• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
shaari ja som s tebou bez otočenej :grinning:
adel ešte koľko dní LF zostáva?
kuku čo to anovu?!
4. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nelinko ja vubec nevim, myslela jsem,ze ovu byla 10DC podle bolesti, pak jsme jeli na dovcu,takze jsem to vubec nevnimala, nemerila, nesledovala... tak nevim. :sweat_smile:
4. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne to povedala hned po prvom vysetreni ze je otocena dozadu a hovori mi to vzdy pri kazdej prehliadke, ako keby som to nevedela :grinning:
aj ja mam v papieroch ze je v RVF ako pise katrin...retrofelxia...a normalne sa citim lepsie ked som zistila ze je tu taky erveef klub :grinning:

tenty ku tomu cviceniu - mne napr. minuly rok zakazala spinning, lebo ze sa moc namaham a ze jej marim jej snahu o moje otehotnenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak som sa na to vykaslala, sice som mala abstaky riadne, ale uz je to rok a tak mam aspon vyhovorku ze mozem byt lemra leniva, lebo som snazilka :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelka, ja ti neviem,co to ma byt..ale je to celkom prijemne byt tak dlho bez menzesu :grinning: aspon nejake pozitivum....no ale srandy bokom...naozaj neviem, dokedy mam cakat , ci mam ist na vyvolavacku, alebo pockat na prirodzene ukoncenie cyklu :unamused: ..neviem...no aj tak je to jedno, stihat KEt uz nebudem, v sepembri do roboty, takze sa neponahlam az tak velmi :grinning:
4. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku moja zenska mi hovori, ze mam cakat max 2 tyzdne a potom dojst na vyvolavacku, ale to ma asi kazdy lekar iny nazor :wink:

a verim ti ze to je prijemne byt bez MS...mne sa prvy krat v zivote stalo ze som mala 15 dnovy cyklus.. :grinning:
na dovolenke som dostala mrchu na 15DC..a to sme tam sli plodit... :rolling_eyes:
no hold hofno hofno zlata rybka, akvarium nebude :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel tak už len čakať a za pár dní testovať :slight_smile: držím palce :wink:
4. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pozrite na tu ukazkovu chorvatsku mrchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taku som hadam od vysadenia HAK nemala este... :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
4. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tvrdim ze na posraneho aj hajzel spadne :grinning:
ja mam smolu cely zivot a cakam kedy sa to zvrtne :grinning:
4. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku mne môže meškať 5 dní a potom gynda :slight_smile: ale u každého doktora je to inak
4. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc to sme dveeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
nam (myslim mna a mojho manzelika) nemoze ist vôbec nic lahko.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ale uz sme si zvykli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nelka takze tebe len 5 dni... :confused: fakt ma kazdy doktor iny nazor..
moja povedala tak ze max 2 tyzdne a potom naklusat na vyvolavacku,lebo ze to nie je dobre mat dlhe cykly...
4. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
diky neli, moc tomu neverim. O miminko se jeste nesnazime, ted jsme to jen tolik nekontrolovali, tak cekame co z toho bude :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku, ale klesaaa, klesaaaa, tak co ked teraz dojde? a co ked to vyjde? :wink: nehadzala by som este flintu do zita, ako sa hovori :grinning:
4. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vam neviem dievcata ale mna pobolieva podbrusko :unamused:
a ze celkom dost. Neviem ci to ma este nieco spolocne s ovu alebo co. Uz vecer ma bolelo ale akosi som to prehliadala ale teraz ked sedim pri pc tak to citit dost.
4. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nič krvivka nie je dvojfázová takmimi z toho nebude aj ked môj muž tvrdí že tehu sme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=2/userid=69455
4. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinka, ja som v tomto zaciatocnik, prosim ta vysvetlis mi aka je dvojfazova krivka?
4. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babulky :slight_smile:
shaarka nie si sama - tiez patrim k "normalne otocenym materniciam" :grinning:

skoro vsetky ste uz po ovulke, alebo kratko pred nou - posielam na posilnenie T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci pozri ako sa tie nie trojfazove môžu končiť http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/53818.html/
bodik pekne rastiete :dizzy_face:
4. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodik, aj ja som "kratko pred ovulkou"? :grinning: :grinning: :grinning:
to kde si zobrala take cislo za nickom? ci ho prepisujes, jak pride? :grinning:
nelka, kochas sa? :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne

moc všem držím palečky, holky jednou to vyjít musí sakra ! :slight_smile: , tak ať je to co by dup....
4. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela :dizzy_face:
sonocc no že pred ovu maš teplotu nižšiu po ovu ti stupne o cca 0,3 až 0,5 a po prípadnom uhniezdení stúpne ešťe raz vyžšie
4. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/maahuliena :frowning2:
no nič vyzeralo to tak nádejne, že som si myslela, že aj otehu hadam.. zazrak sa nekoná :pensive: ale samozrejme som testovala a je to strasne slabulilinké :pensive: uvidime, kedy sa mrche urači... počítam +/- 2dni kvoli tomu progesteronu :sweat_smile: :rolling_eyes:

maťka gratulaciaaaaa, hovorim, ze ty budes tehula :grinning: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,a preco myslis ze nemozes byt tehu?Ved teploty sa drzia hore...
4. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. mahuuuul :frowning2: :frowning2: :frowning2: a vyzeralo to tak nadejne, podobny graf ako hodila nela.. asi sa to neudrzalo aj napriek utrogestanu :pensive:
4. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriamka vitaj zase medzi nami, juj vy sa uz snazite o druhe:P a ja sa tu stale este flakam len so psami a bez dietka :sweat_smile:
4. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka...zatial sa zlahka rozbiehame,ziaden maraton...proste milujeme sa kedy mame chut...a popri tom meriam BT a pozeram,ci a kedy sa trafime :wink:
4. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, hlasim sa na sekundu z dovolenky lebo tu je free wifi v hale :grinning: , ale kedze nemeriam od soboty, tak neviem vobec nic.. :unamused: pribudla nejaka tehulka?

inak sa chcem opytat-mali ste niektora zapal vajecnikov? ze ako sa prejavuje? lebo mna fakt uz dva tyzdne sem tam zaboli pri pravom vajecniku a mam pocit-ze sem tam mam vytok zafarbeny troochu do zlta a normalne taky nebyva..a neviem si toinak vysvetlit,aj ked nechapem,ako som ten zapal dostala ak ho mam.... :unamused:
4. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci.. ved maš pekny grafík :sweat_smile: :wink: s toho nieoč určite bude :dizzy_face:

laurit, ja už si s toho ťažká hlavu nerobím, lebo by ma porazilo... za tie roky.. :frowning2: ale taka šanca sakra :grinning: a to špinenie a možný IP... uvidíme ako budem pokračovať... sranda je, že som pred 2dnami našla +ovu testik :grinning: tak som zvedavá čo sa s toho vykľuje :fearful: prinajhoršom mrcha :grinning: :rolling_eyes:
4. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, tak aj ja som dnesnym dnom zacala opat merat, dala som si dva mesiace pauzu a teraz zacnem zas.. :slight_smile:

pridavam sa k shaarke ja mam maternicu na spravnom mieste a spravne otocenu, krcok si v pohode nahmatam.. a lekar mi este nikdy nepovedal ze by bol nejaky problem :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac shaarka aj ja mozem poslat pozvanie, este mam tusim moznost poslat 3 ludom.. neviem :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka - ono to samo tak krasne naskakuje. Do konca prveho trimestra sa to vlieklo straaaasne pomaly a stale som myslela na najhorsie a potom ako som zmenila doktora sa strach rozplynul a teraz ani neviem ako tie tyzdne bezia!
Noo neboj, vsak sa tej ovu dockas! a potom ti moje virusiky mozno aj pomozu :dizzy_face:

maahu - juuj tak pekne si vyzerala :unamused:

ktakaajurko - hm, ja som asi v 18tich rokoch mala slaby zapal a tiez som mala strasne bolesti v oblasti brucha - vtedy som nevedela, ze tam niekde je vajecnik :grinning: a doki mi povedal, ze je zväcseny a dal mi HAK :rolling_eyes: Ja som si myslela, ze to tak ma byt... teraz by som sa uz nepodriadila tak lahko :angry: Skoc si pre istotu k dokimu
4. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek