• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
ellli, ja viem, ale tak som myslela, ze jej mm pre ne siel- vsak smouli ich chcela vytlacene a mozno sa tam zdrzal. tak ani sama smouli nevie na com je. juj, dufam, ze vsetko bolo ok.
4. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je dneska nějak moc čekání,nejdřív katka a její fotka,ted zase šmouli :confounded: ,A co ty ELLi rozjela se MS?
4. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, mozno je to blbost, ale mam teraz nachladene mocove cesty a utvorili sa mi mini-supinky v uchu presne na tych miestach ako su v tejto akupunkturnej mapke ucha vyznacene oblicky, mechur a maternica
http://www.drgrotte.com/EarAcupuncture.shtml

diapozitiv: robia na tej akupunkture aj ucho? :confused:
4. bře 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky byla jsem se projít se psem na louce,hodně na kopci a byl tam strašně ledový vítr,já neměla čepku, mě tak rozbolela hlava,že si asi vemu ibalgin,ale neovlivní mi to BT zítra ráno,že né,Abych tu nejančila ,že jsem klesla :confounded:
4. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulka, aj ja cakam... nerozbehla sa... stale nic... dokonca mam pocit, ze aj spinenie ustupilo, ale mam taky kremovy vytok a krcok je vyssie, makky, ale zatvoreny...
4. bře 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
elll: a neurobis ovu testik? ci zosilnel alebo zoslabol oproti predchadzajucim?
4. bře 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby...ja uz mam pazravu nemoc+pichanie v podbrusku + moj dnesny extra pokles....vetrim mrchu do 2 dni... :confounded:
4. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni ajajaj :pensive:
4. bře 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka: ked ti robili tie stery, co vsetko sa nimi testuje? nehovoril ti doki?
4. bře 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, aj ja som mala pazravu nemoc a mrcha nikde, takze to nic nemusi znamenat :wink: pokial tu ms nie je, nic nie je definitivne :grinning:
4. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka: kym nie je mrcha, nevzdavame sa :dizzy_face:
4. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ehm...http://www.fertilityfriend.com/home/jursoni
to vravi za vsetko...
Albao...uz mam aj nejake vysledky...viac-menej o.k.ziadna extra infekcia, len laktobacily a stafylokok - ale v minim. mnozstve - takze ani ATB nemusim brat. Ma ho aj mm v ejakulate, ale ten ho ma viac, tak uziva ATB.
Zevraj sa zistuje- normalne aerobna + anaerobna kultivacia - aj gonokoky, ureaplazma, mykoplazma, chlamydie. Viac som tam tusim nemala... :wink:
4. bře 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni a preco mas prazdny kruzok dnes?
4. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda viac som nemala na tom listocku, nie ze ich vsetky mam... :wink:
4. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi, merala som o hodinu skor, ale to je jedno kuk graf z min. cyklu, tam som asi tiez merala skor a presne na tento DPO ta ista teplota...
4. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, to nic neznamena, vsetko sa moze zmenit :wink: mozno zajtra stupnes. no a ak nie, tak zacina novy cyklus a nova sanca :dizzy_face:
4. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka: super, takze aj ureaplazmya mykoplazmy? Skvele. Ja som totiz dnes behala po internete a zda sa, ze to by sa mna mohlo tykat. A tym sposobene upchate vajcovody ... Vidis, uz som si stanovila diagnozu :grinning: :grinning: :grinning: Nie, zajtra idem na HP, stery a usg, tak uvidime. :slight_smile:

A ja budem asi nastupcom shaarky v propagacii nemerania v LF. Pozri aky mala graf aknomis, skackavy, a predsa je to tehu. Nema to velku vypovednu hodnotu :wink: uvidime! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,ty teploty jsou fakt na nic,člověk má 14dni naději apak najednou bum a je po všem :angry: ,já jsem ted chtěla měřit jen do ovulky,ale tím,že jsem stoupala tak pomalu a nebyla si s ovu jistá,tak už samozřejmě nejde přestat,už ted se těším na ráno :confounded: :pensive:
4. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldi neberiem to tragicky...cim dalej, tym mam mensie nervy...najhorsie to bolo 1 a 2 mesiac snazenia...vsak chodim uz doktorovi, tak sa Pane Boze snad nieco pohne....
Albao, hej boli tam na stopro...vsak mi bral 4 tie palicky na ster...tak tam by mohli aj DNA prveho frajera vykultivovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
4. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky ja len tak narýchlo

tak SPG takto, všetko OK,. len, že to bolo trošku hustejšie a množstvo je presne na hranici 20mil - takže nič moc :rolling_eyes:
večer dám presné hodnoty......
4. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, tak dobre nie? Tebe nestaci 20 mil. spermijociek? Vsak ti staci len 1 :wink: :wink: :wink:
4. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmouli,tak pak napiš,jaký je teda další postup :wink:
4. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja son1cka neviem či je to OK HM??? že vraj to je hranica či čo :confused:
a ešte mu Dr. predpísal dlhodobo vitamín E- a že vraj nič viac nemá čo liečiť :sunglasses:
4. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, mne sa mari, ze mm mal 24 mil a uz mu doky vravel, ze je nad hranicou /o tom potom, ze polka je mrtva a druha polka pomala/ -ale chcela som to povedat, ze ten pocet MUSI byt dostatocny...urcite
4. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka dííííííííkes my že máme pohyblivosť OK a aj všetko ostatné, len to množstvo bolo teda hraničné
4. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smouli, tak to je super... :wink: :wink: :wink: Vidis, tak si sa strafila "maratonom" do ovulky aj ste stihli abstinenciu pred spg...ked sa dari, hadam aj koniec bude uspesny... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
4. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Toji
4. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj toji :wink:

smouli, jerrymona mala zly spg a je tehula, takze hranicne mnozstvo nic neznamena :grinning: vsak to je na mililiter. takze staci ak mate 5 ml a uz je to 100 000 000 :wink: moj mm mal 100 milionov v jednom ml, aj dobru pohyblivost, aj vsetko, len co ked je zla morfologia?
ale to budem riesit ked sa nebude darit aspon pol roka :slight_smile: smouli a vam robil aj morfologiu?

soni, ze prveho frajera :grinning: to je teda zader :grinning:
4. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, tak sme svorne potvrdili teoriu, ze ked sa dva grafy podobaju, neznamena, ze skoncia rovnako :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek