• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
28. črc 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano baby tak dnes som netestovala a teplota stupla na 36,8...tak ja uz neviem co sa vo mne deje :unamused:
28. črc 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. :slight_smile:

petuska prave dnes netestujes ked si stupla ???? :sweat_smile:
28. črc 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie lebo ma to uz nebavi cumiet na jednu palicu...............ide ma uz porazit z toho..... :unamused:
28. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 ale ved nevies kedy bola ovu :slight_smile: takze ciarka moze vybehnut nie ?? nie si zvedAva, ved si stupla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie cakam este aby som len testy kupovala to urcite nie hlavna vec ze chladnicka prazdna :grinning: :grinning: :grinning: este pockam a ak sa udrzi vyssie par dni tak potom testnem.............mam kamosku ktora si robila test po trojtyzdnovom meskani a nic jej neukazak tak isla k dokimu ze si ide dat vyvolavacku a ten jej oznamil ze je tehu.....tak tie testy niesu az take spolahlive :unamused:
28. črc 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 no mozno jej nemeskala, posunula sa ovulka, tak preto :slight_smile: pokial zena nemeria BT, tak nikdy nemoze s urcitostou tvrdit, ze kolko jej meska. ano j viem, mavam 28 dnovy cyklus... atd.. ale su vynimky a ovulk sa proste omeska. :wink:
28. črc 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 ano ako lauri hovori..su aj cyky ked sa posunie dopredu..ved vid mna pred par mesiacmi ovu na 9dc :fearful: ale su ovulky aj na 18dc hore dole.najma ked si bola na tej dovolenke :wink:
28. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute ja utekam..zastavim saneskor :slight_smile:
28. črc 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi ty si dneska aka friska :grinning: a coze mas tak naponahlo? :confused:

no som zevdava, co sa z toho mojho grafiku a tohto cyklu vykluje... :confused:
28. črc 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 a ktorý DC si?
28. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petasllov dnes 31 den cyklu
28. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuska123 , to ešte vyčkaj aspoň 2 dni ako sa ti budú teploty vyvíjať a potom testni. držím ti palce, nech neklesajú a nech sa pridáš do apríloviek 2011 :wink:
28. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby..akurat som dosla z mesta...som chora ako das..vonku prsi...nic sa mi nechce..a som hrooozne unavena...juj ...neechcem chripku..ble.. :slight_smile:
ale rtg mam za sebou...som 10dc..tak som radsej isla teraz lebo potom by som sa uz bala ..a stale toodkladam a odkladam a ni ej eto dobre ...tak som to vystihla z e po kramoch..hihi
no uvidime ria co bude..hihi ved mozno dojde normalne mrcha ako ma... mozno to bol len vykyv minuly mesiac..drzim palce. :wink:
28. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi no bola by som rada, ked by to bolo uz v poriadku :slight_smile:

akurat, ze MS, ak budem v poriadku, dostanem na ten termin, ked mam prist na kontrolu... takze sa ani nejdem zatial objednavat a necham kontrolu az na september a rovno to spojim s preventivkou... ono je blbe, ze koncom augusta ma doki skoro stale volno a ked ordinuje, akurat mi MS vychadza :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mne to ani velmi nevadi... aj tak s tym nic nenarobim... :slight_smile:
28. črc 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ved to ked ti to vysetrenie nesuri tak si to preloz..
ja som zvedava co mrcha a ako to bude..juj..ja som povedala babam v inej teme..co chodim ze budem v aprilovkach verim tomu aj ked to bude na tesno ale budem tam
a ty sa daj do kopy..s cykom aby si potom lahko otehotnela..
a co drahy este nechce babo?
28. črc 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi no poslem ti sem priatela, nech napise sam za seba :wink: :grinning: :sweat_smile:
28. črc 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi my sme totiz spolu 7,5 mesiaca... toz k volbe mat babatko je to veeelmi malo :pensive:
28. črc 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak zacinam spinit...zatial na hnedo mrcha ide :frowning2:
28. črc 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
špinenie ešťe nemusí znamenať mrchu
28. črc 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, ráno som bola 15.DC a teraz som asi 1.DC - normálne krámovské bolesti v podbrušku... krv na papieri... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Bude to asi tým, že krámy boli veľmi slabé... tak mi to chcú asi vynahradiť...
Lenže aj pred mesiacom som mala presne takého blbé krámiky... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ja som záhada sama o sebe... ale nemám OK psychiku... niekde v podvedomí sa asi obávam, že prídem o prácu...hoci si to nepripúšťam :frowning2: :frowning2: :frowning2: a raz som už takéto "skryté depky" mala - a vtedy zmizli aj krámy...na dosť dlho..hmmmmmm. musím popracovať na psychike...

http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22
28. črc 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. proste akoby mi vynechalo luteálnu fázu... nie je ovulka, tak prídu krámy...
28. črc 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara, a nemas to ovulacne krvacanie? :confused:
28. črc 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jaj tak to fakt nie je vela..no chapem.vas...my sme spolu chodili 3,5 roka a rok aj pol sme manzelia..takze sa pozname 5 rokov. ..takze je to fakt ine..ria som si myslela ze si vydata :wink: neviem preco :wink:
28. črc 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi9, asi nie... je to už 3.deň... a brucho bolí ako pred krámami... a teplota ráno na bode mrazu...
aj tu som to mala podobne... no medzi tými krámami bolo špinenie... http://www.modrykonik.sk/fotoblog/sarafortuna/album/ovulacne-grafy-bt/5351922/
no proste nejaké čudo-judo... len nech to nie je nič vážne..! :fearful: :fearful:
28. črc 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara, tak by si mohla skocit k dr :frowning2: nech ti mrkne hormony atd.... nie je dobre tolko krvacat :zipper_mouth:
28. črc 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi9 , zatiaľ nechcem nič riešiť radikálne... objednala som si agnucaston...ak to bude také blbe aj v auguste, tak poriešime poriadne HP...
ja len že človek čaká na 14dc ovulku a prídu KRAMY...??! aj to sa stáva.. :wink:
28. črc 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna a nemoze to byt ovulacne spinenie..niektore baby to maju..alebo ty mas normalne ze krv silno ? :confused:
28. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi, práveže zatiaľ netečie.. špinenie sa strieda s krvou na toaleťáku... kebyže nemeriam teplotu, tak si myslím že som tehu... :grinning: :grinning: :grinning: už som aj podozrievala teplomer, či nie je pokazený ...no nie je - pri lampe vyskočil aj na 38st. :grinning: :grinning:
zajtra hadam budem múdrejšia...
28. črc 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek