• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
smoulinka važne? babine je lepsie, no tom som rada..
no vidis a teraz pekne bez liekov a uvidis,ze budes mat krajsi cyklus

soldi opovaz sa vykat, ja sa citim mlada...a ved 29 je v poho ,hlavne ked v duchu 20 :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi pekna foto,som vedela,ze ty bude hodis nejaku erotiš alebo v plavkach :grinning:
12. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther takze ty chodis na znackove veci do Miletiča...este aj na dovolenku ides na Miletičku..hmmm, ozaj,ovulacne a tehotenske testy na Miletiči nemaju?
12. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj esther :dizzy_face: :grinning:
toji tento cyklus ešte doberiem clostyl ale inak nič viac a uvidíme čo bude :zipper_mouth:

soldi inak ja mám z clostilu strašne návaly horúčavy, niekedy sa normálne v noci zobudím, úplne spotená a za pár minút mi je zima, alebo cez deň mi príde také teplo, že mám normálne pot medzi prsiami :grinning:
12. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulinka si si ista,ze je to z clostilu?
12. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji a dík za babinu, no neviem či je jej lepšie, ale vypadá lepšie určite....no vieme, že už zdravá nebude,ale teda budeme robiť čo sa dá :dizzy_face:
12. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, vazne si si to myslela? neveriiiim :grinning: smouli ma este viac eroticku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

smouli, no, u Teba som to zaregistrovala. mne sa tiez dnes zdalo, ze sa nejako viac potim, ale to som si mohla aj namyslat :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
áno toji vždy je to po clostile do cca do ovulky a je to také zvláštne teplo prejde mi po celom telo od nôh až po hlavu až ma to tak pichá
12. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi to nie je len o tom potení, to je taká zvláštna horúčava po celom telo,ale trvá to len chvíľku -je to cca pocit ako keď sa strašne zľakneš a prejde po tebe také teplo :wink:
12. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: zvlastne teplo mi prejde po celom tele od noh az po hlavu- to je ako z nejakeho erotickeho romanu :grinning:
soldi fakt?
smoulinka ma tiez...ale mensiu,nevidim jej do tvare,ani jej M...to nie ako mne, ja mam najviacsiu :slight_smile:
no musím aj ja niečo s tou foto vymyslieť, ale dnes sa mi nechce som dosť unavená
juuuj babule, pani čo leží s babinou v nemocke bolo jej dnes strašne zle - hrozný pohľad, až mám z toho zlý pocit uff
12. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, spytam sa na ovu a tehu testy, byvaju tam taki ochotni tmavsi chlapci, co na vsetko tvrdia :"ťo je origiňal". Tak nam nakupim obom :grinning:
12. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne, toji, Tebe vidno aj ciaru zivota :grinning:

smouli, chuda, ja by som Ti takt dopriala tehu, nech uz sa Ti stane aj nieco pekne :dizzy_face:

inac baby, co hovorite na tieto topanky?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7023928&tab=0

take do skoly by som chcela, pohodlne, k sukni aj k nohaviciam.
12. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, pekna foto :wink:
12. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi pekné boty, vypadajú pohodlne, len ten opätok nie je podľa môjho vkusu :wink:
12. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi celkom pekne,ale ako vies,ze pohodlne? ja sa taketo veci bojim cez net kupovat..ja to radsej vyskusam v obchode

esther to hej..a hovoria :
Posim? pekne. Velmi pekne!
12. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, ja som mala dva roky dozadu brutal obdobie a potom sa mi zrazu zacalo vsetko darit, tak aj tebe drziim palce, aby prislo to krajsie- tehulkovske obdobie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther aj ja chcem! :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ester ďakuje, čakám ho s otvorenou náručou :dizzy_face: nech už príde, kedy chce, len nech príde :wink:
12. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko baby, Smouli, nevestila nam Salutka april ? :wink:
12. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, ved jasneeee, my dve uz mame dohodu :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi inak mne sa skor pacia tieto...ked uz
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8032526&tab=0
12. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther ok :sunglasses:
son1cka no už čakám, len na ten apríl :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
ester, dik :slight_smile:

mozem sa s vami zas podelit s jednou dnesnou story zo skoly?
mame taku jednu profesorku, ktora dala pravidlo, ze kto meska, tak musi spievat. ona sa vola eva a je to taka celkom kocka, ale strasne vela si o sebe mysli. no a kamarat prisiel neskoro, asi o dve minuty a ona ho zacala nutit, ze musi pred vsetkymi spievat. a on stale nechcel a nechcel, a potom spustil na melodiu znamej reklamy na tmobile, ze: ahoj Evi, nehnevaj sa, ze meskam, ale meskas aj ty! pam! :grinning: skoro ju tam vystrelo :grinning:

toji, nebojim, lebo su to mustangy a tych uz par mam, takze to poznam :wink: a co je to ta mileticka o ktorej sa tu bavite?

smouli, chcela som na nizkom, lebo ta nasa sprosta skola je v kopci, a ked idem v normalnych opatkoch dole, tak sa idem zabit :grinning:
12. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby lucim sa s vami, utekam si vyzdvihnut manzela :grinning: Zatial papa :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toji, Esther, pekne foto...ehm...take osobne, so zameranim na detaily /Esther/ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi :grinning: :grinning: , to dobre vymyslel :grinning: :grinning: :grinning:
inak ona musi byt divna, to co jej napadlo,ze spievat,ked meskas? opytaj sa jej,ci oblubuje sado maso
12. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek