• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
soldí jak poznám,jestli mám VIP,já tam mám červeně napsané VIP
21. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, tak nemas :slight_smile:
urobis ho tak, ze niekomu posles pozvanku a ten sa tam zaregistruje, potom mas 5 dni VIP a vtedy si to mozes spravit :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mužu pozvat pozvánku ninině a když jo,tak jak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat poslat :grinning:
21. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo, tak to urob tak, a ked sa Ti ukaze ze mas VIP, tak potom Ti to uz pojde cez to, ako som Ti pisala :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soldí promin fakt,že jsem tak otravná,ale jak pošlu tu pozvánku :frowning2: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,to máš nervy se mnou co?
21. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, v pohode, sa to naucis, a potom budes zas Ty niekomu radit :wink:

pozvanku najdes nalavo dole, tam je prazdne okienko a pod nim je invite. do toho okienka napises email, na ktory chces pozvanku poslat. otvori sa Ti okno, bude tam napisany Tvoj email, aj ten novy email a musis tam este dopisat do volneho okna svoj nick. das sent a je to :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahote..cukrus..blahoželám a teším sa tichúčko s Tebou.. :wink:
21. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi idem na ovulacny test
21. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi zkusííím :wink:
21. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja :grinning:
21. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, ze stvorcata, hahaha.... staci jedno-dve...
inak prave na FF fore baby zistili, ze toto je posledny mesiac, ako mat babetko v tomto roku... toto uz su predvianocne babetka, co budu najblizsie dvojciarkove testiky... ja som si pocitala TP, vyslo mi 10.december, tak to by som na vianoce bola uz doma aj s babetkom (dvomi)... :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja, nieeee!!!!! kasli na to!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie :grinning: no rychlo bez :dizzy_face:

nini :wink:
21. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja nič, eskimácka riť, zajtra netestujem tehu
21. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ja so koza,co som cakala? :angry:
21. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikuláša v lete?
21. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja presne. alebo snehuliak v najtuhsej zime. dokonale zmrznuta snehuliakova prdel
21. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
toja :grinning: no a prave preto mame heslo mesiaca ake mame :wink:

este raz Ti pripominam, ze na 8 dpo mala titu na tehu teste slabu ciarku a na ovu tiez len slabunku ciarku, takze je to uplne bezpredmetne :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak testuj vo stvrtok ak vydrzis :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi to nejde,chtěla jsem zaregistrovat nového člena a furt jim vypadává konik,tak to zkusím jindy,zatím :wink:
21. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
caaaaaaaaau toja :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ell, no neviem neviem, my sme sa tu s babami bavili, ze oni chcu babatka na vianoce, ale ja chcem rodit na silvestra, lebo chcem byt v telke :grinning: to preto tolko cakam na ovu :grinning:

ell, Ty si uplne namotana na tie dvojicky, nahodou sa salutka sekla o jedno dietatko a Ty sa nebudes tesit z jedneho :zipper_mouth: :wink:
21. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, ale vsak na to nepotrebujes konika. teraz Ti nejako nerozumiem :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
esther caaaaaaaau,ja som prave 9DPO ocikala ovulacny test hovno hovno zlata rybka (c jak sa to povie)

soldi co je to slabulinky test? lebo ja ani naznak polodušíka :slight_smile:
hej,vydrzim do stvrtku,lebo MS ma byt v stredu :slight_smile:
dobry vecer po dloooouhe dobe :slight_smile:

maji, moc diky, ze jsi na me myslela :dizzy_face: , ale nejak jsem nestihala vubec nic... :pensive:
baby mavate niektora po ovulke bielkovy hlien???? Dnes sa mi opät objavil :rolling_eyes:
21. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, aj ked by si bola tehu, je to mooooc skoro, od 5 do 10DPO sa mimi zacina uhniezdovat,k takze do 10DC je zbytocny testik, ale mooooc drzimn palce :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavka - a čo sa u teba zmenilo za tie dni? ukáž graf.
21. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pavka, ze vraj si mala pekny vikend, som sa docitala :dizzy_face: a nejake buchticky nezvysili? :grinning:

ester, myslim, ze na ff su take grafy, kde sa sporadicky vyskytuje plodny hlien aj po ovu.

toji, to je jedno aky slaby. pointa je, ze to nie je smerodatne!!! :grinning: takze vo stvrtok a na istotu :wink: :dizzy_face:
a Ty mas LF len 12 dni? preco si stale myslim, ze 13?
21. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, neboj, aj keby bolo jedno, tak budem uplne cela happy.... len nech je zdravucke...
21. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achojte babule...ja som uz po ovu - asi den alebo aj 2...takze nuda... :grinning:
21. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek