Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bambi9
31. bře 2010

leheckova, tak vitaj v klube 😔 ja som si prave odtrpela tie svoje prvodnove bolesti v praci 😖 teraz tak postel a tam sa schulit a spat ☹

leheckova
31. bře 2010

taky pujdu do postele ale ja pracuju do pul 5 ☹ je mi hrozně přiště dokud to nebude na testu nepřipustim si že jsem těhu ani kdyby čert na koze jezdil a byl graf sebehezčí 😒

bambi9
31. bře 2010

lehe, ja hovorim to iste 😉 tak sa toho drzme spolu 😉 ja som v praci asi o pol hod. menej ako ty a uz sa neviem dockat 😒
dnes dostala ms aj ester, tak sme vsetky naraz skoncili cyklus 😝

inak toto je prvy krat co som mala v jednom mesiaci - marci 2ms 😅 V nedelu opat nasadzujem clostil, do tretice 😔

leheckova
31. bře 2010

☹ je to hnus už aby byl aspon 7-8DC ty kramy to je děs........ja je nesnaším ja teda spinal celou dobu i včera bylo troch krve ale spis to bylo špinění ale mrcha se počíta od krvácení ne????

bambi9
31. bře 2010

lehe, ano rata sa az riadna krv.... mne to az tak nevadi, ja mavam len 4dni ms.... len tie prve bolesti neznasam 🙄

a piaty den uz meriam BT 😅

acko
31. bře 2010

bambi, to mas super, lehe aj tych 7 dni to mas este v pohode. ja mrchujem uz 9. den, predtym 3 dni spinenia... asi to uz nie je v poriadku, ale teraz bolo este na lekarku skoro, zajtra som vo viedni, potom je volno, takze asi az buduci tyzden budem volat Dr. a to verim, ze uz bude po mrche. Dneska rano som uz aj ja merala 🙂

bambi9
31. bře 2010

acko, a to mavas vzdy tak dlho? 😕 ci len teraz taky vykyv...... mas pravdu, je to o hubu tak dlho 😝 a nedaj sa odbit dr. nech ta poriadne vysetri 😉

leheckova
31. bře 2010

no tak ja Ačko spinim už od 19DC to je 8dní spinim hnus hnědý a dnes mrcha tak to počítam tak tech 5dnů a zase nejaky ten den jeste spina..........a při sexu hlavně....a od ovulky žádný sex nebyl protože jsem potom duphastonu měla břicho napuchlé a bolel mě podbřišek

soldi
31. bře 2010

acko, a kde si nasla ten teplomer?

natul, dik 🙂 sa mi tato asi viac paci 🙂

katkamarek
31. bře 2010

acko vejinka mala poslednu mrchu tiez asi 10 dni, aj spinila a hned v tom cykle ostala tehotna, to bola asi dan, ze 9 mesiacov nic nebude 😀

katkamarek
31. bře 2010

inak tu uz dlho nebola vejinka

soldi
31. bře 2010

katka, to vies, tehulky uz maju ine starosti nez nas 😔 😝

leheckova
31. bře 2010

Bambi taky se ti tak motá hlava mě je šoufl asi to se mnou sekne ☹ čim to může být

katkamarek
31. bře 2010

lehe mozes mat nizky tlak, vela pij, a daj si kavu

bambi9
31. bře 2010

lehe, ano a mne je tak..... normalne som odisla do kuchynky v praci a tam pol hodinu sedela skrutena a zavrete oci 😔
ja si kavu nedam, lebo konecne skoncili bolesti a kava by ich zase privolala 😒

leheckova
31. bře 2010

jj piju a co kontryhel nevadi že ho piju třeba 4x za den???

leheckova
31. bře 2010

já bolesti nemam vubec necítím ty ukrutný bolesti jako vzdy jen mě polil pot a udělalo se mi zle pak jsem šla na zachod a tam byla taková tmava krev s vodou jako by rozředěná už to nebylo jen spineni ale ted už mě bricho zase nebolí ............mam to asi potom duphastonu ale hlavně že mrcha přišla akorat ted jen vysledovat ovulku aby byla zase na ten 14,15dc a co sex holky kdy je nejlepsi mit když je ovu 15dc tak kdy je optimalnímít tedy sex při ovu den či dva před ovu kdy teda???ja tomu totiž stale nerozumim

leheckova
31. bře 2010

vždycky jsem mela před mrchou nateklé bricho jako balon a ted nic jeste včera jsem si rikala že mam bricho uplne v klidu že to asi nepřijde mrcha a když tak dyl než by měla....asi to děla ten duphaston ci co nevim ...ale to spinění mě sere

bambi9
31. bře 2010

lehe, s tym sexom je to individualne.... niekto ma sex raz a hned ostane tehu a niekto kazdy den a neostane...
no ale podla mna ak mas ovulku 14,15dc, tak by som to dala 12,13,14,15,16 dc 😅
ja som tieto dva cykly tiez mala ovu na tieto dni 🙂

katkamarek
31. bře 2010

lehe, ja kontryhelovy caj nepoznam, ale asi je to nejaka bylinka a s tymi to tiez netreba prehanat.
No a podla statistik je najlepsie, ked si spermijky vajko pockaju, cize tak vseobecne je najlepsie den pred ovu, ale aj to je diskutabilne, lebo podla mna ak mas sexik rano, v den ovu, a vajko sa uvolni az vecer, tak spermijky ho tam uz od rana cakaju, proste je to asi velmi individualne, ale urcite je dobre sexikovat den, dva pred ovu, v den ovu a po ovu. Teda ked sa da istit to stale 😅 Ale najplepsi recept ti asi nikto neda, ked to ma byt, tak bude aj zo spermiji a sexiku aj 3 dni pred ovu 😉

katkamarek
31. bře 2010

lehe isto je to od duphastonu, lebo jeho jeden ucinok by malo byt aj zmiernovanie PMS

govinda
31. bře 2010

bambi, presne 🙂
katka - kontryhel - alchemilka 🙂

katkamarek
31. bře 2010

govi aha 😀
dakujem

tak lehe, alchemilka-kontryhel by sa mala pit iba do ovu, lebo potom moze sposobovat kontrakcie a vyvovlat potrat, ale to dufam vies, no a pocas toho som ju ja pila tri krat denne, viac je asi uz vela

leheckova
31. bře 2010

ja si myslim že byla 14DC ale graf mi to vyznačil na 15den ale sex jsme meli jen dny před a to myslim 13den a pak nějaky den před tim pak už mě bylo blbě a bolelo mě bricho ale asi to dám na 11,13,14 a15 uvidim jak se budu citit

awalancha3
31. bře 2010

PEKNE POPOLUDNIE................. lehe a bambi............ ☹ ale už to bolo blízko......pridávam sa k soldi, že už vám nebudem hovorit na základe grafu že to vyzerá na tehu......... proste alebo sa teploty udrzia alebo neudrzia a fakt je lepsie testovat po vynechanej mrche, lebo ten stres ci dojde alevbo nedojde aj napriek duchovi na teste je strasne...... 😒 .............

lehe..............ked vieš ktorý den mas ovu, tak, a to hovorim len na zaklade vlastnej skusenosti, najsamlepsie je jeden den pred ovu a v den ovu...... ale to ako králiky cim castejsie tym lepsie....su nazory ze aj dva dni pred ovu, ale hm.... vydrzi ten tvoj trojdnove plne nasadenie? 😕 Ja som sa tulila v den ovu a den pred nou a dva dni predtym nic nebolo.......aj ked som si vycitala, ze som mala skusat aj dva dni pred ovu, ale bola som tak strasne unavena, ze to neslo... proste neslo...... a potom, chi chi chi po tulení som si podlozila zadok poduskou a bala som sa pohnut......... tak som aj zaspala.........

leheckova
31. bře 2010

no to nevim přeci se to pije na ms 2x denne kontrakce vyvoláva přeci malinik ježiši to mi ani neřikej ja ho pila ted furt

leheckova
31. bře 2010

jj ja dělam svičky nebo si lehnu na bricho z gauce hl.dolů ale zadek mam na gauci a smerem nahoru před tim nam to stacilo takhle 2x a bylo to ....a ted už mě to nebavi furt to měření a ja bych do toho kopla fakt

govinda
31. bře 2010

lehe, alchemilka - teda kontryhel by sa fakt mal piť len do ovu 😉

bambi9
31. bře 2010

lehe , ten caj nepi tak casto.... ja som pila alchemilku len do ovulky a to dva krat denne..... aj na caji to pisali....

ahoj, awa, uz je to ok 😉 snad sa raz usmeje aj na nas to stastie 🙂

katkamarek
31. bře 2010

lehe, to je dobre, ze ti to hovorime, a ze sa pytas, lebo by si ju pila stale tak, uz budes teraz vediet, iba do ovulky 😉 Ale ja som sa po par dnoch na nu aj tak vykaslala, ma to nebavilo, teraz beriem len Femibion 800 😀