• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
majuska :pensive: som rada, ze to beries v pohode :wink:

ahoj cukru, tak nech to len pekne ide stale dobre :wink: :dizzy_face:

katka, nebojka, uz len chvila a mm bude stiskat fazulku u Teba v brusku :dizzy_face: mozno tam uz teraz niekde rastie :dizzy_face:
28. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak jsem se nějak zastavila :fearful:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa
28. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus ahojki, som rada, ze ste v poriadku :wink:

bambi to by znamenalo, ze na test je este skoro, ked ovu bola na 17 DC

:wink:
28. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj...som bola na sone... necakane..uz som myslela ze uz ani nepojdem..... vsetko je ok....a mam aj foto...jupiii
28. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukrus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, babulky, isla som napisat ze dobre ranko :slight_smile:)) sme sa prave zobudili.. doobeda sme boli vonku sa trochu vyblaznit, miska si zobrala kolobezku... a poobede sme si lahli... a mm ma prehovoril na poobednajsi keksik... a zase ma to podbrusko bolelo.. neviem, co to ma byt.. som trochu znepokojena..
cukru, uz pojdes domkov? tak to je super. myslim, ze minuly tyzden hovorili, ze budes do 12tt, nie? doma je doma...
bambi, esther, aj ja zajtra testujem :slight_smile: hehe... a odchadzam do tej viedne na 3 dni... pojdem sa pomaly balit. na zajtra rano mam posledny mamatest... potom mi ostanu uz len 4 rapipregy...
28. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella...hej....ale idu skresat gynekologiu len na polovicu a druha polovica bude urologia lebo tu idu prerabat tak ju daju na gynekologiu...bude tu total smrad....a lezat budem aj doma
28. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, cukru som rada, ze uz ides domov :slight_smile: a ze je vsetko ok, aj ze nam ukazes fotecku :dizzy_face:
ale to prerabanie ma netesi, do kedy to maju urobit? asi nevies, vsak :confounded: ja tam mam ist v maji na laparoskopiu
28. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nati...hej...ked pridem domov dam do albumu.... no neviem dokedy ale gynekologia fungovat bude len bude na polovicu oddelenie
28. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukru, mozno mi tu laparku dovtedy ani nebude treba :grinning: :sunglasses:
28. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko, hram sa - skusali ste uz tento vypocet plodnych dni podla datumu narodenia?
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiologische_empfaengnisplanung.htm
:grinning: mne to tento mesiac minulo ovulku o 6 dní...jedine, ze by spermose vydrzali 6 dní... :grinning:
28. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, ahoj, ano poznam to, vychadza to z Jonasovych vypoctov, vraj to uz nejakym babulkam pomohlo :wink:
28. bře 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tomu moc neverim, ale keby sa nahodou prekryla ovulka s ich datumum...mozno by som sa potesila...alias topiaci sa aj slamky chyta.... :wink:
28. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, mne sa to trafilo :grinning:
28. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca a kedy? na tento mesiac? to by si mala suuuper :sunglasses: :sunglasses:
28. bře 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nati....no ved jasne :wink:
28. bře 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni v aprili, 7. a to mame aj s drahym akurat narodky, sakris to by bol darcek :grinning: :dizzy_face:
28. bře 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to vychadza na MS :slight_smile:)) ale v novembri a decembri mi to vychadzalo cca na stred cyklu, aj sme s mm istili a nic z toho... tak neviem...
28. bře 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
v marci mi to vyslo na 11., tak mi to vyznacil aj FF aj ovu bolesti vtedy boli, takze mi to sadlo ako rit na serbel, bola by sila, keby to aj v aprili tak sadlo :grinning:
soni dala si si spravnu hodinu? alebo len pribliznu?
28. bře 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat, len pribliznu...neviem presnu...ale par minut hore dole to nemoze predsa ovplyvnit... :grinning: Mne sa to tusim tiez o par mesiacov zosuladi...
28. bře 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
elllla, Jonas ma tie svoje terminy vypocitane aj na mrchu, preto ho bezni doktori neuznavaju, lebo cez mrchu sa nema sexikovat kvoli sliznici, neviem preco ale ma to vraj zly vplyv na nu
28. bře 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, co mi je to platne, teraz sexik nebol, ale vo februari aj bol presne na ten termin a prd z toho
28. bře 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, ja som si dala presnu, v karte mam 9.00 neviem ci sa tomu da verit :grinning:
28. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, ale aspon som sa dozvedela, ze je to na nic...
28. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni :slight_smile: mozno len u mna, tebe to vyjde :dizzy_face:
28. bře 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasneeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie natalca, je to kravina...proste musi byt ovulacia aby bola sanca mat dietatko a nie nejake specialne postavenie mesiaca...
28. bře 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a co to znamena, ze:

Fr, 19.März 00:41 Uhr: Beginn der kosmobiologischen Empfängnisfähigkeitsperiode
Mo, 22.März 21:41 Uhr: Mondphasen Empfängniszeitpunkt
Di, 23.März 08:41 Uhr: Ende der kosmobiologischen Empfängnisfähigkeitsperiode
28. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, ja si tiez myslim, ze to je blbost :wink:
28. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, že 19 marca ti začínajú a 23. marca končia plodné dni :slight_smile:
28. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam, dik :slight_smile: no, ovu bola na prelome 21-22 marca, takze u mna sa to celkom zahadne trafilo :grinning:

baby, takze to nic neznamena, haaa? to je skoda :grinning:
28. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek