• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
autor
hm uz jsi tam ten testik ponorila? :sweat_smile:
11. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: manžel mi vylial môj kelímok :grinning:
11. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: vyrašil mi herpes na puse.... ešte cca pred desiatimi minútami tam nebol :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :cry:
11. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak manzel to razne poriesil... herpes zlikviduj co najrychlejsie flami...
11. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam ahoj....graf mas naozaj krasny...taky // :wink:
...ale ja by som netestovala....este je skoro....opat by z toho boli len zbytocne starosti,tak ako minuly mesiac....ak je to tehu,tak je lepsie najst krasne //,a to radsej neskor,ako silnejuce // a nakoniec z toho nic... :frowning2:
...doktor ti neradil pauzu?....ci si neposluchla :grinning:

ja uz spat v UK,svadba skvela a pridavam grafik....: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
11. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvetka neposlúchla :sweat_smile: :zipper_mouth:

katka nemám s čím... jedine so zubnou pastou :grinning: .... ale nafukuje sa to parádne :angry:
11. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
...flam,lekar bude urcite raaad :grinning: ....ak to skonci //
a veru herpes je v tehu velmi nebezpecny....takze rychlo prec....s nim
11. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspon tu pastu a rano nabehni do lekarne jo? virus je hnusoba.... :unamused:
11. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: :astonished: :astonished: to aj herpes mi môže niečo spôsobiť? Ja ho mávam tak cca raz za dva týždne :angry: :angry: :angry: baby nestrašte :pensive: :sweat_smile:
11. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga:http://primar.sme.sk/c/4116728/poskodenie-dietata-pocas-tehotenstva.html
11. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadenkaaa ale tam sa píše o genitálnom herpese, ja ho mám na puse :sweat_smile:
11. srp 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
je toho na nete vela....ale viem,ze kamaratke sa spravil herpes a potratila v 15tt....pricinou bol prave ten herpes

z netu:Najskôr by som navrhovala, aby sa potvrdilo či ste alebo nie ste tehotná. Vírus herpesu je v tele, nedá sa vyliečiť. Ak ho raz máte ostáva vám na celý život. Pri chýbaní vitamínov, stres a znížená obranyschopnosť vyvolá potom akútny výsev na perách. Ak herpesom trpíte už dlhšie tak sa veľmi obávať o plod nemusíte. V čase tehotenstva sa ale nedoporučuje používať maste proti herpesu, tie by plodu mohli uškodiť. Bude úplne stačiť odpočinok, vyhýbajte sa stresu a na vyrážku môžete použiť zubnú pastu.
11. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to je asi jedno, že? herpes ako herpes :rolling_eyes: babyyyyyyyyy ale ja nie som tehotná :grinning: ja mám len pekný graf, žiadne príznaky a herpes na puse :grinning: a o dva dni mi pribudnú do zbierky aj krámy :grinning:
11. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je predo mnou šumivý multivitamín, na herpese je obrovská vrstva zubnej pasty, ktorá ma štípe ako šialená :grinning: a herpesom trpím od detstva.... proste ten vírus kvočí vo mne a prejaví sa vždy v najnevhodnejšej chvíli... na stužkovej, na fotení na oznámenia, na svadbách a pod. :grinning:
11. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby hladina hcg 545 zodpoevdá 5 tt že?
11. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam....mozno si,mozno niesi..... :wink:
11. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocas tehu je mozne ze kedze zena uz herpes v krvi ma sa moze vyskytovat castejsie-na pere prave kvoli tomu ze tehu je vacsia zataz na organizmus-nemusi sposobit problemy -horsie by bol pasovy opar/ herpes zoster /lebo ten sposobuje aj ovcie kiahne a samozrejme aj tento herpes na genitaliach
11. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinka určite áno :slight_smile: to je tvoje hcg?

kvetka :wink:

nadenkaaa hovorím, so mnou sa herpes ťahá už od základnej školy... teraz mám taký pidi pľuzgierik :grinning: tak snád neporastie to gigantických rozmerov, ako je to u mňa bežné :rolling_eyes:
11. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano moje
11. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HCG 545 je urcite dost :slight_smile:

je to o tom,ze virus skodi velmi..ale ako je to pri herpese na pere-ktory sa ozaj casto opakuje neviem..vitaminy,odpcinok,zubna pasta ...urcite su neporovnatelne horsie genitalne herpasy a pasovy opar...ten je nebezpecny celkovo aj pre dospeleho
11. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko, zeby dnes nikto nemeral? :grinning: 7 hodin a tu ziadny graf :confused: tak dam ten moj ttp://www.fertilityfriend.com/home/kukulik :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.. :wink:

tak ja tu dam môj ako druhy... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. srp 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre rano http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=19/userid=59670
dneska jdeme k te doktorce,stejne si myslim, ze nic neuvidi, protoze jeste carecka neni uplne stejna jako kontrolni.
Myslite, ze si muzu rict o nejake leky podporujici tehotenstvi D. nebo utrog.?
Dekuju za rady
12. srp 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aojte,

nelie, zeby sa uz schilovalo k ovulke? :wink:

adelka, ved dr. posudi, ci ich potrebujes. a opytat sa mozes.
12. srp 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ups, nieco som zle prvy krat skopirovala http://www.fertilityfriend.com/home/kukulik
12. srp 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku ovu sa blizi :wink:
12. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katus: ona mi jeste HP nedelala to mi delal doktor u nas,ted jsem v Brne rptoze tu budu i rodit...
12. srp 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takze u sebe nema o me temer zadne info, jen kartu :slight_smile:
12. srp 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dufam, kati, uz by bolo nacase :grinning:
12. srp 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek