• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
soldi, picha mi to preto, aby si bola ista, ze folik praskne... mal by po pichnuti prasknut za 36-max 48 hodin, aj ked minuly cyklus sa mi zdalo, ze ovu bola este o den neskor... inak tato dokyna ma velmi dobru uspesnost s otehu, aj kamoske takto pomohla, teraz je v 23 tt... a bol to aj jeden z dovodov, preco som si ju vybrala.. prisla som k nej v decembri uz trochu zufala, ze sa snazime a stale nic a ze naozaj chcem, aby mi pomohla, tak sa do toho hned pustila...
14. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella a ty si odkial? asi ta lekarka nie je v BA,ze?
14. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ze vraj cvicenie pomaha na upravu hormonou, minimalne na znizenie testosteronu. asi aj zavisi, ci je velmi vysoky, neviem, ci aj vtedy sa to da.
cvicenie vseobecne, ja som chodila do posilky, na korcule, doma mam maly stepper a teraz som pridala aerobik.
14. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, som z BA a aj lekarka je v BA :slight_smile:
14. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jancos, no, ja ho mam na hornej hranici. ale myslim, ze nie je pricinou mojich dlhokanskych cyklov, lebo cely minuly rok som hravala volejbal a nemalo to ziadny efekt. skusim tu posilku teraz :slight_smile:

ell, a bez pregnylu by Ti nepraskol?
14. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, to neviem, co by nepraskol... asi dokyna ked mi uz dala ten clostil, tak nechcela to nechat na nahodu, aby z toho nebola nahodou cysta... alebo neviem... kazdopadne toto je treti mesiac, co beriem clostil, tak neviem, ci teraz treba apuzu alebo sa pokracuje dalej alebo co... najradsej by som bola, keby som uz nepotrebovala ziaden clostil ani pregnyl a mala krasne dve ciarky..
14. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ell, no, odporuca sa brat clostil maximalne 3 cykly za sebou, potom 3 mesiace pauza, a potom zas 3 cykly. ale ze on ucinkuje este dva tri cykly aj po vysadeni.

a to vies, ze uz viac potrebovat nebudes, :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla a povies mi,kde? ze by som si tam dala kartu..totiz rozmyslam,ku akej lekarke chodit..resp. kam...

predecek, mas dobru prezyvku :grinning: a dakujeme
14. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééžiš dneska je nějaká divná neděle,manža čučí na formule a já se nudííííím :unamused:
14. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, IP

ja si idem lahnut, hadam sa podari miske zaspat trosku, zajtra ide do skolky...
14. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooo kde jste :grinning: :dizzy_face: :confused:
14. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ja som vymenila fotecku, uz ma nudila ta skareda ruzova pani, trosku som zmodrala :grinning:
14. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
natal hod tam nějakou,at tě vidíme :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
14. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, nieco pohladam, ale ja mam velmi malo fotiek, ja radsej fotim inych ako seba :slight_smile:
14. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
natal to já taky,sem jsem hodila taky starou fotku,dneska už vypadám uplně jinak :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, to neva, tvoja fotecka je pekna a ty este viac, pozeram, ja v pc teraz nemam nic, mne tusim neterky zmazali cely subor fotiek, ale niekde mam zalohu, tak snad vecer nieco najdem
14. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
natal,tam jsem ještě mladoučká :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: neboj pri detoch uz nebudeme mat cas starnut :wink:
14. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, ideme niekam von vytriast obedik, tak pa :slight_smile:
14. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky..hlasim sa vam po dlhsej dobe... od utorka som v nemocnici...spinila som tak si ma tu nechali..ale od piatku uz nic...klop klop...muz mi dnes priniesol notebook tak ze vam dam o sebe vediet... v piatok som bola na sone..miminko bolo v poriadku a srdiecko krasne bilo tak dufam ze to tak zostane aj nadalej...idem si vas tak zbezne precitat lebo vsetko nemam urcite sancu :slight_smile:
14. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru, tak super, lebo sme tu na Teba mysleli :wink: som si aj myslela, ze si v nemocnici, neviem preco. tak som zintezivnela posielanie energie :wink:
14. bře 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf...tak som prelistovala stranky..lebo vsetko citat sa neda

soldi...dakujem...ste zlate....ma dopuju tabletkami..si pripadam ako narkoman...a dnes som dostala taku fajnu stiplavu injekciu do zadku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru- tak to je super, že stev poriadku::slight_smile:) :dizzy_face:
14. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuni..no zatial...a dufam ze to tak aj zostane :zipper_mouth:
14. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určite ano, už si si pre to dosť vytrpela, takže tento-krát to bude oki :wink:
14. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš foto? :slight_smile:
14. bře 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam...sono mi robili tu v nemocke a tu fotku nedavaju....taky maly cervicok to je :sweat_smile:
14. bře 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cukru jaj super že sa máte dobre :slight_smile:
14. bře 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj edit... no teraz uz hej...ale nebolo mi vsetko jedno :confused:
14. bře 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem aj som na teba myslela ked si sa dlho neozvala dúfala som že je všetko ok
14. bře 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek