• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Baby, kde ste sa vyparili? :wink:
2. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonic, spíš to vypadá na 11DC :wink: FF vyznačuje až když jsou aspoň 3 nebo 4 další po ovu teploty, takže číhej :dizzy_face: jinak bré ráno všem, číhám na lauritku :confused:
2. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki. ja som teda 1DC :rolling_eyes: dalsi mesiac predomnou.... :angry:
sonicc ovulka bola pravdepodobne vcera, FF ti ju oznaci pozajtra, ak sa budu teploty drzat hore.
2. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonic, ovu bola na 11DC :slight_smile:

laurit :rolling_eyes: :pensive: pozerala som graf :unamused: :frowning2:
2. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: to už snad není možné, Lauri a to po kolikáté už takhle? Nezkusíš tu imunologii nebo vyšetření dělohy?
2. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydrzim este august a pojdem do centra vyskusat niekolko IUI, teda dokedy oni budu chciet :stuck_out_tongue_closed_eyes: a urcite mi daju bud duphaston alebo utrogestn na udrzanie. bude to sice presne nacasovane " plodenie" ale co uz, ked to nejde len tak. :rolling_eyes: asi uz fakt ten vek nie je sránda...
mam doma caj plodnosti, tak ho zacnem pit teraz....ozaj baby a prvy den DC uplne v pohode, zase bez nejakych velkych bolesti ako v minulosti..

adajar a tebe drzim palc,e nech vsetko dobre dopadne. rinty aj tebe, po vasich zazitkoch, viem ako sa, clovek sa strachu nezbavi... :frowning2:

berranku dakujeme za tipy, tu frekvneciu plodenia mi radil lekar tiez ;) v obdobi ovu spon dvakrat denne :sweat_smile:

shaarka ja som tiez momentalne v zachranovacom rozpolozeni,a ani nemozem pozerat niektore reportaze na animal planet, ked idu po tyranych psov... vtacikovi sa zatial dari, najviac mu chutia larvy, uz aj sam otvara zobacik. :dizzy_face: az mi za nim bude smutno ked odletiii
2. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinty na imuno som bola u nas v Ke... nezistili nic. Ale mne sa uhniezdilo po IVF aj po KET, takze tam chyba nebude... a este berriem aj preventivne anopyrin na mozne imuno rekcie a protilatky, to je ako nahrada prednisonu vies. skor ma napada ta sliznica...
2. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri díky, každopádně budu moc držet palce, ať vyjde srpen pěkně přirozeně :wink: :astonished:
2. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budem sa snazit..:slight_smile: za 10 dni mozme ist na to... :grinning:
2. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/28e157

baby, čo poviete na mňa?

Lauri: mrzí ma to, ale máš pred sebou ďalšiu výzvu, raz sa to predsa podarí.
2. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no andzi, nedá se říct nic konkrétně, ovu prozradí až následný vzestup teploty, do té doby my můžeme akorát hádat a Ty to snad poznáš spíš, z doprovodných pocitů, výtoku atd :wink:
2. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
rintintyna - ja si myslím, že sa ovu blíži, cítim pichanie v podbrušku, mám napnuté prsia aj chrbtica ma bolí, podľa FF by mala byť ovulka v stredu.
2. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi..si testne pred ovu :wink:

baby skušali ste niektorá ovu testy(namiesto tehu testov??) samozrejme po ovulacii??? a boli ste tehu?lebo ja som si spravila teraz zo srandy ovu test(lebo tehu mám len jeden a je fest pozitívny :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes:
2. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahuliena: ja som čítala, že fungujú aj ako tehotenské testy, tak ti tlieskame, budúca mamina!!!

Kedy urobíš tehotenský? :slight_smile:
2. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi... až na 14dpo urobím tehu test :slight_smile:
2. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čo keby si skúsila aj teraz?
2. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi ty provokatér :grinning:
2. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad to teraz vyslo :slight_smile:
Snazili sme sa :grinning:
Teraz uz len zas cakat.... :rolling_eyes: raz ma to cakanie zabije :grinning:
2. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
maahu veď nás poteš nejakými koľajnicami v albume :wink: či nemáš možnosť fotiť? :slight_smile: :grinning:
2. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc pekne pekne :slight_smile: teraz prichádza tá horšia fáza grafu :grinning: teda aspoň ja to nemám rada...odrátavanie dní do mrchy, ktorá dúfame, že nedorazí :rolling_eyes:
2. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ved prave. Ale dufam ze tento krat...... no uvidime :grinning: Moj maly bude mat o 3 mesiace 4 roky takze uz by bolo aj nacase :slight_smile:
2. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejak tych 10 dni vydrzim a potom testnem. Ja som strasny nedockavec :grinning:
2. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som čítala, že vraj mrcha zvykne meškať aj vtedy, ak je žena v očakávaní tehotnosti, proste zákon schválnosti, viď ja, meškala mi 6 dní a už som si myslela, že ....
2. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne nedelne ranko...ja konecne stupam,po oneskorenej ovulke :wink: :
http://www.fertilityfriend.com/home/284c90
snazenicko za nami....uvidime,co prinesie :grinning:

lauri... :cry: ...
mahuu....pekny grafik....az nadherny.... :wink: baby ta tu provokuju na test....tak i ja sa pridavam....testni!!! :sweat_smile:
2. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi...veru je to zakon schvalnosti...my sa snazime treti mesiac....a tie dva predchadzajuce mi meskala mrcha raz 5 a raz 6dniii :wink: ...a to mi dovtedy chodila na den presne....dokonca i na hodinu,vzdy na obed :slight_smile:

...no mozno to bolo len tym,ze sa mi omeskala ovulka,tak ako tento mesiac...
2. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/21e692 prvýkrát je mi FF sympatický :grinning: čo sa týka vyznačenia ovu :grinning:
2. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam... :grinning:
ozi,a kolko treba mat zvysenych teplot,aby ff vyznacil ovulku? :pensive:
2. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kv3tka 3 :wink:
2. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď si skús dať na zajtra teplotu a uvidíš, kedy ti vyznačí ovu :slight_smile:
2. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek