• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
Ella,ze vraj sa nepridem ani pochvalit :angry: ! :grinning: Vy ste prve!
Prave nad tym som rozmyslala,ze ako to poviem manzelovi. Stale som si to predstavovala ako mu to poviem a teraz neviem. Dneska ma meniny,tak asi to bude druhy darcek.... :slight_smile:
24. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi - ako vám to super vyšlo :slight_smile: určite na taký darček nikdy nezabudne

soldi - a ty kde klesáš, do pivnice? :wink:
24. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
šmouli - tam malo byť
píšem rýchlejšie ako rozmýšľam
24. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
zakup, a na kedy? a kolkaty mesiac uz beries clostil? a aku mas davku?

maji, tak jasne, ze to mam odsledovane, inak by som to tak nerobila :grinning:
to je velmi individualne, niekomu ovplyvni aj hladanie teplomera a niekomu takmer nic :grinning:

smouli, bavi, lebo mam teplomer zvycajne v kupelni, takze meriam takmer vzdy ked tam nieco robim :grinning:

toji, to sa neda, musim viackrat :grinning:
a tri sekundy, to neplati. po troch sekundach byva teplota o jednu az tri desatinu nizsia nez po dvoch minutach.
24. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Soldi to si ty na te fotce,nebo to máš stáhnutou fotku od někud,jinak kočka :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
soldi ja som to vedela ty si uchyl :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme to myslím zo srandy :wink: nie,že sa urazíš :sweat_smile:

maja ja neviem ak to bude takto pokračovať tak neviem, kde budem počas ovu asi fakt v pivnici... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
...vam vsetkym. Lauritka ma sem pozvala,vy ste ma povzbudzovali. Vdaka vam som zistila,ze ovulaciu ani nemam na 12-14 den,co mi moji drahy lekari stale hovorili... Za tych par mesiacov ste mi viac pomohli ako oni. Neviem,ako dopadneme(dufam,ze dobre),ale za vsetko dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
natul, toto som ja. hento bola fotka z netu, vratim ju sem potom :wink:

smouli, ja sa verejne priznavam: SOM UCHYL!!! . na vsetky mozne smery :grinning:

smouli, vsak mas krasny grafik :dizzy_face: toto je Tvoj posledny cyklus s clostilom? a aku velku davku beries?

kristinka, krasne si to napisala :dizzy_face:
este nam napis, ze ake mas priznaky a odkedy asi? :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
soldi nechaj si túto originál foto je veeeeľmi peknáááá :dizzy_face:

no je to posledný cyklus s clostilom a beriem stále 2x1tbl od začiatku teda, všetky tri cykly som tak brala :rolling_eyes:
24. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
šmouli - testovala si ovu? a čo katka? kde je?
24. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi - gratulujem aj ja. :slight_smile: ako vejinka pisala - treba pozitivne mysliet, drzime palce :slight_smile:

ked pisete o tom merani teploty - asi to mame kazda inak. ja tiez ked dam dve merania po sebe, tak uz su ine.
s akou znackou teplomera si meriate vy?
toja, ty spominas 3 sekundy merania - to fakt? mojmu teplomeru to trva aspon 20 - a to je na mna rozospatu moc vela - sa mi niekedy pri tom aj podari zaspat :grinning: takze taky 3 sekundovy by som uvitala.
24. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Soldi,tak tebe jsem si představovala fakt blondatě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A :dizzy_face: Toja a Smouli,taky z netu?
24. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
maji dnes som skúsila bola ta čiaročka úplne slabulililinka -ja som teda od vtedy čo sa sledujem ovu nemala skôr ako na 17DC tak si myslím,že mám ešte čas na ovulku :unamused: teda aspoň dúfam,že ma neprekvapí a ja nebudem pripravená a bez sexíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale jo jak říká smouli,nech si tam tu tmavou,to si ty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeej , kristinka gratulujem :dizzy_face: vidis, niekedy staci len vediet kedy prebieha ovulka a je to tu :wink: :zipper_mouth:
24. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
natul nie to som skutočne jááááááááááááááá :dizzy_face:
smouli, ja si nedavam fotku z neto preto, ze sa hanbim za svoj vyzor, ale preto, ze chcem byt inkognito :grinning:

smouli, Ti dal podla mna zbytocne velku davku. vidis, ja reagujem pekne na tu jednu tabletku denne, aj Ty by si isto tak.
ale to uz je jedno, coskoro budes tehulkovat :dizzy_face:

acko, ale to nemas dogitalny, nie? :slight_smile:
natula, ja som bruneta od prirodzenia, to len rozmyslam blondato :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj lauri :slight_smile:
24. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
baby uz vam pohrozili vyhadzovom??? :sweat_smile: ze sta nahodili fotky . heh
24. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ale soldi šak už aj tak všetci vieme ako vyzeráš, už to neutajíš :grinning: :wink:
inak ja ja niekedy rozmýšľam nad tým,že budem inkognito, lebo fakt ani nevieš kto si to tu všetko číta :angry:
aj ja mam treti cyklus, 2x1 tbl, 5-9DC... a dufam, ze som tehu :slight_smile:)
mm je este stale na ceste do toho danska, je to 1400 km... autom.. este s jednym kolegom... ach ach... mama je u mna, pozerame modre z neba.. toto bolo velmi pekne s tou svadbou... aj som si poplakala...
Soldi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri nie, ale stále by ma nebavilo nahadzovať tú šmoulinku :wink:
24. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
soldi-ted 6 měsíc beru clostil 3x1 a jdu 9.4
24. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri- a ty aké fotky nahadzuješ...neslušné, či čo? :grinning: :grinning:
24. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
smouli aha :slight_smile: ale na tejto fotke si trosku incognito, takze sa nemusis bat :wink:
24. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
smouli, no presne, a povazska je male mesto :slight_smile:

ella a naco isiel do danska?
juj, ked bol moj mm v holandsku na styri dni, tak som ani jednu noc nespala, ako mi chybal. :sweat_smile:

natula, ja som taka stastna, ze pouzivas tychto peknych smajlikov :grinning: :slight_smile: :wink: :sunglasses: :dizzy_face:

zakup, to v kuse beries??? :astonished:
24. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tuni nee, ja mam svoju, ja na to kaslem, uz som so starej gardy :grinning:
24. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
soldi ano mě řekla že se to může brát půl roku a pak se uvidí,copak vy to neberete půl roku?
lauri ale veď je to jedno nerobíme tu nič zlé :sunglasses:
a aj tak keď niekto chce tak si zistí, kto sa skrýva za akým nickom :zipper_mouth:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek