenčné hodnoty vo folik. fáze, v ovulačnej, luteálne, postmenopauze. všade som vrámci normy.

testosteron je tu od 0,2 - 2,9
26. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
este ten prolaktin je asi hranicny, ale nevravim, ze zvyseny, to len viem, ze sa tu baby bavili, ze by mal byt do 21 alebo 24, tak nejak :confounded:
26. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prolaktin je tu od 4,79 - do 23,3

dosť veľká tolerancia.
26. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak co sa potom pytas? :grinning:
ti hovorim, ze je to dobre, a ani hodnoty nevidim :sweat_smile:

Aj pomer LH a FSH mas dobry :wink:
26. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, no uz som zase naspat doma, bola som odviezt auto do garaze, aby nam ho pocas vikendu neukradli....
a stale mam zaludok v krku, neviem, co to ma byt.... na priznaky sa mi to zda prilis skoro, takze si to neviem vysvetlit....
no dobre, a keď mám výsledky akože ok, tak potom čo budú so mnou robiť?
maji, nizky nevadi, zvyseny je problem, takze asi preto
26. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka dík, veď čo sa pýtam? no z neznalosti.

ella ahoj - nemáš len nervičky z toho auta?
26. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, nie, nervicky nemam, lebo je na bezpecnom mieste....
26. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, ja neviem co dalej budu robit, ja som take este neabsolvovala,ale je dolezite, ze mas hormony v poriadku, asi budu dalej pokracovat v zakladnych vysetreniach ale nemam sajnu ake to mozu byt, mozno ti urobia stery, a tak podobne
ella ty to tam máš dnes pekný pád, zajtra bude výskok a bábo bude uhniezdené.
maji, ja som tu otazku myslela tak ironicky, ze mozes byt pokojna, ze je to ok, a ze sa tesim s tebou, nie v zlom :wink:
26. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla hod sem grafik prosim

ja idem o chvilu s mm na veceru, tak uz nemam vela casu tu sediet :slight_smile:
26. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka veď ja viem, že nie v zlom.

veď sme tu na to, aby sme si pomáhali.

:slight_smile:
26. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si dala limit, že len do pol siedmej. inak by som tu fakt skysla, ja sa poznám a zajtra by bolo :pensive: :frowning2: :frowning2:
26. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak vcera som zajedala marelnku olivami a dnes mam neskutocnu chut na coca colu, haha...
kazdopadne by to bolo prilis skoro na akekolvek priznaky a tak to bude asi nejaka crevna viroza alebo neviem...
26. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla na priznaky mozno, ale IP to mohol byt :wink: a mozno sa IP prejavuje aj nevolnostou, kto vie?

aj cukruska mala nieco ako IP na 4 DPO :wink:
26. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek