• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
kacul, pre istotu si ale zober so sebou nieco, lebo po tom utz budes isto hladna :slight_smile: ja verim, ze to dobre dopadne, ani na chvilu som o Tebe nezapochybovala :dizzy_face:
28. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi, toja nie som :sweat_smile:

toji, I dont understand deutsch :grinning:
28. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi ty si vsetky tieto vysetrena uz absolvovala?
28. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, mne to vychadza ze mam len hodinu???v plodny den??
28. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

co sa tyka tych vypoctov jedna baba pred par mesiacmi si ho tiez spravila vtedy jej aj naozaj vysla ovu tak sa aj snazila a otehotnela a to sa uz snazili niekolko mesiacov :slight_smile:

bambi ty budes urcite tehu ved uz by si klesala a ty sa stale k nebu priblizujes co si lietadlo :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, neupinaj sa ten vypocet :wink: to sa neda podla mna na hodinu vypocitat na zaklade datumu :zipper_mouth: kasli na to, a meraj dalej :slight_smile: :sunglasses:
28. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, mozno ano, mozno nie, ale raz budes :dizzy_face:

lilik, nevies nahodou nemecky?

ja som absolvovala len HP- hormonalny profil a mm spg. len my sa snazime este len od januara a mam nepravidelny cyklus po hak. ale su tu dievcata, dlhodobe snazilky, ktore vsetky tieto vysetrenia absolvovali. len mam pocit, ze ziadna z nich tu zrovna nie je :sweat_smile:
28. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka, mozno ja zajtra ten vypocet spochybnim...tiez sa stretol s mojou ovu , tak uvidim :grinning:
28. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka a Ty vies po nemecky?

inac, mas uzasne vyrovnany grafik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ho obdivujem uz asi treti den :dizzy_face:
28. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi ja sa uz upinam na kazdu blbost :slight_smile: , vyhcadza mi to na 13den cyklu,ale ja som mala teraz ovu na 9DC
bambi ja som na teba zvedavaaaa, aj na esther
28. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko, tak uz som spat...Tojka, vidim, ze sa zabavas ako ja...ten prvy datum je zaciatok plodneho obd, posledny je koniec a ten stredny je akoze vrchol plod. obdobia, t.j. 7 aprila o 14:16 by ste mali keksikovat...
28. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, ved 9dc a 13dc je relativne pri sebe....tiez som nemala rovnaky den ovu :wink: takze mozno dalsi budes mat aj ty podla vypoctu :slight_smile: ale ja to naozaj beriem s rezervou :sunglasses:
28. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni ahooj, aj som si myslela. no ale 7.aprila o 14.16 budem v robote, by som tam musela niekoho poprosit :grinning:
tak aj ty tam klikas? inac ak nebudem mat ovu zase tak skoro,tak to aj sedi...preco nemas fotku?
28. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi, jaj, tak sa tesim na ten tvoj zajtrajsi pozit tehu test :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
toji, mne to ukazuje medzi 19tym az 23tim marcom a ovu bola 2Oteho. ale tiez tomu neprikladam ziadnu vahu, ale potesi to :grinning:

soni, diki za preklad :wink:
28. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem po nemecky ee :frowning2:
soldi co potrebujes v nemcine ? :slight_smile:
Vy dajte mi vsetky pokoj s tou fotkou...viete, ja som tak oslnivo krasna, ze by ste sa so mnou prestali bavit, lebo by ste mi zaaavideli, jasneeee? :wink: :wink: :wink: Toji, no ale 7.4 je streda...tak sa mozes vyhovorit na manzelske povinnosti... :sunglasses:
sonicka, len aby si nebola sklamana :sweat_smile: :zipper_mouth:
soldi tak mozno mas uz v sebe uspesnu blastocystu :wink:
28. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi a kedy ti ten vypocet dal plodne dni?

soldi tie moje super grafy uz som mala trojfazovy,aj ukazkove IP a teraz hadicu :slight_smile: no vyskusam vsetky

v nemcine tam je zaciatok potom kedy je presne v tom bode a koniec,a kde mas sodi graf?
28. bře 2010 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, dik, uz mi to sonicka prelozila, som skusala ze ako mi vychadzaju plodne dni podla jonasa :grinning:

lilik, neskusis si teda vypytat tie stery?
inac, Lauritka je na tom tak podobne ako Ty, skus sa jej popytat :wink:
28. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toji Soldi ma v sebe blastocystu a ja celu mliecnu cokoladu :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicka cccc, vsak my sme vsetky nadherne :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to podla tej nem. stranky vychadzalo rovno cez mrchu ( a to je asi jediny cas kedy sme s manzilkom este nekexikovali) tak neviem ci to mame skusit....
28. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha oki :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni ale toho jonsa ako chapes? tam mam napriklad 5.april a potom 7.april a 6.april akoze nic?ci to je tak,ze aj ten den sa rata?
28. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby neblaznite, vsak je to kravina, to by musela byt extra nahoda, aby to vyslo...zrovna v tej echt faze mesiaca, aby som sulozila a mm sa do mna.......presne na minutu v tej "najplodnejsej faze" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky moc soldi
28. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilik kludne skusaj aj cez mrsku, ja som otehu posledny den mrsky v ten mesiac uz sexik nebol takze urcite to bolo vtedy mozno motyka vystreli,za skusku a este taku prijemnu nic nedas :slight_smile: drzim palce
28. bře 2010 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek